Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Το μεσημέρι έμαθα ότι πέθανε χθες το αγόρι μιας φίλης. Δεν πρόκειται να την πάρω τηλέφωνο- ούτε καμιά άλλη από'κει, αν και το σκέφτομαι συνέχεια. Γιατί δεν θα ξέρω τι να της πω. Και ό,τι και να πω θα'ναι γελοίο. Και τις πρώτες μέρες του χρόνου συνήθως είμαι χαζο-αισιόδοξη. Με πειράζει που μου χάλασε το γιορτινό κλίμα και που δε θα βγω σήμερα. Αλλά πιο πολύ που είναι μακριά και ούτε καν ξέρω πώς είναι. Χρόνος και βλακείες, η ζωή είναι τα γεγονότα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Θα συνέλθω πού θα πάει!Το χω το χω κάτι μπήκε μέσα μου και το χω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι άλλη Ελ. Ζουγανέλη.



Δε παλεύεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ακου Τοξικα Αποβλητα borat!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
La multi ani..., τί εστί αυτό το σύμπλεγμα ρε παίδες;

επιτρέπεται να στέλνω το ίδιο μύνημα, μέχρι να πάρω τυχόν απάντηση...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
La multi ani..., τί εστί αυτό το σύμπλεγμα ρε παίδες;

επιτρέπεται να στέλνω το ίδιο μύνημα, μέχρι να πάρω τυχόν απάντηση...;

An nou fericit!

δεν είναι σύμπλεγμα, απλά θα πρέπει να καταλαβαίνουν σε τί απαντούν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ΌΧΙ άλλο φαί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
La multi ani..., τί εστί αυτό το ''σύμπλεγμα'' ρε παίδες;

καλύτερα...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
La multi ani..., τί εστί αυτό το ''σύμπλεγμα'' ρε παίδες;

καλύτερα...;

Μήπως να γινόσουν λίγο πιο σαφής?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μήπως να γινόσουν λίγο πιο σαφής?:confused:

δε με βοηθάς και εσύ όμως... τί εννοείς πιο σαφής
τί δεν κατάλαβες από αυτήν τη φράση.... και αν δεν ξέρεις τί σημαίνει γιατί με μπερδεύεις
ελπίζω να έχω άδικο και να μην σε κατάλαβα....
An nou fericit! και αν θες πες μου τί σημαίνει αυτό, και είμαστε ok....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
δε με βοηθάς και εσύ όμως... τί εννοείς πιο σαφής
τί δεν κατάλαβες από αυτήν τη φράση.... και αν δεν ξέρεις τί σημαίνει γιατί με μπερδεύεις
ελπίζω να έχω άδικο και να μην σε κατάλαβα....

Εγώ κατάλαβα ότι la mulţi ani σημαίνει χρόνια πολλά στα ρουμανικά,
και απάντησα με ευτυχισμένος ο νέος χρόνος
εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ που κατάφερες να με χαλάσεις για άλλη μια φορά...
Άλλαξες,δεν σε αναγνωρίζω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Εγώ κατάλαβα ότι la mulţi ani σημαίνει χρόνια πολλά στα ρουμανικά,
και απάντησα με ευτυχισμένος ο νέος χρόνος
εσύ?

σ' ευχαριστώ..., μήπως ξέρεις τί σημαίνει και αυτή η πρόταση.... multa sanatate si noul an sa va aduca tot ce va doriti!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Never expect anything from anyone but yourself.
Aυτό θα είναι το μοτό μου στο εξής!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
σ' ευχαριστώ..., μήπως ξέρεις τί σημαίνει και αυτή η πρόταση.... multa sanatate si noul an sa va aduca tot ce va doriti!

Αν δεν κάνω λάθος, πολλή υγεία και ο νέος χρόνος να φέρει ό,τι επιθυμείς,
...αλλά γιατί?:hmm: (αν επιτρέπεται βέβαια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος, πολλή υγεία και ο νέος χρόνος να φέρει ό,τι επιθυμείς,
...αλλά γιατί?:hmm: (αν επιτρέπεται βέβαια...)

απλά, μου είχαν στείλει ένα μύνημα και δεν ήξερα τί σημαίνει....
γνωρίζεις καλά Ρουμάνικα, αν επιτρέπεται....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος, πολλή υγεία και ο νέος χρόνος να φέρει ό,τι επιθυμείς,
...αλλά γιατί?:hmm: (αν επιτρέπεται βέβαια...)

απλά, μου είχαν στείλει ένα μύνημα και δεν ήξερα τί σημαίνει....
γνωρίζεις καλά Ρουμάνικα, αν επιτρέπεται....


Μιλάω γαλλικά (= αμιγώς λατινογενής γλώσσα), τα ρουμανικά έχουν άφθονα λατινικά στοιχεία όπως ανακάλυψα από τα διαδικτυακά λεξικά:P κάπου εκεί "μυρίζεται" κανείς την έννοια λέξεων.
...άρα δεν έχω σχέση με το αντικείμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top