Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:D Σέλω....σέλω δακάλεεες:baby: :baby: Ο παλιμπαιδισμός περνάει για Ε.Α.???:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ΜΜμ...ο παλιμπαιδισμός είναι για τους ψυχολόγους... Αλλά εμείς οι εξειδικευμένες δασκάλες θα προσπαθήσουμε να σε βοηθήσουμε μήπως αποφύγεις κανά τρελογιατρό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
ΜΜμ...ο παλιμπαιδισμός είναι για τους ψυχολόγους... Αλλά εμείς οι εξειδικευμένες δασκάλες θα προσπαθήσουμε να σε βοηθήσουμε μήπως αποφύγεις κανά τρελογιατρό :P
:) :) Αντε ντέ !!! Αυτό περιμένω ν'άκούσω :P :P !!!. Σοβαρά τώρα,πολύ εκτιμώ το λειτούργημά σας & δεν υπάρχει καμμία διάθεση για υπονοούμενα !! Το έχω πεί κι αλλού εδω μέσα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το ξέρω βρε... Δεν παρεξηγώ :D

Πάντως σ'ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Βαριέμαι λιγουλάκι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
εγώ να δεις πόσο βαριέμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χίκ.. Μήπως με πείραξε η σαμπάνια; Ή ήταν το κρασί; Λες να φταίει το τσίπουρο; :P :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και σαμπάνια και κρασί και τσίπουρο? Χικ Χικ!!!

καλή φάση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Γιώργο μας βγήκες καλό παλικάρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το αποψινο ηταν ενα μεγαλο βημα για να αλλαξει η ζωη μου...
κατι που θελω τοσο πολυ...
ειδωμεν.
:|



;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
θέλεις να το μοιραστεις μαζί μας ? ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για ο,τι μπορείς να αλλάξεις δεν έχει νόημα να στεναχωριέσαι, αφού θα το αλλάξεις. Για ο,τι δεν μπορείς να αλλάξεις, πάλι δεν έχει νόημα να στεναχωριέσαι γιατί δεν οδηγεί πουθενά. Ποιός όμως έχει την δύναμη να το καταφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Για ο,τι μπορείς να αλλάξεις δεν έχει νόημα να στεναχωριέσαι, αφού θα το αλλάξεις. Για ο,τι δεν μπορείς να αλλάξεις, πάλι δεν έχει νόημα να στεναχωριέσαι γιατί δεν οδηγεί πουθενά. Ποιός όμως έχει την δύναμη να το καταφέρει;

εχεις απολυτο δικιο...
απο την αλλη ομως, παντα πρεπει να προσπαθουμε για το καλυτερο, κι εγω αυτο εκανα σημερα..
ελπιζω ολα να πανε καλα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για ο,τι μπορείς να αλλάξεις δεν έχει νόημα να στεναχωριέσαι, αφού θα το αλλάξεις. Για ο,τι δεν μπορείς να αλλάξεις, πάλι δεν έχει νόημα να στεναχωριέσαι γιατί δεν οδηγεί πουθενά. Ποιός όμως έχει την δύναμη να το καταφέρει;
Μεγάλη κουβέντα.. :thumbsup:


Ολόσωστος.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
εχεις απολυτο δικιο...
απο την αλλη ομως, παντα πρεπει να προσπαθουμε για το καλυτερο, κι εγω αυτο εκανα σημερα..
ελπιζω ολα να πανε καλα.. :)
Στο εύχομαι βρε Gio :)
Πάντα πρέπει να προσπαθεί κάποιος, για να τα έχει καλά τουλάχιστον με τη συνείδησή του.Το να αφήνουμε τα πράγματα στη μοίρα τους σημαίνει άνευ όρων παράδοση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Για ο,τι μπορείς να αλλάξεις δεν έχει νόημα να στεναχωριέσαι, αφού θα το αλλάξεις. Για ο,τι δεν μπορείς να αλλάξεις, πάλι δεν έχει νόημα να στεναχωριέσαι γιατί δεν οδηγεί πουθενά. Ποιός όμως έχει την δύναμη να το καταφέρει;

Μετά από αυτό που θα γράψω θα νομίζεις ότι σε μισώωωωω και θέλω να σου πηγαίνω κόντρα :redface: :P

Βασικά σε όλα συμφωνώ εκτός από το τελευταίο... Την δύναμη την έχουμε όλοι μέσα μας... Το θέμα είναι αν τελικά έχουμε το θάρρος να την χρησιμοποιήσουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σκεφτομαι οτι πρεπει τελικα να κανω εκεινο το blog.. δεν ειναι δουλεια αυτη εδωμεσα, να λεω και τα πιο εσωψυχα, σε blog πρεπει..
καλημερες παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πρέπει να μπω στους ρυθμούς μου πάλι αλλά δεν μπορω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είμαι χαζή, ΧΑΖΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
underwater μου δεν είσαι εσύ χαζχή..... οι άλλοι είναι που δεν σε καταλαβαίνουν:kissing::console:

γιατί να θέλει να πάμε στον χατζή το βράδυ ενώ εγώ δεν θέλω..... πως ττου το λένε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top