Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:sick:....κρυωσες βικακι μου και βηχεις?

:devil:

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Να ταααα θα μας βγάλει και ρουφιάνους τώρα. :mad:
Καλύτερα να μη μιλήσω.



:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
'Οχι λεεεεεε....για μίλαααααααα!
Έχω logs αμά λάχει :P


Όχι Gio μου...απλά κάτι γαργαλά το λαιμό μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
'Οχι λεεεεεε....για μίλαααααααα!
Έχω logs αμά λάχει :P
Σου είπα, κάνε τουμπεκί, σου εξήγησα.... :whistle:


Όχι Gio μου...απλά κάτι γαργαλά το λαιμό μου :P
Τωωωωρα μιλάς σωστά :P

υγ:το απαυτώσαμε και ψόφησε το θρεντ πάλι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
εγω με την ορεξη να μαθω θα μεινω?:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξαφνικά νιώθω τρελή. Και πολύυυυ παρεξηγημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Μια αγκαλια βοηθαει????:kissing: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μία συζήτηση βοηθάει. Οριστική συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
με δυσκολευεις κοπελια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ωπα! στάκα! οριστικές συζητήσεις στα άγρια χαράματα;;:confused: τι έπαθες παιζί μου;:hmm:

εγώ τελικά θα μπορέσω να φτιάξω ένα πρόγραμμα, ή θα παρεξηγηθώ με όλους;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αδειάζει η ζωή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ανάλογα... απο τι ειναι γεμάτη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
"ό,τι αγαπάω εγώ πεθαίνει.........
και ξαναρχίζω 'απ΄την αρχή"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
"ό,τι αγαπάω εγώ πεθαίνει.........
και ξαναρχίζω 'απ΄την αρχή"
Τώρα με σκότωσες........ :(
Αυτό το track απλά με πεθαίνει.. :/:


Για να μπω ontopic: Πεινάαααωωωω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
βαριέμαι ............................................................................................................................................................................................................................................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μην βλεπω κατεβασμενα μουτρα σημερα!!!!! Αντε ανεβειτε ολοι! Σημερα ειναι μια νεα μερα!:D

(δεν ξερω τι με επιασε, μια υπερ-αισιοδοξια...:P)

Και Γιδακι, η ζωη αδειαζει μονο οταν εμεις σταματαμε να τη γεμιζουμε! Σαν το ντεποζιτο ενα πραγμα:P

(αν εχεις βαλτωσει μην ανησυχεις, take your time και ολα θα πανε καλυτερα, εχει και ρεζερβα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εμμμ ιο-ιο εσένα σου έκανε ολόκληρη πρόταση ο ΣΑΚΗΣ!Πως να μην είσαι αισιόδοξη; :P

Δεν στέλνεις λίγη αισιοδοξία και από εδώ που την έχουμε ανάγκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αχ ναι, ειναι και αυτο...:inlove:

Αισιοδοξια οση θελετε! Με το κιλο! Πρωτες μερες του καινουριου χρονου ειναι, ευκαιρια να κανουμε οσα πραγματα δεν καναμε περισυ και να αλλαξουμε ο,τι μπορουμε! Και γρηγορα, πριν περασουν οι μερες, και δεν ειναι πια νεος ο χρονος, και βαλτωσουμε! Καντε μια νεα αρχη!

(ε αυτο ηταν... παω να βαλω θερμομετρο..:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
@ ιο-ιο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Να το προσέξεις :P

Και να δώσω μια μεγάληηηηηηη :bigarmhug στην XRZ και της υπόσχομαι ότι όλα θα αλλάξουν στο καλύτερο ακόμα και αν τώρα δεν το βλέπει... Γιατί είναι δύσκολο να το καταλάβει... Και κάποια στιγμή θα κοιτά πίσω της και θα λέει... Τότε που ήμουν έτσι...και μετά θα κοιτά μπροστά και θα έχει ένα τεράστιο χαμόγελο σαν κι αυτό :D γιατί θα είναι και πάλι πολύ πολύ ευτυχισμένη :)

Ξέρω ότι μπορείς να σκεφτείς ότι είναι σαν παρηγοριά στον άρρωστο αλλά έχω μάθει πλέον ότι πάντα έτσι συμβαίνει :) Ακόμα και αν το τώρα είναι απλά χάλια και έτσι το νιώθουμε και το ζούμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Να αφεθώ ή όχι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 15 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top