Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να κλέψουμε ένα λεωφορείο του ΟΑΣΑ μήπως; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ελπιζω να περασει αυτη η δυσκολη φαση που περναω.πολυ αγχος για το μελλον :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
γιατί πρέπει πάντα η μάνα μου να μου σπάει τα νεύρα με αποτέλεσμα στα 23 μου να την βλέπω ακόμα σαν κακό μπελά;:mad: :'(

Και που να δεις αν νιώθεις το ίδιο και είσαι ...34
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Και που να δεις αν νιώθεις το ίδιο και είσαι ...34

δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι...:'(

σε κρίσεις αισιοδοξίας, (αν όχι βλακείας) πιστεύω ότι απλά κάποτε θα περάσει. αλλά όλο λέω ότι αυτό το κάποτε έχει έρθει, κ όλο στον δρόμο είναι εδώ και 8 χρόνια...:(

ούτε "μανουλα" δεν νιώθω πια να την πω:( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ελα μωρε τραβελ μου, στεναχωριεμαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Οι γονεις υπαρχουν για να μας σπανε τα νευρα, αλλα και χωρις αυτους δεν γινεται ;)
Η θα περασει... η θα συνηθισεις... η θα τα βρειτε καπου στη μεση... η θα τα πληρωσει ολα ο αντρας σου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Η μανούλα... όοοοοοοοοοοοσο κι αν μας σπάει τα νεύρα... είναι ΜΑΝΟΥΛΑ....
ακουστε με κι εμένα... κάτι ξέρω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κουε μου...
:console: :bigarmhug :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η μανούλα... όοοοοοοοοοοοσο κι αν μας σπάει τα νεύρα... είναι ΜΑΝΟΥΛΑ....
ακουστε με κι εμένα... κάτι ξέρω :(

Μεγάλη κουβέντα πραγματικά :)
Κι από μένα αγκαλίτσες..
:console: :kissing: :bigarmhug





Να ελαφρύνουμε λίγο το κλίμα; :D


πονανε τα ποδαρακια μουουουουου... θελω εκδρομουλααααααααααα...

κι εγώ πάμε μαζί??:)

Να 'ρθω κι εγώ; :)

θα πάμε γυναικοπαρέα:clapup::clapup:

πάω ταϋγετο σε ξενώνα, στρωματσάδα και πεζοπορία στη φύση! έρχεστε;:)

νιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!! οοοοοοοοολες μαζιιιιιιιιι!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

ποια θα οδηγεί;;;:hmm:

κάποια που οδηγεί καλύτερα από το να πλένει πιάτα!:P (πάντως όχι εγώ)!:D

αν το οδήγημα παει σε συνάρτηση με τα πιατα...τοτε μαλλον ειμαι και γαμώ τις οδηγάρες!!! :P

Εγώ πάντως, αν και έχω δίπλωμα εδώ και χρόνια, δεν θα το συνιστούσα να οδηγήσω, μιας κι έχω πιάσει τιμόνι 2-3 φορές στη ζωή μου(εκτός από τα μαθήματα) και μόνο για τον κύκλο του τετραγώνου! :D

Το κανω εγω για εσας, που το κανω και καλα! :P
Αλλα δεν εχω πουλμανακι! :P

Να κλέψουμε ένα λεωφορείο του ΟΑΣΑ μήπως; :P

Κορίτσια θέλετε κι εμένα μαζί σας να σας προσέχω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
LOOOOOOOOOOOOOOOOL:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάει κι αυτή λοιπόν :hmm: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έφτασα τα 1000 posts. Πολύ κάψιμο;:worry: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τί έχεις ρε γ@μώτο??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
under, εχεις ακομα να καψεις :)

ειλικρινά δεν καταλαβαίνω.. για ποιο λόγο το ζω αυτό πάλι. καλά δεν είχα τακτοποιήσει τη ζωή μου?
δε γινεται να μου γυρνανε παλι ολα, δε γινεται..
και ειδικα, οχι τετοιες μερες..
ειμαι σιγουρη για το τι νιωθω ομως, και αυτο ειναι το πιο σημαντικο..
ολα θα φτιαξουν.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πάλι σκούρος ο ορίζοντας...
γιατί ρε γμτ;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
να κάνω ανταύγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:mpinelik: τα ΕΛΤΑ. Τεμπέληδες... :mad::mad: :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Παρασκευή αύριο!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Προσπαθώ να βρω τι πραγματικά μου αρέσει να κάνω....
Αλλά δε μπορώ ρε γμτ :(

Same here..

Γαμώτο ποιος με μάτιαξε πάλι?
Με χτύπησε από πίσω ένας που βιαζόταν να πάει την γυναίκα του στο νοσοκομείο με το αμάξι..
Και πέντε ώρες μετά η αστυνομία μου αφαίρεσαι πινακίδες και άδεια για παράνομο και καλά παρκάρισμα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top