Ρώτα με να σε ρωτώ

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μέτριο περικαλώ :hehe: και σε μερακλίδικες στιγμές βάζω και γάλα

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
1,5 καφε 1 ζαχαρη

τι καφε πινεις συνηθως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μετριο προς πικρο...Φρεντο Καπουτσινο, ελληνικο και γαλλικο..
Συνηθως ομως γαλλικο...

Ποια η πρωτη σου σκεψη, οταν ξυπνησες σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η κολλητουλα μου κ οι εξετασεις της!!


εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ότι είναι παρασκευή






άρα λογικά αύριο θα είναι Σάββατο.

τι γνώμη έχεις το ξεφτίλισμα των εφημερίδων με τα δώρα από αμάξια έως ότι να ναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ότι παρακοιμήθηκα πάλι κ ότι πρέπει να βγάλω πρόγραμμα εντατικού διαβάσματος, σίδερο, σφουγγάρισμα και άλλα χαζά και μισά

Έδιτ : αγοράζω μόνο τις τετάρτες αφημερίδα για ένα συγκεκριμένο ένθετο με comics. Είναι χαζό αυτό με τα δώρα, το είχε σατιρίσει και ο Γ.Τσούκης σε ένα τεύχος απ τα 3 του Μικρού Κθούλου που ένα περιοδικό είχε δώρο πολεμική φρεγάτα και κόστιζε 1.000.000 δραχμές :loltooth:

Τί θα κάνεις σήμερις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θα πάω για δουλειά, θα πάω για καφέ, θα πάω στον Ο.Σ.Ε.! :P

Σου αρέσει η πεζοπορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αμέ, περπατάω αρκετά όσο μπορώ! :D


Πιστεύεις ότι η Φοιμπς είναι έξυπνη; :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έξυπνη; Χα φυσικά και όχι! Είναι πολύ χαζή! Το IQ της είναι υπό το μηδέν! Αλήθεια!

Έχεις μυωπία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Όχι!

Οδηγεις? Σ'αρεσει η οδηγηση γενικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ναι. Δεν τρελαίνομαι αλλά ντάξει, ναι και εδώ.



Η πρώτη σκέψη που έρχεται στο μυαλό σου για κάποιον, ο οποίος έχει πέσει πολλές φορές στο να διαπράξει το ίδιο λάθος σε μια συγκεκριμένη κατάσταση, είναι "επιπόλαιος", "ηλίθιος" ή κάποια άλλη (ποιά);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
είναι επιπόλαιος , είναι ηλίθιος και κάτι άλλο που η διαγωγή μου (δλδ οι όροι χρήσης) δεν μου επιτρέπουν να πω:pfff:





πότε θα είναι το πρώτο σου μπάνιο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σε κανα δυο βδομαδες λεω!


παραλια με βοτσαλα η αμμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Με βότσαλο.



Παραλία παρθένα και ανεκμετάλλευτη τουριστικά ή με αρκετά beach bar, εστιατόρια κτλ.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κάτι ανάμεσα δεν υπάρχει?
εγώ τη θέλω την ξαπλώστρα μου την ομπρέλα μου και τον φρέντο μου... ψέμματα να πω? :P




Πύραυλος ή Ξυλάκι? (το παγωτό που αγαπάς φυσικά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
κάτι ανάμεσα δεν υπάρχει?
εγώ τη θέλω την ξαπλώστρα μου την ομπρέλα μου και τον φρέντο μου... ψέμματα να πω? :P
Το "κάτι ανάμεσα" είναι αυτό που προτιμώ κι εγώ βασικά, αλλά είπα να βάλω τα 2 άκρα μόνο. :D


Aπάντηση: πύραυλος.

Βλέπεις anime;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εννοείται!!!!!!!!
κι όχι μόνο
οτιδήποτε παιδικό που με κάνει να παραμυθιάζομαι ότι είμαι ακόμα πιπίνι :P
(ναι ξέρω τα anime δεν είναι παιδικά, αλλά για μένα είναι :P)



διψάς τραγικά πολύ
έχεις να κάνεις όμως και σεξ πάνω από χρόνο
Σου δίνουν απ το ένα χέρι ένα ποτήρι νερό και απ το άλλο τον/την θεό/θεά που σου "κάθεται"
τι επιλέγεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το θεο που μου καθεται! θα με ξεδιψασει αυτος!:P

εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εννοείται!!!!!!!!
κι όχι μόνο
οτιδήποτε παιδικό που με κάνει να παραμυθιάζομαι ότι είμαι ακόμα πιπίνι :P
(ναι ξέρω τα anime δεν είναι παιδικά, αλλά για μένα είναι :P)



διψάς τραγικά πολύ
έχεις να κάνεις όμως και σεξ πάνω από χρόνο
Σου δίνουν απ το ένα χέρι ένα ποτήρι νερό και απ το άλλο τον/την θεό/θεά που σου "κάθεται"
τι επιλέγεις? :P


τη θεά που μου κάθεται με την προυπόθεση να το κάνουμε στην ντουζιέρα , σε ξενοδοχίο περιοχής με πόσιμο νερό στις βρύσες


(τα πάντα όλα θα πούμε εδωπέρα)



ίδια (μου χα χα τι θα πεις τώρα πιο ηλίθιο από το δικό μου ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το νερό φυσικά!

Θεωρείς ότι το να επιλέξει κάποιος να κάνει σεξ και μετά να πεθάνει από αφυδάτωση λογική επιλογή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top