Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Σας αγαπώ πάρα πολύ, μακάρι να καθόμουν άλλες τόσες μέρες, μου λείπετε πολύ και ανυπομονώ να επιστρέψετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Οτι πρεπει να κοιμηθω,αλλα δεν θελω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ότι η διόρθωση ένος βίντεο (γάμου) θέλει πολύ δουλειά....:'(:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σκέφτομαι τι να κάνω για να περάσει η ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ζέστηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
χμμμμ λεω να παω για περπατημα στο γηπεδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εκανα βλακεια που εφαγα και κοιμηθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μα γιατί ??Γιατί να είμαι τόσο ατυχη ??
Πάλι καλά που έχω και εσάς και με κάνετε να γελάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η υπογραφή της Εδαδ είναι πραγματικά τέλεια. :)

Στη ζωή σου θα συναντήσεις πολλούς παλιάνθρωπους.
Αν σε πληγώσουν, να λες στον εαυτο σου ότι το κάνουν από βλακεία.
Αυτό θα σ'εμποδίσει ν'αντιδράσεις στην κακία τους.
Γιατί δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο από την πικρία και την εκδίκηση.
Να είσαι πάντα αξιοπρεπής και να έχεις πίστη στον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ο χρόνος κυλάει απελπιστικά αργά μέχρι το τελευταίο αποτέλεσμα.... Τέτοιο άγχος ποτέ δεν είχα. Βγάλτο ρε γαμώτο! Ρίζες θα βγάλουν τα γραπτά στο τέλος!:/:

Πέρνα με ή κόψε με αλλά βγάλτο να τελειώσει η αγωνία μου! Ένα μάθημα για πτυχίο, μη το λιβανίζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αρχιζω να πιστευω εντονα οτι ακομα και σε μια καλη κουβεντα, οση γνησιοτητα και να κρυβει απο πισω της, υπαρχει σχεδον παντα, προκαταληψη απ'τον δεκτη.

Ισως τα λογια μου να αποκτουσαν μεγαλυτερη αξια αν ημουν καποιος πιο σημαντικος, καποιος που σεβεσαι και εκτιμας περισσοτερο.

Αλλα δεν περιμενα κατι παραπανω απο ενα απλο ευχαριστω, γνησιο και αληθινο οπως τα λογια μου. Χωρις πολλες κουβεντες και χωρις υπεκφυγες.



Και δεν πηγαινει σε 'σενα που νομιζεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μπαααααα σημερα δεν βγαινω θακοιμηθω ΝΩΡΙΣ και θα σηκωθω ΑΡΓΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pietr

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πρέπει να συμμαζέψω το σπίτι...:confused::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αρχιζω να πιστευω εντονα οτι ακομα και σε μια καλη κουβεντα, οση γνησιοτητα και να κρυβει απο πισω της, υπαρχει σχεδον παντα, προκαταληψη απ'τον δεκτη.

Ισως τα λογια μου να αποκτουσαν μεγαλυτερη αξια αν ημουν καποιος πιο σημαντικος, καποιος που σεβεσαι και εκτιμας περισσοτερο.

Αλλα δεν περιμενα κατι παραπανω απο ενα απλο ευχαριστω, γνησιο και αληθινο οπως τα λογια μου. Χωρις πολλες κουβεντες και χωρις υπεκφυγες.



Και δεν πηγαινει σε 'σενα που νομιζεις.. :)

δεν σου απάντησε ο πιτσαδόρος στο <<ευχαριστώ πολύ>> ;

τιπ : δίνε μεγαλύτερο τιπ , τσιφούτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Είμαι πάνω στο λίτρο, ακούω μπουζούκια και ξαφνικά βλέπω τον τίτλο ενός κατα τ' άλλα άκρως φυσιολογικού θέματος "Φακοί επαφής ή γυαλιά" και απαντάω φωναχτά "Γυαλιά επαφής" και ξεσπάω σε γέλια. :rofl::rofl::rofl:

Σε καλό μου, να μου φύγει λίγο το άγχος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tίποτα δεν σκέφτομαι.ΚΕΝΟ. :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
δεν διαβασα τελικα....παλι απο 7 θα ξυπνισω...αχ τελευταια βδομαδα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
I hate summer I hate summer I hate summer I hate summeeeer.
Fuckin' summer.-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δεν διαβασα τελικα....παλι απο 7 θα ξυπνισω...αχ τελευταια βδομαδα ...
Και εσύ ???:P
Ο,τι είπε η από πάνω λοιπόν :P
-----------------------------------------
I hate summer I hate summer I hate summer I hate summeeeer.
Fuckin' summer.-.-'
Και αυτο :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Η υπογραφή της Εδαδ είναι πραγματικά τέλεια. :)

ουχ, ξεχασα να το βαλω!

ειναι απο το βιβλιο περσεπολις της μαριαν σατραπι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top