Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Αυτό δεν το είχα δει ..... :mad:
Γιατί γελάς Βαλού; Πρόσεξε γιατί κόβει το σπαθάκι!!!! :)

Βάρβαρο Μπούι!!:P ^^

Γελάω απ' τη χαρά μου που έτσι λέμε ο ένας τον άλλο και πήγες και το βαλες για όνομα!!!:) (αν και εσύ με λες πιό πολύ Βαλού και μου θυμίζεις τις καραμελίτσες Baloo :P)

Σκέψη: "Μισή μπουκίτσα άνθρωπος" όπως λέει, κρατάει και σπαθάκι;;;:P...:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βάρβαρο Μπούι!!:P ^^

Γελάω απ' τη χαρά μου που έτσι λέμε ο ένας τον άλλο και πήγες και το βαλες για όνομα!!!:) (αν και εσύ με λες πιό πολύ Βαλού και μου θυμίζεις τις καραμελίτσες Baloo :Ρ)

Σκέψη: "Μισή μπουκίτσα άνθρωπος" όπως λέει, κρατάει και σπαθάκι;;;:P...:hug:

Εεεεμ ... μου έμεινε το "Μπούι" !

Σκέψη: Γιατί οι "μισή μπουκίτσα άνθρωποι" δεν κρατάνε σπαθάκι; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Εεεεμ ... μου έμεινε το "Μπούι" !

Σκέψη: Γιατί οι "μισή μπουκίτσα άνθρωποι" δεν κρατάνε σπαθάκι; :(

Δεν ξέρω τι κρατάνε οι μισή μπουκίτσα άνθρωποι αλλά θα σου πω μια σκέψη μου για να δεις τι δημιουργούν οι μισή μπουκίτσα φίλοι!

Σκέψη λοιπόν: Είσαι το μοναδικό φιλαράκι μου που μου δημιουργείς ένα χαμόγελο μέχρι τ' αυτιά και μόνο που διαβάζω το nickname σου στη λίστα με τα μέλη! Και μόνο που υπάρχεις με κάνεις σα χαζοχαρούμενο!:clapup: ***


***Καιρός να κάνεις κανα χαρακίρι με το σπαθάκι λοιπόν μπας και σοβαρέψω!:P (πλάκα κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου. (Καβάφης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Aπ' τη ζωή μου είσ' απών ε και γιουπόρν ε και γιουπόρν. :P
:hehe::hehe::hehe::hehe:

Eιναι τρελος αυτος ο μπορατ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Περασε στα live.:!::ee:
:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ποιος μαρη αρτεμω?


σκεφτομαι οτι θα κατσω να δω σακη σημερα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μια μέρα έλειψα και έγινε χάος εδώ μέσα. Πότε πρόλαβαν;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ποιος μαρη αρτεμω?


σκεφτομαι οτι θα κατσω να δω σακη σημερα:lol:
Θα δεις σημερα.:P
Εεενας φιλος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:lol:

σκεφτομαι οτι η αρτεμις με δουλευει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
E ντξ.
Κατι λεει.
:D
μονο κατι?


σκεφτομαι οτι τελικα σημερα σιγουρα θα κατσω να δω αντ1:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
σκεφτομαι οτι δεν σκεφτομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
μονο κατι?


σκεφτομαι οτι τελικα σημερα σιγουρα θα κατσω να δω αντ1:lol:
:lol:
Ε ντξ κατι παραπανω.:P
Μαντεψε ποιος ειναι ο φιλος μου.:D
(Σιγα μην τον βρεις.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:lol:
Ε ντξ κατι παραπανω.:P
Μαντεψε ποιος ειναι ο φιλος μου.:D
(Σιγα μην τον βρεις.:P)
χμμ απο αυτους τους 5?

σκεφτομαι τον 5.44?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top