Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isiliel

New member

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.
...back to square One, One more time.

Hunter

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

Giovanna

New member

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.
grrrr!!!ελπιζω να περασει γρηγορα, τα νευρα μου....!!!!
θελω να δω πολλες ταινιες λεμε, δε θα αντεξω πολυ...!!!!
μεθαυριο θα μαι εντελος fricked out!!!!!!

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
Και τώρα;..

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

misslittledevil

New member

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.
Δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι, αλλά προσωπικά τα μόνα πράγματα που μπορεί να μετανιώσω είναι αυτά που δεν έκανα..
Κι εγω ειμαι σιγουρη οτι αν τελικα δεν το κανω θα το μετανιωσω. Και θα χτυπαω το κεφαλι μου στην τοιχο.. στην κυριολεξια (και δεν εχω και πολυ χρονο). Αλλα το κολλημα.. ειναι κολλημα. :(

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Κι εγω ειμαι σιγουρη οτι αν τελικα δεν το κανω θα το μετανιωσω. Και θα χτυπαω το κεφαλι μου στην τοιχο.. στην κυριολεξια (και δεν εχω και πολυ χρονο). Αλλα το κολλημα.. ειναι κολλημα. :(
Βαθιά ανάσα και βουρ!

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
για ποιον ακριβως λογο για τις μαλακιες που κανουν οι "αγαπητοι συναδελφοι" εξ Αθηνών θα πρέπει να φταιω εγω;;;;; :angry: :kill:

deadhead_pirate

New member

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.
Αυτός ο υπέροχος ήλιος και ο καθαρός ουρανός, είναι ικανοί να σε ανεβάσουν στα ύψη......

kazmir84

New member

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Άντε να δούμε που θα καταλήξει κι αυτή η ιστορία...

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Γιατί είναι όλα τόσο ακριβά; :blink:

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Ειμαι παραολογος, αλλα λεω και αλλα ενοω, δεν εχω καταλαβει τι γινετε η απλα καταλεβουν αλλα κι αλλα;

max

New member

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός . Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Θα προλάβω σήμερα?

travel_lover

New member

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.
έκανα το σωστό;:worry:

Maggie

New member

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.
Ελπίζω όλα να πάνε καλά, και σήμερα

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
6 κιλά σε 15 μέρες

Κατάλαβα πάλι θα την παρατήσω μετά το πάσχα.:(

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
6 κιλά σε 15 μέρες

Κατάλαβα πάλι θα την παρατήσω μετά το πάσχα.:(
6 Κιλά είναι τέεελειο!!!! Εύγε!!!!!

Και μη μασήσεις, δες τι έκανες λάθος πριν, και δύσκολα θα ξαναπάρεις...
Μίλα και με τη διαιτολόγο για το Πάσχα...!!!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...