Ρώτα με να σε ρωτώ

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Φίδι κολοβό (καλά σκορπιός είμαι)

πιστεύεις στα ζώδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μονο για τον παλιοχαρακτηρα των διδυμων τα πιστευω

Ποιο σαχλοβιβλιο θα προτεινες για παραλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
"Πως να φοράς με ασφάλεια τα μπρατσάκια"
"Γιατί να μη σκάβεις στην άμμο"


Σε κάλυψα;

Που θα πας διακοπές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Λεμε να πομε 2-3 μερες ελευθερο καμπινγκ σε μια παραλια του Πηλιου και μετα να περασουμε απεναντι στη Σκοπελο και την Αλλονησο..

Αν και με βλεπω τελικα να λιωνω στην παραλια,ετσι οπως μου την περιεγραψαν..

Εσυ? Και ποτε θα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θελω και συγγραφεις :pfff:

Ιθακη κατα πασα πιθανοτητα, ψαχνουμε τα υπολοιπα

//jrot..slapslapslap. Καλο τελευταιο βιβλιο-> το σπιτι του υπνου, κοου

Τι ειδους διακοπες προτιμας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σε νησί με το μανταμάκι.



Ποιό είναι το αγαπημένο σου νησί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το πρωί-μεσημέρι να λιώνω στην παραλία με τον καφέ αγκαλιά σε μια ξαπλώστρα και όταν σκάω να πέφτω στα παγωμένα νερά της χωρίς να με ενοχλεί κανείς και το βραδάκι να πηγαίνω στα μαγαζιά με τον κόσμο για να απολαύσω το ποτό μου και άμα μου έρχεται να χορεύω! Αχ Σκιάθος!!!! :inlove::inlove::inlove:


Αχ με πρόλαβε ο Μπόρατ! Μέχρι τώρα είναι η Σκιάθος!


Τι είδους διακοπές προτιμάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Στο βουνό. Για βόλτες, γκρεμοτσακίσματα σε πλαγιές, να σκαρφαλώνω σε δέντρα και άλλα άνοστα.

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Καλο τελευταιο βιβλιο-> το σπιτι του υπνου, κοου

Πέρυσι το διάβαζα στη παραλία αυτό!!:) (λίγο περίεργο, αλλά καλό)

Και απο διακοπές θέλω να πάω κάπου με πολύ sightseeing βρε παιδί μου.. Nα έχω να δώ πολύ πράμα!! :)Γενικά στη φάση που είμαι θέλω να πάω διακοπές και να γυρίσω πτώμα..Να μη κοιμάμαι (χάσιμο χρόνου)-->'οπως είπε και μια άγρυπνη φιγούρα τουΤζοναθαν Κόου!! Άντε γιατί πολύ κάθησα φέτος..:/:

Eλλάδα ή εξωτερικό για διακοπές??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
καλοκαιρινες ελλαδα!

χειμωνιατικες θα μου αρεσε να επισκεφθω καμια Πραγα...!

που θα πας φετος διακοπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
www.interrail.com

ο γύρος της ευρώπης για φοιτητές χρησιμοποιώντας μόνο τραίνα

αυτό στον ύπνο μου....
στον ξύπνιο μου , μία είναι η μαγική λέξη :ρεαλισμός
και η μαγική πρόταση : ακόμα τον ψάχνω

ερώτηση : αυτόν τον καιρό , τι σε απασχολεί όταν δεν σε απασχολεί κάτι σοβαρό ;


p.s.
Ξεκινησες τα μπανια;
Αρχική Δημοσίευση από jrot:
Αμα κατσει παρεα και πριν τις 18 θα παω..Αλλα δεν τον βλεπω..:D
θα σου συνιστούσα να πας με κοπέλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
οτι δεν θελω με τπτ να παω στο χωριο μ....μ ολους τουσ συγγενεις:mpliaks:....για να ψηφισω....(π δεν θ ψηφισω και στην τελικη....ακυρο θ ριξω...):wall:

ποτε ηταν η τελευταια φορα π εκλαψες???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χτες το βραδυ

ποτε ηταν η τελευταια φορα που γελασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όταν έμαθα ότι έκλαψες εσύ



σκόρδο στις σάλτσες ή βρωμάει η αναπνοή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Βρωμάει λέμε, αλλά το σκόρδο είναι must, πώς να το κάνουμε;

Live fast ,die young?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Live slow,die old..

Προτιμας κουραμπιε ή μελομακαρονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Χριστουγεννα εχουμε; Μμμ, θα παρω ενα μελομακαρονο...

Τι χρωμα μαγιο εχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μαύρο.

Συμπλήρωσέ το :

1.To know
2.To dare
3.To want
4. To be [...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
... to be free

που εκανες το πρωτο σου μπανιο για φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
στην μπανιερα μου......:hehe:
δυστυχως.........................


ποσο καιρο ηταν η μεγαλυτερη σχεση σ?!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top