Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ωχ... καλα ξεμπερδεματα νικιτα...

εγω κοιμηθηκα ελαχιστα και ειμαι πολυ αγχωμενη με τη δουλεια σημερα...
ελπιζω ολα να πανε καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιναμε ολοι ειδικοι και παντογνωστες! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
άραγε κάνει διαφορά στη ζωή οποιουδήποτε η ύπαρξη μου ή οχι;:( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
άραγε κάνει διαφορά στη ζωή οποιουδήποτε η ύπαρξη μου ή οχι;:( :'( :'(

When you worry your face will frown and that will bring everybody down

Don't worry, be happy!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γιατί είσαι έτσι ρε γ@μώτο?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
άραγε κάνει διαφορά στη ζωή οποιουδήποτε η ύπαρξη μου ή οχι;:( :'( :'(
:redface: Οχι τέτοια βρε καλό μου !!! Οχι τέτοια ! Πολύ προχώρησες ! Κανένας..μπάρμπας 80-90 χρονών είσαι ? :P Φυσικά & κάνει !! Σε διαβεβαιώ γι'αυτό !! Αλλά,αν αισθάνεσαι λίγο περιθώριο,μη το αφήνεις να σε κερδίζει.Κινήσου περισσότερο & με λίγη προσπάθεια θα διαπιστώσεις οτι κάνει διαφορά & μεγάλη μάλιστα,σε κάποιους ! Απλά τους έχουμε δεδομένους;) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
άραγε κάνει διαφορά στη ζωή οποιουδήποτε η ύπαρξη μου ή οχι;:( :'( :'(

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!! (και πρώτη πρώτη σου λέω εμένα, no shit)

Σκέψεις...
Θέλα να νιώσω ξανά ότι κάτι κάνω με τη ζωή μου. Σε ενεστώτα. Όχι ότι κάτι έκανα, αλλά έφτυσα αίμα και πλέον μόνο ξινά χαμογελάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
:redface: Οχι τέτοια βρε καλό μου !!! Οχι τέτοια ! Πολύ προχώρησες ! Κανένας..μπάρμπας 80-90 χρονών είσαι ? :P Φυσικά & κάνει !! Σε διαβεβαιώ γι'αυτό !! Αλλά,αν αισθάνεσαι λίγο περιθώριο,μη το αφήνεις να σε κερδίζει.Κινήσου περισσότερο & με λίγη προσπάθεια θα διαπιστώσεις οτι κάνει διαφορά & μεγάλη μάλιστα,σε κάποιους ! Απλά τους έχουμε δεδομένους;) .

πιτεψέ με όντας η πιο αντικειμενική κ λογική από αυτούς που ξέρω, το ψάχνω πάρα πολύ και δεν το λέω έτσι. όταν δεν ενδιαφέρεται κανείς με σένα, ποιοι είναι οι δεδομένοι; δεν έχω μεγάλες προσδοκίες, 2 άτομα, έστω ένα που να μπορεί να κρατάει το χέρι μου...
φυσικά κ έχω φίλους κ το λέω με περηφάνια, αλλά όταν είναι μακριά, πολύ μακριά, το ένα τηλέφωνο δεν κάνει τπτ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
hacuna, γίδι :bigarmhug πραγματικά!

σας φαίνεται όμως περίεργο να θέλω φίλους in real life;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι βέβαια!
ό,τι και να σου πούμε εδώ, όσο και να σε βοηθάμε, άλλο οι κοντινοί φίλοι...
Αχ πάλι συναντιώμαστε, κι εγώ όταν πρωτοχώριζα... όλοι μου οι φίλοι ήταν Αγγλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Όχι βέβαια!
ό,τι και να σου πούμε εδώ, όσο και να σε βοηθάμε, άλλο οι κοντινοί φίλοι...
Αχ πάλι συναντιώμαστε, κι εγώ όταν πρωτοχώριζα... όλοι μου οι φίλοι ήταν Αγγλία...

ξέρεις τι είναι το χειρότερο;
δεν είναι θέμα χωρισμού, άλλωστε δεν χώρισα αλλά νιώθω τελείως ανασφαλής και αυτό με επηρεάζει, ακόμα κ όταν βλέπω τον άλλον να λιώνει. αλλά η συνειδητοποίηση ότι 5 χρόνια στην ελλάδα, να μην έχω ούτε έναν για καφε κ κουβέντα που μπορεί να με καταλάβει, με πιάνει τρέλα. δν είναι ότι οι φίλοι μου είναι εξωτερικό κ θα γυρίσουν...είναι ότι ζουν εκεί:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Να διευρυνεις τον κυκλο σου. Αν θες φιλους in real life, go out and get them!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι... αλλά το κοινό στις περιπτώσεις μας, είναι ότι και οι δύο θα 'πρεπε να κάνουμε άλλες, "εδώ και τώρα" φιλίες. Ναι,κι εμένα θα γύριζαν, αλλά πότε; Ο ένας γύρισε, οι άλλοι είναι ακόμα εκεί. Εγώ χώρισα πριν 5 χρόνια.

Θα έμενα μόνη μου μέχρι τώρα, επειδή κάποια στιγμή θα γυρίσουν;

So, πολλές φορές μένουμε χωρίς φίλους. Το έχω κάνει 2-3 φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
@ hacuna: είμαι συνέχεια έξω όμως για διάφορα, όπως δουλειά, ιταλικά, θέατρο...
το θέμα είναι να σε παίρνει κ κανείς τηλ για να μπορείς να βγεις κ να γνωρίσεις κ άλλους, δεν θα βγω μόνη μου να κόβω βόλτες κ να ψάχνω με τον φακό παρέα. έχω καταλήξει να είμαι συνέχεια με αγόρια, τα οποία είναι καταπληκτικά παιδιά αλλά μόνο στο επιπεδο διασκέδασης, αφού είναι στην κοσμάρα τους κ αρα δεν μπορείς να μιλήσεις κ πολύ σοβαρά...
ελπίζω σε αλλαγές, αλλά πονάει πάαααααρα πολύ, ίισως η χειρ΄΄οτερη φάση της ζωής μου μέχρι τώρα.
δεν θέλω πολλά, απλά ενα κάτι μικρό, ευχάριστω, για να βάλω βάσεις για θετικές σκέψεις κ δεν ξέρω αν υπάρχει αυτή την στιγμή...

@γιδάκι: δεν περιμένω κανέναν να γυρίσει πολύ απλά επειδή κανείς από όλους αυτούς δεν έμενε ποτέ ελλάδα. ούτε έχω ψευδαισθήσεις ότι θα τους έχω πάλι, γι'αυτό κ με παίρνει τελείως από κάτω που δεν φτιάχνω καινούριους...μήπως απλά ναρκεστώ στις παρέες;:hmm: (αν βρώ καμία...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Κοιτα εχω γνωρισει πολυ κοσμο που εχω συμπαθησει αλλα δεν τους εχω παρει να βγουμε, απλα γιατι δεν το σκεφτηκα.
Αν το κανεις εσυ πρωτη, δεν ξερεις τι μπορει να προκυψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μη μασάς, πάντα χρειάζεται ένας φίλος στην εδώ και πραγματική ζωή.
Κάπως πρέπει να ξεκινήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Κατάλαβα ! Το θέμα είναι ...περιεχομένου ! Ε,τι να πω εδώ τράβελ μου... ... ... Ψάξε λίγο,θα βρείς κάτι είμαι σίγουρος ! Δεν είμαι δα & ο μόνος:P :P :P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τραβελ μου...
το εχω περασει κι εγω. δυο καλες φιλες εχω και ειναι και οι δυο ΠΟΛΥ μακρια.
και μερικες που νομιζα οτι ειχα, αποκειχθηκε οτι τελικα δεν τις εχω οσο νομιζα, ασχημο αυτο.
μηπως τελικα να το κανουμε εκεινο το στεκι μιτινκ ρε παιδια να τα πουμε παλι? τραβελ εχεις μσν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Μα τι φλώροι που κυκλοφορούνε!!
Δε μπορείς να κάνεις τπτ...έλεος είναι όλοι πια!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
travel_lover μην μασας κοπελα μου, ολα θα φτιαξουν, και οταν γινει θα δεις οτι η αναμονη σου θα ηταν worth it ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top