Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σκέψη 2: kalypso, Γιώργο όταν πάρετε το πάσο της νέας χρονιάς σφυρίχτε το μου να αρχίσω να κόβω ολόκληρο εισητήριο :P

Μου ήρθε φλασιά τώρα που το είδα. Άκουσα ότι το πάσο ισχύει τώρα για ηλικίες ως 25. Συγκεκριμένα, γνωστή μου ζήτησε φοιτητικό και της το αρνήθηκαν λόγω ηλικίας (χωρίς να ζητήσουν ταυτότητα). Προβληματίστηκα επειδή από φέτος θα έχω πάλι πάσο κι όσο να 'ναι θα ήθελα να το εκμεταλλευτώ, αλλά ''τα καημένα τα νιάτα τι γρήγορα που περνούν''.:P Αθηνά, εσύ έκοβες χαλαρά μισά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μου ήρθε φλασιά τώρα που το είδα. Άκουσα ότι το πάσο ισχύει τώρα για ηλικίες ως 25. Συγκεκριμένα, γνωστή μου ζήτησε φοιτητικό και της το αρνήθηκαν λόγω ηλικίας (χωρίς να ζητήσουν ταυτότητα). Προβληματίστηκα επειδή από φέτος θα έχω πάλι πάσο κι όσο να 'ναι θα ήθελα να το εκμεταλλευτώ, αλλά ''τα καημένα τα νιάτα τι γρήγορα που περνούν''.:P Αθηνά, εσύ έκοβες χαλαρά μισά?
Nαι καλέ... Αφού μου δίνανε πάσο από τη γραμματεία [οι γραμματείες δεν έχουν πρόβλημα με την ηλικία σου, εφόσον είσαι γραμμένος μεταπτυχιακός φοιτητής :P] προφανέστατα έκοβα μισό
[yet από την άλλη εγώ δεν είχα και ιδιαίτερο πρόβλημα, αν έπεφτα σε κανά στραβάδι-που δεν έτυχε, να πείσω ότι είμαι 24 πχ :P, αλλά εκτός κι αν "έβαλες" 10 χρόνια πάνω σου από την τελευταία φορά που σε είδα το αυτό ισχύει και για σένα].
Πάντως τελευταία φορά που μου έκαναν έλεγχο ήταν την προηγούμενη εβδομάδα στο μετρό στην Ομόνοια και κανένα πρόβλημα δεν είχα από τη στιγμή που τους έδειξα εισητήριο και πάσο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'

Ά ρε Κυριάκο, α ρε Κυριάκο.

Μας φάκισες την ψυχολογία, πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
O υπολογιστής μου είναι ηλίθιος. Τόση ώρα καλά ήμουν στο laptop. Αντε να βγουν τα 7!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Δεν περνάνε οι μέρες....Πφφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
βαριεμαι..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ποιος ειναι αυτος γαμωτο? 8|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μου την δίνει που θες δύο ώρες για ένα μπάνιο. Ούτε το δίμετρο πόδι σου να ξύριζες!
Μου - την - δί - νει. ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΛΕΜΕ!
(Νομίζω αυτή η περίοδος με έχει μεταλλάξει στον γκρινιάρη από τα στρουμφάκια).

Πάω να κάνω ντουζ μπας και ηρεμήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Πόσο ηλίθιες μπορεί να είναι οι φίλες μου που δεν ήθελαν να βγούμε σήμερα για να πάνε να δούνε το Ρουβά που δίνει συναυλία?
:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Oh, I've got a lot of loving to show you
You know I'd never want to control you
I only want to be by your side
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ας μπορουσα να γυρισω το χρονο πισω...2 μερουλες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
τον χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μη κανεις 2 ωρες ομως.
θα του την δινει κι εκεινου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εχω χασει ηδη 6 κιλα τις τελευταιες 20 μερες...... Λες να χασω κι αλλα???????:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.



ειμαι κονταααα... ειμαι ΠΟΛΥ κοντα!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θα κλέψεις αμάξι ;

σκέψη : ώρα για δράση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Oh shit!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θελω να ανεβαινουμε πανω σιγα σιγα....


θελω βολτες και ξενυχτι μεχρι το πρωι!!


θελω Λαρισα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top