Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
.....Εχω κανει απιστευτα χιλιομετρα σημερα και ειμαι μουντζουρωμενη λες και εσκαβα. ΘΕΛΩ να παω σπιτι μου ΤΩΡΑ!! :mad:

Ουάου, τι δουλειά κάνεις καλό μου!; ;)
/me στέλνει στη διαβολίνα ελβετική σοκολάτα να ηρεμήσει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τιποτα που να δικαιολογει την μουντζουρα! :mad:
Ας οψεται η μετακομιση στο νεο σπιτι..

Θενξ για την σοκολατιτσα, και ειχα μια λιγουρα. :redface::bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Τιποτα που να δικαιολογει την μουντζουρα! :mad:
Ας οψεται η μετακομιση στο νεο σπιτι..

Θενξ για την σοκολατιτσα, και ειχα μια λιγουρα. :redface::bigarmhug
:D Εντάξει βρε ! Για λίγη μουντζούρα...:P θ' αποζημιωθείς στο καινούριο σπιτι... :P Καλορίζικα .:D Τώρα μόλις σκεφτόμουν...:hmm: .................Είναι ώρα για κανένα arcade :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ωωω κόσμε! είναι υπέροχα εδώ!
δε μπορώ να πιστέψω ότι αυτά τα μέρη ήταν Ελληνικά κάποτε...:confused:
είναι απίθανα, πολύ όμορφα!
και please, ας αλλάξει κάποιος moderator τα greeklish μου, δυστυχώς δεν έχω ΕΠΟΥΔΕΝΙ Ελληνική γραμματοσειρά σε αυτά τα net cafe!
..θέλω να πιώ όλο το Βόσποροοοο!!!!!!!
:clapup:



(εντιτ από Κακή Επιρροή: Νταξ Gio.... εσύ είσαι διακοπές στον Βόσπορο και θα μας χώνεις κι όλας με τα greeklish σου εεεεε??? :P:P:P:P:P:P
Αχ χαλάλι βρε... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!! :kissing:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θέλω να περάσει το φετινό καλοκαίρι, με εχει κουράσει πολύ, ψυχικά και σωματικά:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πες τα βρε bunnyno.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Στην ίδια σελίδα,τρία ποστ με το ίδιο θέμα ! Αυτό το άθλιο φετινό καλοκαίρι...τι πάθατε κορίτσια? Τι...μαύρες σκέψεις σας βάρυναν το καλοκαίρι ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι τι ακριβώς θα έπρεπε να γίνει ώστε ο κόσμος να γίνει λίγο πιο ανοιχτός....
ώστε να μην φοβούνται όλοι την στιγμή που θα τους τη φέρεις, ώστε να μην κρατάνε πισινή, ώστε να μην κοιτάζουν μονίμως και συνεχώς ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥΣ!

Γιατί αυτό το βασίλεμα του ήλιου δεν συνεπάγεται και ηρεμία στις καρδιές του κόσμου που τρέχει συνεχώς να προλάβει τι? Αυτά που ψάχνει είναι πάντα δίπλα του και τόσο κοντά του, που όμως μέσα στην τρεχάλα του τα προσπερνάει.

Έχω άραγε αλλάξει τόσο πολύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πότε θα έρθει ο Σπτέμβρης?
να ηρεμήσουμε λιγάκι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι τι ακριβώς θα έπρεπε να γίνει ώστε ο κόσμος να γίνει λίγο πιο ανοιχτός....
ώστε να μην φοβούνται όλοι την στιγμή που θα τους τη φέρεις, ώστε να μην κρατάνε πισινή, ώστε να μην κοιτάζουν μονίμως και συνεχώς ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥΣ!

Γιατί αυτό το βασίλεμα του ήλιου δεν συνεπάγεται και ηρεμία στις καρδιές του κόσμου που τρέχει συνεχώς να προλάβει τι? Αυτά που ψάχνει είναι πάντα δίπλα του και τόσο κοντά του, που όμως μέσα στην τρεχάλα του τα προσπερνάει.

Έχω άραγε αλλάξει τόσο πολύ?
:) Κι έπεσες ακριβώς τη στιγμή που απορώ και ρωτάω τι έπαθαν τα κορίτσια "μας"... και μετά απ'την ερώτηση...αναρωτιέμαι πιο πολύ:confused: !!! Λές να εχουν το σύνδρομο που περιγράφεις ? ΓΜΤ ...Τόσο δίκιο να έχεις πάντα ???:mad: "ΕΓΩ"...το κέντρο του κόσμου ??? Δεν θέλω να σε πιστέψω:( ...Αν και τα δεδομένα --κι εδώ σ'αυτό το "νησάκι"--άλλα λένε ! Παρ όλο οτι ...ονειρεύομαι,έχω βρεί κι εδώ αληθινά παραδείγματα φιλαυτίας, άνω του μετρίου (σε ένταση):redface: Ελπίζω το ποσοστό να λιγοστέψει... :worry: Εγώ πάντως θα σε διαψεύσω...:devil: :D :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ας απαντήσω εγώ για εμένα...Τι πρωτότυπο :P
Όπως κάθε τέλος καλοκαιριού βρίσκομαι σε μια μεταβατική περίοδο ζωής...Το θέμα αρχίζει από τα επαγγελματικά μου (π.χ. σε ποια πόλη θα δουλέψω, ποιους θα ξέρω, ποιους συναδέλφους θα έχω) και καταλήγει στα συναισθηματικά μου που αφορούν κυρίως την σχέση μου (την βάζω προτεραιότητα ή όχι, τα γκρεμίζω όλα για κάτι άλλο καλύτερο που ίσως με περιμένει και ίσως τελικά με αναστατώνει γιατί καλύπτει κάποια από τα κενά που έχω κλπ) όπως επίσης...αφήνω ακόμα μία φορά την οικογενειά μου, τους φίλους μου εδώ, τα άτομα που αγαπώ και νοιάζομαι και ξαναρχίζω από την αρχή από το 0 για νέες καταστάσεις και βιώματα....Και αυτές είναι ένα μέρος από τις σκέψεις μου οι οποίες παλεύουν η μία την άλλη και με ρίχνουν και με αγχώνουν και με αναστατώνουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τί θα γίνει απόψε, θα καταφέρω να περάσει ηρεμα χωρίς να φθαρθεί η ψυχοσύνθεση μου και το νευρικό μου σύστημα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Τί θα γίνει απόψε, θα καταφέρω να περάσει ηρεμα χωρίς να φθαρθεί η ψυχοσύνθεση μου και το νευρικό μου σύστημα?:hmm:
:) Μπά ...Μη στεναχωριέσαι...Οι φθορές στο νευρικό είναι σπάνιες...;) Η ψυχοσύνθεσή σου είναι τόσο εύπλαστη κι ευπαθής ? ...! Να κάνω μιά ευχή ? Οσο πιο ήρεμα γίνεται...:) Αν συνεχίζει όμως,να την κάνω στο "Μιά ευχή...":D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Η διαφορά του εξυπνάκια απ τον έξυπνο, είναι ότι ο έξυπνος, βλέπει ποιός είναι ο εξυπνάκιας... ενώ ο εξυπνάκιας δεν βλέπει κανέναν άλλον σαν έξυπνο εκτός απ τον εαυτό του και τις εξυπνάδες του.
Εξυπνάδες.....


Η διαφορά του έξυπνου απ τον χαζό, είναι ότι ο έξυπνος βλέπει τον χαζό που το παίζει έξυπνος ενώ ο χαζός δεν βλέπει τον έξυπνο που το παίζει χαζός.

Η διαφορά του χαζού απ τον εξυπνάκια δεν γνωρίζω ποιά είναι αλλά πιστεύω ότι θα την ανακαλύψω... υπάρχουν γύρω μας πολλοί χαζοί εξυπνάκηδες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Η διαφορά του εξυπνάκια απ τον έξυπνο, είναι ότι ο έξυπνος, βλέπει ποιός είναι ο εξυπνάκιας... ενώ ο εξυπνάκιας δεν βλέπει κανέναν άλλον σαν έξυπνο εκτός απ τον εαυτό του και τις εξυπνάδες του.
Εξυπνάδες.....


Η διαφορά του έξυπνου απ τον χαζό, είναι ότι ο έξυπνος βλέπει τον χαζό που το παίζει έξυπνος ενώ ο χαζός δεν βλέπει τον έξυπνο που το παίζει χαζός.

Η διαφορά του χαζού απ τον εξυπνάκια δεν γνωρίζω ποιά είναι αλλά πιστεύω ότι θα την ανακαλύψω... υπάρχουν γύρω μας πολλοί χαζοί εξυπνάκηδες....
:) Ωραία κατάταξη....μέχρι που μ'έκανε ν'αναρωτηθώ...που να ανήκω???:D :confused: :hmm: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:) Ωραία κατάταξη....μέχρι που μ'έκανε ν'αναρωτηθώ...που να ανήκω???:D :confused: :hmm: :)

μην σκας.... και γω από εκεί ξεκίνησα για να καταλήξω στη σκέψη που έγραψα...
"εγώ.... που ανήκω???"
Τα συμπεράσματα που έβγαλα είναι προσωπικά και δεν τα λέω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
μην σκας.... και γω από εκεί ξεκίνησα για να καταλήξω στη σκέψη που έγραψα...
"εγώ.... που ανήκω???"
Τα συμπεράσματα που έβγαλα είναι προσωπικά και δεν τα λέω :P
:clapup: Κατ'αρχήν...σε ποιά θα ήθελες να ανήκεις ? Για να πώ την αλήθεια,αλλάζω συχνά...κατάταξη και όχι εσκεμμένα,κάπως έτσι βαδίζουμε όλοι θαρρώ...αλλού είμαι χαζός κι αλλού... τ'αλλού:P ! Μεγάλη σημασία έχει το που αυτοκατατάσσεσαι (για όλους μας αυτό)και αν μπορείς να έχεις αντικειμενική αίσθηση της θέσης σου στην κατάταξη.:confused: :worry: Αδύνατο...ε ??? "Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι"...:D :D Το πάν ευτυχώς ,δεν είναι η εξυπνάδα στη ζωή...θα'χα "ψοφήσει":hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Η διαφορά του εξυπνάκια απ τον έξυπνο, είναι ότι ο έξυπνος, βλέπει ποιός είναι ο εξυπνάκιας... ενώ ο εξυπνάκιας δεν βλέπει κανέναν άλλον σαν έξυπνο εκτός απ τον εαυτό του και τις εξυπνάδες του.
Εξυπνάδες.....


Η διαφορά του έξυπνου απ τον χαζό, είναι ότι ο έξυπνος βλέπει τον χαζό που το παίζει έξυπνος ενώ ο χαζός δεν βλέπει τον έξυπνο που το παίζει χαζός.

Η διαφορά του χαζού απ τον εξυπνάκια δεν γνωρίζω ποιά είναι αλλά πιστεύω ότι θα την ανακαλύψω... υπάρχουν γύρω μας πολλοί χαζοί εξυπνάκηδες....

:clapup: :clapup: :clapup:
ΚουΕ έγραψες!
Και please όταν δεις αυτό το μήνυμα κάνε άλλη μια επεξεργασιούλα και please ανεχτείτε με από δω και πέρα θα μπαίνω μια φορά στο τόσο να λέω μια καλημεροσπέρα!

εδώ είναι just perfect..
από τη μία βλέπω τα φώτα της πόλης τη νύχτα και λέω ότι ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΊΝΩ και από την άλλη τα πρωινά εκεί που πάω να τραγουδήσω ότι ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΩ ΟΛΟ ΤΟ ΒΟΣΠΟΡΟ με πιάνει η μπόχα από τα άπειρα σκουπίδια και ξενερώνω...

όπως και να έχει η σημερινή - ειδικά - ήταν μια από τις ομορφότερες νύχτες της ζωής μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αχ πότε θα ηρεμήσει αυτη η κατάσταση που ζω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.

Αχ μ’ αρέσει πολύ αυτό το topic!!!

Δεν μπορείς να βγεις ποτέ εκτός θέματος. :clapup: :clapup:

Σκέφτομαι ότι έχω έεεεενα σωρό δουλειές να κάνω και πρέπει επιτέλους να σηκωθώ από το pc.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top