Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αα ααααααα. Δεν τα πιανω και πολυ σημερα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Έχω λιώσει στο γέλιο σήμερα εδώ μέσα... :lol:
-----------------------------------------
Άρχισαν να έρχονται τα οφφ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
πωσ θα ξυπνησω το πρω'ι'???:wake::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
οτι 8α με ξυπνησει η ακαρδη μαμα μου 10 τ χαραμα αυριο να παμε γ κουρτινεσ:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
σε μένα ούτε αυτό δεν θα πιάνει,ουαααααα:'(:'(:'(:'(:'(
Έχω απιστευτοτεράστιο πρόβλημα με το ξύπνημα! Βομβαρδισμος να γίνεται χαμπάρι δεν παίρνω:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οτι 8α με ξυπνησει η ακαρδη μαμα μου 10 τ χαραμα αυριο να παμε γ κουρτινεσ:'(
:lol::lol::lol:

εμενα με ξυπνουσε με το ξυπνα ξυπνα διοτι χαραζει δεν ακους τα πουλακια πως λαλουνε


ιου,ακομα θυμαμαι τι φωνη της να λεει αυτο το τραγουδακι:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
:lol::lol::lol:

εμενα με ξυπνουσε με το ξυπνα ξυπνα διοτι χαραζει δεν ακους τα πουλακια πως λαλουνε


ιου,ακομα θυμαμαι τι φωνη της να λεει αυτο το τραγουδακι:lol::lol:


αχαχαχαχαχα:lol:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
σε μένα ούτε αυτό δεν θα πιάνει,ουαααααα:'(:'(:'(:'(:'(
Έχω απιστευτοτεράστιο πρόβλημα με το ξύπνημα! Βομβαρδισμος να γίνεται χαμπάρι δεν παίρνω:'(:'(


εγω ξυπναω πολυ ευκολα τωρα μετα τισ πανελλαδικεσ που γενικα λογω αγχουσ δεν κοιμομουν καλα..παλιοτερα δεν μπορουσα να σηκω8ω για το σχολειο ,χτυπουσε το ξυπνητηρι το κλεινα και ξανακοιμομουν..τελικα μετα απο καποια στιγμη το εβαζα στην αλλη ακρη τ δωματιου ωστε να αναγκαστω να σηκω8ω..

εχω φιλη που εχει τεραααστιο προβλημα..χτυπανε ξυπνητηρια πορτεσ τηλεφωνα την σκουντανε κ αυτη τιιιιποτα..ονειρευεταιαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eμενα δν με ξυπναει πια.
Το κανω μονη μου.
:P

Αλλα πιο παλια ελεγε το κλασικο "Ααααρτεμηηηη ξυπναααα".
Και αμα δν σηκωνομουν φτου ξανα απο την αρχη.:P

Ακομα και τωρα ξυπναω και δν ειμαι σκωμενη και ερχεται και φωναζει καθως περναει απο το δωματειο.
Μου ερχεται να της βαλω ταινια να μην ξαναβγαλει αχνα.
Πωωωω.
Θα σου πεταξω τιποτα και μετα θα τρεχουμε.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
:lol::lol::lol:

εμενα με ξυπνουσε με το ξυπνα ξυπνα διοτι χαραζει δεν ακους τα πουλακια πως λαλουνε


ιου,ακομα θυμαμαι τι φωνη της να λεει αυτο το τραγουδακι:lol::lol:


ο μπαμπασ μου οταν ημουν μικρη και ερχοταν να μου πει καληνυχτα κααααααθε βραδυ στεκοταν στην πορτα του δωματιου και τραγουδουσε ενα διστιχο(δικησ του εμπνευσησ νομιζω:P) goodnight goodnight agaph mou goodnight:P:P;) και σε τρελα κεφια τραγουδουσε και τον κουταλιανο:D ηρωασ των παιδικων μου χρονων ειχε καταντησει πια αυτοσ ο κουταλιανοσ που σιδερα μασαει
-----------------------------------------
Eμενα δν με ξυπναει πια.
Το κανω μονη μου.
:P

Αλλα πιο παλια ελεγε το κλασικο "Ααααρτεμηηηη ξυπναααα".
Και αμα δν σηκωνομουν φτου ξανα απο την αρχη.:P

Ακομα και τωρα ξυπναω και δν ειμαι σκωμενη και ερχεται και φωναζει καθως περναει απο το δωματειο.
Μου ερχεται να της βαλω ταινια να μην ξαναβγαλει αχνα.
Πωωωω.
Θα σου πεταξω τιποτα και μετα θα τρεχουμε.
:D



δεν μπορω εγω..αμα ξυπνησω ετσι εχω νευρα για κανα διωρο μετα...βεβαια οποτε λεω στν μπαμπα να με ξυπνησει ερχεται και μ ψιθυριζει στο αυτι ''γιουλη ξυπνα περασε η ωρα'' και με αφηνει να συνεχισω τν υπνο μ..εχω χασει ωρεσ ετσι..οποτε μονη μ και παλι μονη μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Μου μυρίζει άμπωτη το Στέκι! Λες και έχει πέσει πέριξ μία έρπουσα μελαγχολία, μία καταχνιά διάχυτη, παρόμοια μ' εκείνη που φαίνεται να έχει περιλούσει τους περισσότερους υποψήφιους της ΝΔ. Τι συμβαίνει, βρε παιδιά; Μπας και είναι το τελικό αποτέλεσμα μίας αιτιώδους κρυψομανίας, που φαίνεται να έχει καταλάβει πολλούς Στεκίτες; Τι σύμπτωμα κι αυτό! Ή μήπως πρόκειται για το προμήνυμα μίας επερχόμενης "έκρηξης", μίας "πλημμυρίδας"; Εσείς τι γουστάρετε τελικά; Την άμπωτη ή την πλημμυρίδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ο μπαμπασ μου οταν ημουν μικρη και ερχοταν να μου πει καληνυχτα κααααααθε βραδυ στεκοταν στην πορτα του δωματιου και τραγουδουσε ενα διστιχο(δικησ του εμπνευσησ νομιζω:P) goodnight goodnight agaph mou goodnight:P:P;) και σε τρελα κεφια τραγουδουσε και τον κουταλιανο:D ηρωασ των παιδικων μου χρονων ειχε καταντησει πια αυτοσ ο κουταλιανοσ που σιδερα μασαει



:'(:'(

παντα συγκινουμε απο παιδικες αναμνησεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Και βεβαια παντα μουσικη.
Παντα ομως.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Bρεχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Γουό χο χο... Το άκουσα κι αυτό... Κατεβαίνει ο Ανατολάκης με το ΛΑ.Ο.Σ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
οτι 8α με ξυπνησει η ακαρδη μαμα μου 10 τ χαραμα αυριο να παμε γ κουρτινεσ:'(
Εμένα που θα με ξυπνήσει η αδελφή μου πριν πάει σχολείο για να της φτιάξω τα μαλλια....δε με λυπάται?!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Γιοχοχο σ'ενα βαθυ μπουντρουμι.
Γιοχοχο μ'ενα μπουκαλι ρουμι.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top