Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πω πω ρε παιδί μου, άλλοι στενοχωριούνται λυπημένοι κι άλλοι διασκεδάζουν. Θέλω να είμαι στην δεύτερη ομάδα. Πάντως είναι γεγονός ότι το Πάσχα γενικά δεν με θέλει ρε παιδί μου, προτιμώ τα Χριστούγεννα.

να διασκεδάζεις ενώ είσαι λυπημένος; :hmm:

Αυτοί που το κάνουν απλά αντιδρούν.... ακόμα και αν διασκεδάζουν το κάνουν για λίγο και μετά ξανά κατάθλιψη... Οπότε μην τους ζηλεύεις... Ο καθένας περνάει την στεναχώρια του με τον δικό του τρόπο ...αλλά πάντα την περνάει, την ξεχνάει και προχωράει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Θέλω να ήταν αληθινά τα Viper, να έπαιρνα ένα για βόλτα ως την άκρη του ηλ. συστήματος, έτσι για να ξεσκάσω, να αδειάσω λίγο το μυαλό μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατί νιώθω ακόμα ψυχρή με όλους και με όλα;
Ναι...έγιναν πολλά...αλλά ενώ βλέπω ότι προσπαθούν όλοι να επανορθώσουν και να με προσεγγίσουν με τον τρόπου που εγώ θέλω...εγώ γίνομαι όλο πιο ψυχρή και πιο απότομη... Φάση είναι θα περάσει...αλλά κρατάει πλέον μήνες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Πάλι χαλάει ο καιρός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
να διασκεδάζεις ενώ είσαι λυπημένος; :hmm:

Αυτοί που το κάνουν απλά αντιδρούν.... ακόμα και αν διασκεδάζουν το κάνουν για λίγο και μετά ξανά κατάθλιψη... Οπότε μην τους ζηλεύεις... Ο καθένας περνάει την στεναχώρια του με τον δικό του τρόπο ...αλλά πάντα την περνάει, την ξεχνάει και προχωράει :)
:confused: :hmm: :confused: :hmm: :confused: :hmm: :confused: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πού εισαι ρε ]ifrit[ να φύγουμε;!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τα πράγματα φτιάχνουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
..πρέπει να έχουμε αισιοδοξία μέσα μας δεν μπορεί αλλιώς ...

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μα γιατι τόση κατάθληψη όταν βρίσκομαι ανάμεσα σε ανθρώπους που υπερλατρεύω;;;:worry:

αφού δεν τον φέρνει τπτ πίσω, φέρτε μου τουλάχιστον εσείς συμφορουμιτάκια μου λ΄΄ιγη αισιοδοξία, κ θα το παλέψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
:D:clapup: :panwkatw::bounce::flowers:

:bigarmhug
Don't worry, be-fteki!

Πάρε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μα γιατι τόση κατάθληψη όταν βρίσκομαι ανάμεσα σε ανθρώπους που υπερλατρεύω;;;:worry:

αφού δεν τον φέρνει τπτ πίσω, φέρτε μου τουλάχιστον εσείς συμφορουμιτάκια μου λ΄΄ιγη αισιοδοξία, κ θα το παλέψω...
βρε συ αφου τα εχουμε ξαναπει αυτα, κοιταμε μπροστα!! οχι πισω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Tι δεν κατάλαβες; :confused:

Μου έλεγαν συνέχεια σήμερα ότι ο Θεός τον πήρε νέο γιατί τον αγαπούσε και ήθελε να τον κάνει άγγελο....
Αν υπάρχει Θεός θα προτιμούσα να τον μισεί πολύ πολύ πολύ για να τον αφήσει να ζήσει... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Tι δεν κατάλαβες; :confused:

Μου έλεγαν συνέχεια σήμερα ότι ο Θεός τον πήρε νέο γιατί τον αγαπούσε και ήθελε να τον κάνει άγγελο....
Αν υπάρχει Θεός θα προτιμούσα να τον μισεί πολύ πολύ πολύ για να τον αφήσει να ζήσει... :/:

:'( :'(
τπτ αλλο παρα μόνο να βρεις την δύναμη μέσα σου για να συνεχισεις...

κυνηγε, κοιταω μπροστα αλλά το βλέμμα πεφτει μερικές φορές πίσω, στον δρόμο που με έβαλε να περπατήσω,, ξυπόλητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
:'( :'(
τπτ αλλο παρα μόνο να βρεις την δύναμη μέσα σου για να συνεχισεις...

Ξέρω ότι θα την βρω.... Αύριο όμως πως θα αντικρίσω τους γονείς του; Τι θα πω; Στην κηδεία ήμουν μακριά και δεν μου το είπαν για να μην στεναχωρηθώ...αλλά σήμερα το μόνο που θυμόμουνα ήταν οι στιγμές που είχαμε μαζί... Η συζήτησή μας ήταν αυτός... Και δεν ήταν σήμερα μαζί μας :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Τι να κάνω να περάσει η ώρα μου:hmm: .?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ξέρω ότι θα την βρω.... Αύριο όμως πως θα αντικρίσω τους γονείς του; Τι θα πω; Στην κηδεία ήμουν μακριά και δεν μου το είπαν για να μην στεναχωρηθώ...αλλά σήμερα το μόνο που θυμόμουνα ήταν οι στιγμές που είχαμε μαζί... Η συζήτησή μας ήταν αυτός... Και δεν ήταν σήμερα μαζί μας :(

Άσχημα πράγματα. Κουράγιο. Το μόνο που ξέρω είναι ότι δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε, το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να γίνουμε καλοί ακροατές-αναγνώστες του πόνου σου και έτσι εσύ λίγο να ξαλαφρώσεις.
Κουράγιο και πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Δεν σε μισώ σε καταλαβαίνω, είσαι άνθρωπος κι έχεις αδυναμίες.
Αλλά κι εγώ δεν είμαι θεός γι' αυτό δεν μπορούμε να είμαστε φίλοι. Μπορεί να συγχωρώ λάθη, αλλά δεν τα ξεχνώ. Το λάθος μου πλήγωσε εμένα, το λάθος σου πλήγωσε πάλι εμένα. Καλά να περνάς. Κρίμα και πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αν προσπαθήσω θα τα καταφέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ... Δεν έχω να πω τίποτα... Οι διακυμάνσεις μου είναι περίεργες... αλλά ξέρω ότι θέλει χρόνο... πολύ χρόνο... σκέφτομαι τα θετικά... ότι ήταν για το καλό του... Τεσπα... όλα θα πάνε καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θέλω χαμόγελα. Γύρω μου και μέσα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top