Σαν ένα όνειρο

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,836 μηνύματα.
THE THINGS YOU ARE TO ME - Secret Garden (Elaine Paige)
Γενικά οι Secret Garden έχουν κάποια καλά, που είναι σαν όνειρο.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ίσως το αγαπημένο μου γενικά ...
 

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

Ένα αγαπημένο...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αγαπημένη...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.
Να ονειρεύομαι, απ ' το παράθυρο να ταξιδεύω Να μπαίνω μέσα σου, να καταστρέφομαι και να πεθαίνω.
 

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

Καλημερα καλή Κυριακή σε ολους
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Καλημερα, καλή βδομάδα...
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Τι μου θυμισες ρε συ <3<3
Οσο καιρο παλευα με τα δικα μου μου το ειχε βαλει να παιζει στο αυτοκινητο να το ακουω πριν παω για αποκατάσταση :cray:
Μ' αρέσει αυτό το τραγούδι να τ' ακούω το πρωί είναι χαρούμενο και εκπεμπει αισιοδοξια...
Καλή σου μέρα...
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μ' αρέσει αυτό το τραγούδι να τ' ακούω το πρωί είναι χαρούμενο και εκπεμπει αισιοδοξια...
Καλή σου μέρα...
Αυτο μου ελειπε πολυ ,τοσο που τοτε θυμωνα ακομα καποιες φορες που το ακουγα ,γιατι αναρωτιόμουν πως ενας ανθρωπως μπορει να αντλει αισιοδοξια ακουγοντας μονο ενα τραγουδι και εγω δεν μπορω :)

Ετσι λοιπον να κυλισει και ολη η εβδομαδα μας και να μας θυμιζεις τοσο ομορφα τραγουδια !
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δε ξέρω αν θα ταίριαζε στο "αν η ζωή σας ήταν σάουντρακ", μάλλον θα ταίριαζε
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,422 μηνύματα.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top