Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mara

New member

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Μακάρι να βγώ σήμερα το βραδυ και να περάσω καλά....

fairytale

New member

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Πώς γίνεται ακόμη και τα ευχάριστα να με αγχώνουν;;;;:confused:

Isiliel

New member

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.
Θέλω να βάλω στην ψυχή μου τα καλά της πριν έρθω να σε συναντήσω!...

*marouli*

New member

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Αυτό θα είναι το τελευταίο μας βράδυ...Τελείωσαν όλα.Είναι καιρός να τελειώσουν όλα.Συγνωμη μωρό μου...Σ'αγαπάω τόσο πολύ..:(

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
Nα πάω για ύπνο ή τζάμπα θα 'ναι; :confused:

zarathustra

New member

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αυτό θα είναι το τελευταίο μας βράδυ...Τελείωσαν όλα.Είναι καιρός να τελειώσουν όλα.Συγνωμη μωρό μου...Σ'αγαπάω τόσο πολύ..:(
Βρε μαρουλάκι πως μπορείς να χωρίσεις(αν κατάλαβα καλά)κάποιον που αγαπάς;Και να το λές και μωρό σου;
Της γυναίκααας η καρδιάααα είναι μια άβυσσος πότε κόλαση και πότε ο παράαααδεισος...:whistle:

viki_thess

New member

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.
αυριο παλι δευτερα:/:
βρεχει κιολας:/: σκ@τ@ δλδ:/:

*marouli*

New member

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Βρε μαρουλάκι πως μπορείς να χωρίσεις(αν κατάλαβα καλά)κάποιον που αγαπάς;Και να το λές και μωρό σου;
Της γυναίκααας η καρδιάααα είναι μια άβυσσος πότε κόλαση και πότε ο παράαααδεισος...:whistle:

Δεν τον χωρίζω εγω...:(

bisbirikos

New member

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Γιατι βρε?
(Αμα σου πω οτι με 2 γραμμες μ'εκανες και στεναχωρεθηκα θα σου φανει υπερβολικο?)
Σωτηρια δεν υπαρχει?

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Γιατι βρε?
(Αμα σου πω οτι με 2 γραμμες μ'εκανες και στεναχωρεθηκα θα σου φανει υπερβολικο?)
Σωτηρια δεν υπαρχει?
Να προσθέσω.. Όλα μα όλα γίνονται, αν το θες πραγματικά και το παλέψεις.

Αν έχεις βρει το άτομο με το οποίο οι χημεία σας ταιριάζουν απόλυτα, μην το αφήσεις χωρίς να το παλέψεις. Εδώ άλλες αγάπες περνούν δυσκολότερα - κοινωνικός περίγυρος κτλ - και επιβιώνουν.
Πάλεψέ το μέχρι το τέλος, μαρούλι.

Γενικά... αν βρείτε το άλλο μισό πορτοκάλι keep it no matter the costs. Είναι υπέροχο να βλέπεις μαζί δύο άτομα που ταιριάζουν.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...