Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Σκέφτομαι πως σήμερα έκλεισα 12ωρο συνεχόμενου ύπνου. Μάλλον δε θα κοιμηθώ πάλι. :emm:
Σκέφτομαι πως θα ήθελα να μην κοιμηθώ αλλά πρέπει γιατί αύριο έχω αγγλικά :(:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Πάντως και τα σκυλάκια είναι σίγουρα φίλοι χωρίς ελαττώματα.
π.χ το σκυλάκι του θείου μου
τρώει αυτό που του δίνει χωρίς να παραπονιέται
είναι διασκεδαστικό
δεν τον προδίδει ποτέ
δεν του κρατάει κακία όταν ο θείος παίζει πού και πού με το σκυλί του γείτονα
αν ο θείος αργήσει να το ταΐσει, δεν του κρατάει μούτρα.
Όταν κουνάει την ουρίτσα με διάθεση να παίξουν οι άλλοι μαζί του, αλλά δεν το παίζουν, αυτό και πάλι δεν κρατάει μούτρα μέχρι ν' αρχίσουμε τα παιχνίδια μαζί του.
Και μια φορά που ο θείος μου έπεσε και χτύπησε στο πόδι βογκώντας, εκείνο ήρθε από πάνω του όλο ενδιαφέρον, βγάζωντας εκείνο το γνωστό διακεκομμένο σκυλίσιο κλάμα
:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν σκέφτομαι. Έχει κολλήσει ο εγκέφαλός μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
λες να παρω σκυλακι??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
λες να παρω σκυλακι??:hmm:
γιατί όχι;
αν το σκεφτείς μάλιστα, αυτός είναι κι ο μοναδικός τρόπος να αγοράσει κανείς φιλία με λεφτά :ermm:
πλάκα πλάκα όμως θα ενδιαφέρεται περισσότερο για σένα
μόνο που δεν μιλάει :(
είχα σκεφτεί κι εγώ κάποτε να πάρω κάνα σκυλάκι, μα αυτά θέλουν και τη φροντίδα τους και εγώ ξέρω πως δε θα μπορούσα να το φροντίσω όσο έπρεπε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
...πως δεν θα τα καταφερω ποτε πουθενα,πως δεν θα μπορεσω να εχω κατι που θελω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
...την Τσέχα νεαρά που γνώρισα στην Κέρκυρα :lol:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Always look on the bright side of life..tourou tourourourourou..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι σε μισή ώρα πρέπει να συναντήσω τα κορίτσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Πάντως και τα σκυλάκια είναι σίγουρα φίλοι χωρίς ελαττώματα.
π.χ το σκυλάκι του θείου μου
τρώει αυτό που του δίνει χωρίς να παραπονιέται
είναι διασκεδαστικό
δεν τον προδίδει ποτέ
δεν του κρατάει κακία όταν ο θείος παίζει πού και πού με το σκυλί του γείτονα
αν ο θείος αργήσει να το ταΐσει, δεν του κρατάει μούτρα.
Όταν κουνάει την ουρίτσα με διάθεση να παίξουν οι άλλοι μαζί του, αλλά δεν το παίζουν, αυτό και πάλι δεν κρατάει μούτρα μέχρι ν' αρχίσουμε τα παιχνίδια μαζί του.
Και μια φορά που ο θείος μου έπεσε και χτύπησε στο πόδι βογκώντας, εκείνο ήρθε από πάνω του όλο ενδιαφέρον, βγάζωντας εκείνο το γνωστό διακεκομμένο σκυλίσιο κλάμα
:cry_x:

λες να παρω σκυλακι??:hmm:

Μου θυμήσατε την Εβίτα μου και δάκρυσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οτι δεν θα περασω πουθενα με τις βασεις που λενε. Να εχεις 18600 και να μην περνας εκει που γουσταρεις ρε γαμωτο. Με πνιγει το αδικο. Αν δεν περασω εκει που θελω ειμαι ικανος να ξαναδωσω και 3η, και ας καταστρεψω εντελως την ψυχολογια μου.

Ειδικα ενα αρθρο που διαβασα σημερα με ενανε να θεωρω τζαμπα κοπο το να παω να καταθεσω μηχανογραφικο. Αυτες οι κωλοεφημεριδες μου φαινεται οτι παιζουν τα παιχνιδακια τους στις πλατες των αγχωμενων υποψηφιων και των οικογενειων τους. Λιγος σεβασμος ρε γαμωτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μα να μη μπορώ να συνενοηθώ με κανέναν;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τι νεκρα ειναι αυτη σημερα στο στεκι??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οτι ο υπολογιστης σημερα τα εχει φτυσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι ο καιρός ταιριάζει με τη διάθεσή μου.Μπουμπουνίζει...
Επίσεις σκέφτομαι το καράβι που τον πηγαίνει μακριά αυτή τη στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πάντως και τα σκυλάκια είναι σίγουρα φίλοι χωρίς ελαττώματα.
π.χ το σκυλάκι του θείου μου
τρώει αυτό που του δίνει χωρίς να παραπονιέται
είναι διασκεδαστικό
δεν τον προδίδει ποτέ
δεν του κρατάει κακία όταν ο θείος παίζει πού και πού με το σκυλί του γείτονα
αν ο θείος αργήσει να το ταΐσει, δεν του κρατάει μούτρα.
Όταν κουνάει την ουρίτσα με διάθεση να παίξουν οι άλλοι μαζί του, αλλά δεν το παίζουν, αυτό και πάλι δεν κρατάει μούτρα μέχρι ν' αρχίσουμε τα παιχνίδια μαζί του.
Και μια φορά που ο θείος μου έπεσε και χτύπησε στο πόδι βογκώντας, εκείνο ήρθε από πάνω του όλο ενδιαφέρον, βγάζωντας εκείνο το γνωστό διακεκομμένο σκυλίσιο κλάμα
:cry_x:

σκέψη 1 : γίνεται να στείλεις δεύτερο αίτημα φιλίας σε κάποιο μέλος ; Ένα δεν μου φτάνει - σαν να ποστάρει κάποιος τις σκέψεις μου όσο λείπω :D

τι νεκρα ειναι αυτη σημερα στο στεκι??:worry:

επ , είμαι και εγώ εδώ . Η νέκρα είναι η σπεσιαλιτέ μου . Σύντομα δεν με αντέχει και αναστένεται ώστε να σηκωθεί και να φύγει μακρυά :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Γιατι δεν χτυπαει το κωλοτηλεφωνο επιτελους..Αφου το διαβασα και στα ζωδια οτι θα ειναι η τυχερη μου εβδομαδα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τι ομορφο που ειναι να ακους τη βροχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
τι ομορφο που ειναι να ακους τη βροχη...


...ναι, αμέ. Όταν δεν είναι Ιούλιος μήνας και δε βρίσκεσαι σε διακοπές! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ευτυχώς πέρασε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top