Ρώτα με να σε ρωτώ

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
συνηθως αργω μονο 5-10 λεπτα....αλλα εχω στησει μεχρι κ 55 λεπτα....
μ εχουν στησει 40 λεπτα...!δν θ θελατε ν μ δειτε μετα!!!!!:mad:...

cris@tos: 1:30 ωρα, καπου εκει...
Djimmakos: Ωρες-ωρες γινομαι. :P

Στο σχολειο εφτανες/φτανεις σχεδον στο οριο των απουσιων;


βασικα....ναι!!!!απουσιολογος με 100ματι απουσιες:P
αλλα δν κινδυνευω πραγματικα...!δν μ αφηνουν!!!:P
απο αποβολες πως παμε????
-----------------------------------------
djimakos:Λιγο
cris_90:Ποτε
Εχεις μεγαλη μυτη;


δεν θα το λεγα....κανονικη νομιζω....!
κ απο αποψη ψεματος...μικρη!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αποβολες... καμια. :P Μια φορα με ειχαν πεταξει εξω απ' την ταξη στο Γυμνασιο γιατι σφυριζα το μαθημα σε εναν συμμαθητη μου που εξεταζοταν, αλλα δεν γραφτηκε σαν αποβολη.

Προτιμας ησυχες η εντονες διακοπες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αποβολες... καμια. :P Μια φορα με ειχαν πεταξει εξω απ' την ταξη στο Γυμνασιο γιατι σφυριζα το μαθημα σε εναν συμμαθητη μου που εξεταζοταν, αλλα δεν γραφτηκε σαν αποβολη.

Προτιμας ησυχες η εντονες διακοπες;

εξαρταται απ τν διαθεση....καλυτερα κατι που να συνδιαζει και τα 2...!
βασικα....με καλη παρεα....ολα καλα ειναι!!!!:)
μεγαλυτερη διαφορα ηλικιας σε μια σχεση σου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
3 μηνες.:P
Μικροτερη διαφορα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
0 sec. :P

Σου αρέσουν τα λογοτεχνικά βιβλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
3 μηνες.:P
Μικροτερη διαφορα;


1 μερα....!ηταν περιπτωση!!!:P αν κ δν τν θεωρω ακριβως σχεση γτ δν κρατησε κ πολυ....
εαν υπαρχει συνεννοηση,κολλας στν ηλικια στ θεμα σχεση ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
0 sec. :P

Σου αρέσουν τα λογοτεχνικά βιβλία;

ναιιιιιιι!!!εξαρταται κ απ το θεμα βεβαια....και στη γνωστη συγκριση ταινια vs βιβλιο,ψηφιζω βιβλιο με χιλια!!!!ειναι μακραν καλυτερα!!!!



βουνο η θαλασσα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όχι απλώς δεν ήμασταν. :P
Εννοώ, προφανώς, πως δεν είχα ή έχω σχέση. :xixi:

Και επαναλαβάνω, σου αρέσουν τα λογοτεχνικά βιβλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν απλώς, τα αγαπάω.

Στιγμή που δεν θα ξεχάσεις ποτέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όταν η μια ξαδέρφη μου μου έφερε για δώρο τη Συντροφιά του Δαχτυλιδιού. Πραγματικά, ανατριχιαστική εμπειρία.

Σου αρέσει η μυρωδιά των παλιών, μεγάλων βιβλίων; Αυτά που μυρίζουν λίγο μούχλα, λίγο χαρτί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
λιγο:hmm::sick:


σου αρεσουν τα μικρα παιδακια που παντα κατι θελουν και παντα κλαινε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οχι. Αντιθετως μου σπανε τα νευρα. :mad: :P

Τα πας καλα με τα μικρα η δεν εχεις καθολου υπομονη μαζι τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ανάλογα τα κέφια!

Ποιό είναι το πιο όμορφο δώρο που έχεις λάβει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ενα κρεμαστο για το λαιμο απ το αγορι μου που ηταν δικο του και το ειχε χρονια....!
ποιο ειναι το χειροτερο δωρο που εχεις λαβει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
να μην εχω λαβει δωρο!:P
αγαπημενη σου πολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
χμμ...χαλκιδα και θεσ/νικη!!!
η χειροτερη πολη που εχεις παει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μόσχα

Αγαπημένη παραλία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αληθινες ιστοριες απο cosmopolitan.

απο τι εισαι εξαρτημενος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ναρκωτικα, γυναικες, ποτα... :P

Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top