Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Να ξεκινήσω τη δουλειά ή να περιμένω να τελειώσω τον πρωινό καφέ μου; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αντε παλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θέλω να πάνε όλα καλά, να έρθει κάτι καλό, αυτές οι μέρες είναι χάλια, μόνο άσχημα πράγματα ακούω:(

Τραγικός απολογισμός:worry:

* Την προηγούμνη Δευτέρα ράγησε ο ανηψιός μου το χέρι του
* την προηγούμανη τρίτη χτύπησε ο μικρός μου ανηψιός τα χείλη του, χάλια έγιναν
* Την προηγούμενη Τετάρτη η αδερφή μου με πόνους στο μάτι πήγε και της έβγαλαν ένα κομμάτι ξύλο αφού της έγδαρε το μάτι
* Την προηγούμενη Πέμπτη ο ανηψιός μου που΄ράγησε το χέρι ανέβασε πυρετό και είναι κρεββατομένος με αντιβίωση
* Την προηγούμενη Παρασκευή ο μιρός που χτύπησε τα χείλη του έπαθε κάτι σαν κρύωμα στα μάτια, και ειναι κόκκινα με τσίμπλες σε όλο το μάτι, δεν προλαβένουν να τις μαζέυουν
* Την Τρίτη ο σπιτονοικοκύρης μας έδωσε ένα χρόνο στο σπίτι που λατρέυω
* Τετάρτη γιόρταζε ο άλλος μου ανηψιός τα 2 του χρόνια σχόλασα 11 το βράδυ λόγο μπακάπ της Ρόδου και ο αδερφός μου έσκασε απο την στεναχώρια του επιδή όλοι ήταν άρρωστοι.

Αν σήμερα γίνει πάλι κάτι θα φρικάρω, δεν αντέχω τόση γκαντεμιά:mad::(

Συνεχίζει:worry::worry:

*Παρασκευή πήγαμε για την επέτιο μας στο εστιατόριο και πνιγηκα και ψάχναν να με ηρεμήσουν, μέχρι και στο σπίτι τα ίδια, δεν μπορούσα να ανασάνω
*Σαββάτο Χάλασε το μηχανάκι μου την ώρα που είπα να πάμε σε πρακτορεία και ξαυνικά χαλάει και το κουβαλούσαμε απο το μαντράκι το μηχανάκι μέχρι την piaggio με τα πόδια
*Κυριακή Πήγαμε σε βάφτηση και στραμπούλιξα το πόδι μου

Φοβάμε, ο άντρας με ξεμάτιασε το Σαββάτο αλλα ας ελπίσουμε ότι θα σταματήσει Δευτέρα:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν το αντεχω να μην κοιταζουμε προς την ιδια κατευθυνση.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Άντε και καλή μας εβδομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πω, ζαλαδα.. :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ρε μανια, ελεος με αυτα που τραβας! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ρε μανια, ελεος με αυτα που τραβας! :(

Προσπαθώ τουλάχιστον να είμαι όρθια, του κερατά, το δικό μου θα περάσει όχι της αναποδιάς, θα σηκώσω κεφάλι αν και είναι περίεργα τώρα αλλα θα τα καταφέρω

Ολα θα φτιάξουν, το πιστέυω, απλά υπομονή:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
PYLH welcome back!


ΠΟΥ ΔΓΙΑΟΛΟ ΧΑΘΗΚΕΣ ΩΡΕ ΠΑΙΔΙ Μ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οχι ρε γμτ :rant::rant:

Χάλασε και του άντρα το μηχανάκι:rant: σε 3 μέρες 2 μηχανάκια :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Πώ ρε.... Πολύ κόμπλεξ. Δε κάναμε και τίποτα παράνομο!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
i feel we're falling apart.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε μπορω αλλο αυτον τον πονοκεφαλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μου αρέσει που γελάω σαν χαζή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ουφ βαριέμαι να γράψω την έκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θελω να σταματησει ο πονοκεφαλος και να δω τη νεα σεζον του νιπτακ ολη τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Με έχει νευριάσει. Έλεος!!!! Τα θέλει όλα από εμένα. Ότι δεν έκανε εκείνη πρέπει να το κάνω εγώ.... Ε ΌΧΙ κυρά μου! :mad::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχει πολύ πλάκα να ανακαλύπτεις πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει κάποιος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
δεν υπάρχει περίπτωση να κοιμηθώ απόψε αν δε τελειώσω το φιλμάκι που φτιάχνω ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα το κάνω. Ναι, θα το κάνω.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top