Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Οποιαδήποτε ώρα της ημέρας..
Σε οποιαδήποτε ψυχολογική κατάσταση κι αν βρίσκεστε..
όοο,τι και να νιώθετε, όποια σκέψη και να κάνετε..
μοιραστείτε τη με τους υπόλοιπους εδώ!

Μπορείτε απλά να το πείτε για να ξεδώσετε,
να φωνάααξετε απο χαρά ή απο θυμό,
ή να πείτε ό,τι σας καπνίσει ρε αδερφέ,

...το ποστ αυτό ας ΜΗΝ έχει όρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θέλω να κάνω διακοπές. Πολλές. Μεγάλες. Και να τελειώσω με τα απωθημένα μου. Ή αυτά που θα γίνουν.

Θέλω να καταλήξω σε μία ερημική παραλία, να ψευτοκοιμάμαι στο ηλιοβασίλεμα...
και να μην έχω τίποτα να σκεφτώ...

και να μυρίζει ωραία παντού... φύση και γαλήνη...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
απο αυριο θα κανω διακοπες (γιδακι με το καλο κι εσυ κουκλι μου!)

και ειμαι επιτελους χαρουμενη, δε με νοιαζει τιποτα, κανενα σεντονι και κανενα λεφτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σημερα ΠΕΤΑΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!! :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η ατυχία μου η ατελείωτη.
Που με κυνηγάνε και οι τρομοκράτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν θέλω να έχω απωθυμένα...να ζω μισές καταστάσεις και όλα σε fast forward...Θέλω να χαλαρώσω και να τα ζήσω όλα ήρεμα....Το κάθε λεπτό να μοιάζει αιώνας....Κουράστηκα με αυτές τις καταστάσεις....Δεν με βοηθούν και με ρίχνουν....και όμως δεν κάνω κάτι να ξεφύγω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πότε θα κάνω το μπαμ και θα γίνει της πουτ@νας:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πεταωωω!!!
καλες διακοπες σε ολους παιδια! να περασετε ομορφα!!!
θα τα ξαναπουμε απο σεπτεμβρη, εκτος αν θυμηθω τον κωδικο μου στο στεκι και συνδεθω λιγο απο κει που θα μαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δηλαδή θα μας ξεχάσεις μέχρι τότε??
καλά θα σε συγχωρήσουμε
πού θα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θα κανω μια μεγαλη βολτα στην τουρκια, και μετα ισως παω σε κανα νησι...αναλογα που θα με βγαλει, προγραμμα σαφες δεν υπαρχει, παρεα δεν υπαρχει αρα ειμαι ο αφεντης του εαυτου μου :)
δε θα σας ξεχασω... αχ! τον παλιοκωδικο μου εχω ξεχασει.
σε 10 λεπτακια φευγω για αεροδρομιοοοοοο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλά να περάσεις:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αντε και στα δικά μας!!!:P αύριο φεύγω για χαλκιδική....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θελω πολυ να παω, αλλα δεν γινετε.
Αν περιμενω να ερθει, μπορει να ειναι αργα.. :worry:

Καλα να περασεις Τζιοβανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να τον δείρω; Που χθες με άφησε "μόνη" να μιλήσω με τους γονείς για το ότι θα πάρουμε την αεροπορική που δεν τους άρεσε... Ενώ ο κολλητός του μου "κρατούσε το χέρι" μέσω skype...
Και που δε με ρώτησε πώς πάει η εργασία μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Nα κατεβώ το Σάββατο Αθήνα με γονείς και να κανονίσω να τον δω; 'Η να το αφήσω στην τύχη πια...Είμαι τόσο μπερδεμένη...και τόσο εγωίστρια όσο κι αυτός :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θα ηρεμήσουν ή θα με κάνουν ακομα πιο νευριασμένη?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
10 μερες και σημερα για να τελειωσει το χειροτερο καλοκαιρι εβερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
Οποιαδήποτε ώρα της ημέρας..

Σε οποιαδήποτε ψυχολογική κατάσταση κι αν βρίσκεστε..
όοο,τι και να νιώθετε, όποια σκέψη και να κάνετε..
μοιραστείτε τη με τους υπόλοιπους εδώ!

Μπορείτε απλά να το πείτε για να ξεδώσετε,
να φωνάααξετε απο χαρά ή απο θυμό,
ή να πείτε ό,τι σας καπνίσει ρε αδερφέ,


...το ποστ αυτό ας ΜΗΝ έχει όρια!
:) Για 'μένα, πολύ καλή η ιδέα σου για το πόστ αυτό !:clapup: Ιδιαίτερα η διευκρίνισή σου, "ας μην έχει όρια..." με ...ανάβει !!! -Οχι πονηρά ντέ και καλά-αλλά ελπίζω να δώ κάποιες σκέψεις λίγο πιο...μεστωμένες η...φευγάτες,απο το "πάω για μπάνιο" "φεύγω διακοπές" (προς Θεού,δεν κριτικάρω,ούτε τις απορρίπτω,ούτε όλοι τα ίδια θα σκεφτόμαστε) ,αλλά μια τέτοια σκέψη,δεν επιδέχεται σχόλια,ούτε αναλύεται ! Θα ηταν πολύ σπουδαίο να μαθαίνει κανείς,τι σκέφτεται οποιοσδήποτε άλλος-η καποια συγκεκριμένη στιγμή,κάτι σαν την ερώτηση που μπορούμε να κάνουμε μόνο περιορισμένα σε πολύ κοντινά μας πρόσωπα και πολλές φορές,δεν έχει απάντηση..."τι σκέφτεσαι τώρα;":confused: :) Προς το παρόν δε λέω τίποτε...απλά νυστάζω...Τα λέμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
istanbul addicttttttttt !!!!!!!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βαριεμαι.. ακομα και που γραφω, με δυσκολια το κανω. Δεν μπορω να κουνησω τα ποδια μου απο την κουραση, και το στραμπουλιγμενο ποδι δυστηχως δεν λεει να περασει. Εχω κανει απιστευτα χιλιομετρα σημερα και ειμαι μουντζουρωμενη λες και εσκαβα. ΘΕΛΩ να παω σπιτι μου ΤΩΡΑ!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top