Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
...συνέχεια από τις χτεσινές σκεψεις. το αστέρι γεννηθηκε!:D
΄τωρα περιμένω φωτογραφίες! απόψε θα βγουμε όλοι οι φίλοι καλοι, παλιοί, ναλληλομουτζωθούμε για τις λαλακίες που έχουμε κανει, ναναπολήσουμε καλές στιγμές, να μοιραστουμε όνειρα, να κάνουμε σχέδια... κ πάνω από όλα θα πιούμε στην υγειά σου, γιατί σε όλους μας λείπεις, αλλά όλοι σύσσωμοι θα'ρθουμε για τα βαφτίσια!!!
να'σαι καλά κουρο, να σου ζησει...κ όλοι εμείς εδώ νονοί κ νονές:) (ξέρω ξέρω δεν θα μου την κάνεις τη χάρη!):mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
μου λείπεις.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μπορειτε να σταματησετε να ποσταρετε για ενα 24ωρο, για να διαβασω ολα τα αδιαβαστα θεματα χωρις να "ερχονται" καινουρια? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπορειτε να σταματησετε να ποσταρετε για ενα 24ωρο, για να διαβασω ολα τα αδιαβαστα θεματα χωρις να "ερχονται" καινουρια? :hmm:

Όχι.-


:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μπορώ να μείνω ιδια με αυτό που είμαι τώρα για πάντα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
μπορώ να μείνω ιδια με αυτό που είμαι τώρα για πάντα;:hmm:

Όχι. Θα βαριόσουν άλλωστε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Όχι. Θα βαριόσουν άλλωστε! :clapup:


Βαριέσαι όταν εισαι ξέγνιαστος και ευτυχισμένος; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βαριέσαι όταν εισαι ξέγνιαστος και ευτυχισμένος; :hmm:

Ναι, αν δεν έχει απολύτως καμία εναλλαγή.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει που συννεφιάζει! Θέλω ήλιο... Είναι ένας από τους κύριους λόγους που χαμογελάωωωωωωωωωωωω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Χαίρεσαι με απλά πράγματα!:)καλό ειναι αυτο μάλλον..!μ'αρεσει και μενα πολύ ο ήλιος.ειδικά όταν συνδυάζεται με βόλτα(και με το καταλληλο πρόσωπο ειναι το ιδανικο για μενα.....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Χαίρεσαι με απλά πράγματα!:)καλό ειναι αυτο μάλλον..!μ'αρεσει και μενα πολύ ο ήλιος.ειδικά όταν συνδυάζεται με βόλτα(και με το καταλληλο πρόσωπο ειναι το ιδανικο για μενα.....)

:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Επιτέλους!! :clapup:
2. Πωπω τι σπαστικιά... :mad:
3. Και μετά?? :'(
4. Άντε πια :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Κανόνισε εσύ καπου να βρεθούμε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Μία είναι η ουσία δεν υπάρχει αθανασία...

και κάτι ακόμη

ξανά

mr mojo risin
got to keep on risin
:)

όποιος δεν ξέρει τι σημαίνει mojo είμαι διαθέσιμος για εξηγήσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
βοοηθειααααααααααααααα!
τι να γράψω για τα reference;:hmm:

ου! βαρέθηκα να σκέφτομαι κ να μην βρίσκω τπτ!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Που είναι εκείνο το thread για την καλύτερη ανακάλυψη να πω οτι η καλύτερη ανακάλυψη μακράν είναι η ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΜΠΥΡΑ....:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Όλα σκατά μου πάνε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Όλα σκατά μου πάνε :(

:bigarmhug
δε θέλω να σε απογοητεύσω μικρό μου αλλά... απ όσα ξέρω μέχρι τώρα για σένα... τα πραγματικά σκατά δεν τα έχεις γευτεί ακόμα :P
οπότε... ΧΑΜΟΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Άγχος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
:bigarmhug
δε θέλω να σε απογοητεύσω μικρό μου αλλά... απ όσα ξέρω μέχρι τώρα για σένα... τα πραγματικά σκατά δεν τα έχεις γευτεί ακόμα :P
οπότε... ΧΑΜΟΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D
λολ, να και κάτι ασιόδοξο :P
Θενξ :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top