Ρώτα με να σε ρωτώ

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ψωμί με μερέντα
θα δώσει και σε εμένα??

Ψιλοκομένη μπανάνα μέσα στο κουτί της μερέντα (αφού την έχεις αφήσει λίγο στο ψυγείο) και μετά διάσωση των κομματιών μπανάνας με την βοήθεοα κυρτού μεταλλικού αντικειμένου και άμεση απελευθέρωση σε υγρό περιβάλλον!


Μήπως να έκοβα το πολύ Discovery ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Ψιλοκομένη μπανάνα μέσα στο κουτί της μερέντα (αφού την έχεις αφήσει λίγο στο ψυγείο) και μετά διάσωση των κομματιών μπανάνας με την βοήθεοα κυρτού μεταλλικού αντικειμένου και άμεση απελευθέρωση σε υγρό περιβάλλον!


Μήπως να έκοβα το πολύ Discovery ?


ΝΑΙΙ:P

μήπως έχεις σταματήσει να με σκέφτεσαι στιφάδο και σκέφτεσαι την μπανανίτσα ψιλοκομμένη??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ΝΑΙΙ:P

μήπως έχεις σταματήσει να με σκέφτεσαι στιφάδο και σκέφτεσαι την μπανανίτσα ψιλοκομμένη??:D

χαχαχα την ξέχασα την μπανανίτσα ωραίο μενού έχουμε εδω μέσα!!!

Τα ηλιακά κομπιουτεράκια πως και δουλέυουν με το φώς απο της λάμπες? Φωτολαμπικά δεν έπρεπε να τα λένε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ΝΑΙΙ:P

μήπως έχεις σταματήσει να με σκέφτεσαι στιφάδο και σκέφτεσαι την μπανανίτσα ψιλοκομμένη??:D

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Κακό λαγούδι όχι δεν με σκέφτεται!!Είμαι σάπια και άνοστη!:mad::mad::mad::mad:

Αρέσει σε κανέναν σάπια και άνοστη μπανάνα?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαλλον οχι...

Γι' αυτο δεν εχεις γκομενο;

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Μαλλον οχι...

Γι' αυτο δεν εχεις γκομενο;

:P
Βασικά γι'αυτό δεν με τρώει κανείς!
Και ποιος σου είπε ότι δεν έχω γκόμενο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
κανεις, πλακα σου εκανα


Πως να οργανωσω το διαβασμα μου ωστε να καταφερω να καταλβω την γραματικη των αρχαιων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
κανεις, πλακα σου εκανα


Πως να οργανωσω το διαβασμα μου ωστε να καταφερω να καταλβω την γραματικη των αρχαιων;

δύσκολα ζητάς

θα μιλήσει κανείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Πως να οργανωσω το διαβασμα μου ωστε να καταφερω να καταλβω την γραματικη των αρχαιων;

Διάβασέ τα,στρώσε τον **λο σου και μάθε τα:P
Είναι τόσο δύσκολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Είναι τόσο δύσκολα?

Είναι ακόμα πιο δύσκολα!

Την Παρασκευή στο γραφείο κόβουμε την πίτα!
Λέτε να μου πέσει το φλουρί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
να σου πέσει, νι :panwkatw: μη το καταπιείς μονο :P

Τι δώρο πάει μαζί με το φλουρί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
να σου πέσει, νι :panwkatw: μη το καταπιείς μονο :P

Τι δώρο πάει μαζί με το φλουρί?

300 ευρώπουλα!

Πρέπει να βρω τρόπο να το κερδίσω!

Καμιά ιδέα? :P (αυτή η ερώτηση απευθύνεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ στην dooo)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αυτά είναι ιζι σταφ. Όπως είσαι τρέχα ζαχαροπλαστείο. Πάρε τσουρέκι (όχι κοτσίδα, θα καρφωθείς. Στρογγυλό να είναι). Πήγαινε στους κουραμπιέδες. Μετέφερε ζάχαρη άχνη στο τσουρέκι. Σχημάτισε με το δάχτυλο ένα 2006. Αν έχεις και καλλιτεχνικό οίστρο, φτιάξε και κανά αστεράκι. Σεκοντ θοτ, άστο, για αστεράκια είμαστε τώρα? Στήσε καραούλι στην είσοδο της εταιρείας. Μόλις δεις τον ντελιβερά, δείξε μπούτι και γουόντερμπρα στήθος. Πάρτου τη βασιλόπιτα, φάτη ή ξέσκισέ τη, δεν μας νοιάζει, δώστου τη δική σου, και είσαι έτοιμη.


Βέβαια υπάρχει και η λύση να κάνεις βουντού στη βασιλόπιτα. Αλλά δε ξέρω πως θα το πάρεις:P:P:P:P

Μη μου δώσεις τίποτα για τον κόπο μου. Αρκούν οι αιώνιες γονυπετείς ευχαριστίες, όποτε με βλέπεις.

Καλά άντε, θα μου κρατήσεις ένα κομματάκι από τη βασιλόπιτα? (όχι το τσουρέκι, ρε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
αυτά είναι ιζι σταφ. Όπως είσαι τρέχα ζαχαροπλαστείο. Πάρε τσουρέκι (όχι κοτσίδα, θα καρφωθείς. Στρογγυλό να είναι). Πήγαινε στους κουραμπιέδες. Μετέφερε ζάχαρη άχνη στο τσουρέκι. Σχημάτισε με το δάχτυλο ένα 2006. Αν έχεις και καλλιτεχνικό οίστρο, φτιάξε και κανά αστεράκι. Σεκοντ θοτ, άστο, για αστεράκια είμαστε τώρα? Στήσε καραούλι στην είσοδο της εταιρείας. Μόλις δεις τον ντελιβερά, δείξε μπούτι και γουόντερμπρα στήθος. Πάρτου τη βασιλόπιτα, φάτη ή ξέσκισέ τη, δεν μας νοιάζει, δώστου τη δική σου, και είσαι έτοιμη.


Βέβαια υπάρχει και η λύση να κάνεις βουντού στη βασιλόπιτα. Αλλά δε ξέρω πως θα το πάρεις:P:P:P:P

Μη μου δώσεις τίποτα για τον κόπο μου. Αρκούν οι αιώνιες γονυπετείς ευχαριστίες, όποτε με βλέπεις.

Καλά άντε, θα μου κρατήσεις ένα κομματάκι από τη βασιλόπιτα? (όχι το τσουρέκι, ρε:P)

:clapup: :clapup: :clapup:
Θεϊκή απάντηση (όπως πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ερώτηση?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
απορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το συνεχιζω

Τι θα κανετε την Κυριακη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα πετάω για Κάιρο, γαμ@#%!@%!^!#$%!@#$@#%!%^!^!!#$#$#$#!@#%.

Ελάτε τώρα μη κάνετε πως δε καταλαβαίνετε τι έγραψα:P:P:P:P


να κάνω χάιτζακ το αεροπλάνο και να πάμε όλοι στην Ακτή Ελεφαντοστού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
θα πετάω για Κάιρο, γαμ@#%!@%!^!#$%!@#$@#%!%^!^!!#$#$#$#!@#%.

Ελάτε τώρα μη κάνετε πως δε καταλαβαίνετε τι έγραψα:P:P:P:P


να κάνω χάιτζακ το αεροπλάνο και να πάμε όλοι στην Ακτή Ελεφαντοστού?
Νι!!!!!:clapup::clapup:

Βρε πότε το αποφάσισες ότι θα κάνεις δώρο στους στεκίτες το ταξίδι αυτό με την ευγενική χορηγία σου??(κοινως:πληρώνεις τα πάντα:P)


Τι καλή που είσαι :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κοίτα να δεις τώρα, πόσοι θα πουν ότι δεν έρχονται:

στην Ακτή Ελεφαντοστού ΔΕΝ έχει αεροδρόμιο, θα πέσουμε με αλεξίπτωτα.

Πάνω στα βράχια.


Ή στη θάλασσα.


Κυριακή βραδάκι πετάμε.

Έτσι???? ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top