Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

manos777

New member

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 155 μηνύματα.
8α δουμε ασπρη μερα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

New member

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.
Ευχαριστω Πρινς... :)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

New member

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,123 μηνύματα.
Όχι ρε φίλε να ακυρωθεί τώρα η λήψη. :(
Με τυρρανάει. :(

_Silence_

New member

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
Πότε θα δω επιτέλους άσπρη μέρα; (και δεν εννοώ από χιόνι)
:'(

Avicii

Well-known member

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.
I can be the trouble, Baby
You can be the bass
you can be the bass
you can be the bass

I can be the trouble, Baby
You can be the bass
you can be the bass (the temperature)

JaneWin

New member

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
Ε νταξ,αν δεν τσακιστεί η Ιωάννα στα χιόνια,δεν μπορεί.:knife:

maria_lulu

New member

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Χιονι!!!:clapup:

maria_lulu

New member

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

rosa azul

New member

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Πόσο πίσω μπορεί να σε πάει κάτι;;;;;;

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.
Τι συγκίνηση... βγήκαν φωτογραφίες... κανονικές φωτογραφίες... ωραίες φωτογραφίες... με την δικιά σου μηχανή... :yes:
Δεν χορταίνω να τις βλέπω!!! :D:D:D

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ το στέκι, που μου έδωσε την ευκαιρία να διαβάσω κάποια παλιά μηνύματα, και να καταλάβω οτι η ζωή πάει ΜΠΡΟΣΤΑ και όχι πίσω, και οτι ο,τι έπραξα καλώς το έπραξα!

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.
Ευχαριστώ και εγώ το στέκι που μου έδωσε την ευκαιρία να διαβάσω παλιά μηνύματα άλλων χρηστών και να καταλάβω ότι υπάρχουν πιο ηλίθιοι από εμένα και όταν διψούσα καλώς διψούσα!

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
πως τα καταφερνω και τραβαω γυρω μου παντα νουμερα?? εεε?? :P

Mr Positive

New member

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
πως τα καταφερνω και τραβαω γυρω μου παντα νουμερα?? εεε?? :P

Υποθέτω πως είναι προτιμότερο από το να τραβάς γύρω σου μηδενικά... :whistle:

Boom

New member

Θέλω διακοπές.
Ποιος θα με φιλοξενήσει;

rosa azul

New member

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

evi_zoi

New member

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Bερουκιεεεε!

Boom

New member

Πότε έρχομαι και πού;
Είμαι πολύ βολικό άτομο, δεν τρώω πολύ, κοιμάμαι πολύ και θέλω σύνδεση στο internet.:baby:

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...