Ρώτα με να σε ρωτώ

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μου αρεσω ετσι οπως ειμαι...με τα ομορφα..με τα ασχημα...δατς μι...προσπαθω για το καλυτερο, χωρις να με απογοητευει αυτο που ειμαι σημερα...:)

Εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είμαι κακή, στραβή και ανάποδη! Ξεροκέφαλη, πεισματάρα, ισχυρογνώμων, ψωνάρα και μουλάρα! Κατά τα άλλα, είμαι πολύ καλός άνθρωπος! :P:P:P

Εσύ; (αυτοκριτική στο φουλ παρακαλω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είμαι ανάποδος, γκρινιάρης, μουρτζούφλης, πεισματάρης, αλλά ξέρω τάβλι και είμαι πολύ πιο καλός άνθρωπος. μουαχαχα:P


Σου αρέσουν τα επιτραπέζια παιχνίδια;Ποιο ήταν το τελευταίο που έπαιξες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τρελαίνομαιιιιιιιιιιιι!!!!! Το τάβλι πιάνεται για επιτραπέζιο παιχνίδι; Αν όχι, το Top 10! :D

Πως είναι τα ρούχα στην ντουλάπα σου; Είναι τακτοποιημένα ή επικρατεί το χαος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η ντουλάπα πάντα τακτοποιημένη (μερικές φορές στην τρίχα όταν βαριέμαι) και τα παντελόνια/τζιν πάντα σε κρεμάστρες. :redface:
Βέβαια έξω από τη ντουλάπα μπορούν να είναι όπως θέλουν,δεν υπάρχουν περιορισμοί.(στο πάτωμα μόνο μην είναι :P)

Ποιος ήταν ο πιο τελευταίος στόχος που είχες θέσει και τον έχεις ήδη πετύχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Να ξαναπρογραμματίσω τα έξοδά μου (λόγω της γ#Ρ$#%νης οικονομικής κρίσης ακόμα και τα εισητήρια στα ύψη τα έχουνε πάει) και είμαι ευχαριστημένος βλέποντας να έχω αρκετά ευρώ ακόμα και παράλληλα να μη στερούμαι τις εξόδους μου και τα ψώνια μου.

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να πείσω τη συγκάτοικο και τον ιχλίμπεντιχ να πάμε για Kung Fu.

Τι θα κάνεις αύριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Θα πάω στα βαφτίσια του ανιψιού μου... :)

Τι έχει το πρόγραμμα για απόψε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Έξοδο, σε κάποιο μέρος που δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα ποιό θα είναι.



Σου αρέσει το avatar της Φοίβης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πρώτα στο πάρτι της πρώην συγκατοίκου και μετά σε ένα house party ενός φίλου.

Edit: Νταξ. Αισθητικά είναι οκ, αλλά δε μου θυμίζει Φοίβη. ;)

Τι σε ανεβάζει ψυχολογικά συνήθως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πολλά! Επιτυχίες, οι περίοδοι που είμαι ερωτευμένος (πριν ένα χρόνο και η τελευταία..), διασκέδαση με την παρέα μου, επικοινωνία με άτομα που εκτιμώ, σέβομαι και με σέβονται.


Τι φοράς τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Φούστα Heel με γάτα, γκρί μπλούζα, μαύρες μπότες...

Περιέγραψε με 1 λέξη τη σημερινή σου μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
δημιουργική! (ε, αφού καθάρισα όλο το σπίτι και τελίωσα με τις εργασίες, της αξίζει αυτή η λέξη :P)


Αυτό που ρώτησε η Μάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Spice :P



Τι ώρα σηκώθηκες σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
12.15 περίπου.

Πες 3 λόγους για τους οποίους θα χαρακτήριζες τον εαυτό σου απαισιόδοξο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί όλο πλέκω σενάρια καταστροφής στο μυαλό μου σχετικά με το μέλλον, την οικογένειά μου και τη ζωή μου.

Ποιες είναι οι 3 πιο όμορφές σου αναμνήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μμμμ... Αναμνήσεις. Θα σας πω από παλιά :D

Θυμάμαι κάθε Πάσχα όταν ήμουν μικρή πηγαίναμε σε έναν θείο μου, τον οποίο φώναζα Λίλη επειδή δε μπορούσα να πω ολόκληρο το όνομά του (και μετά του έμεινε :redface:), και ήμασταν όοοολη η οικογένεια μεζεμένη και σουβλίζαμε το αρνί και γελούσαμε με τα διάφορα αστεία του θείου. Μετά πηγαίναμε με τις ξαδέλφες μου και παίζαμε με τις μπάρμπι και κάναμε τέτοιο χαμό που μας έβαζαν πάντα τις φωνές όταν ήταν να φύγουμε γιατί δε μπορούσαν καν να μπούν στο δωμάτιο με τόσα που είχαμε απλώσει στο πάτωμα :angel:

Άλλη αγαπημένη ανάμνηση είναι ότι κάθε που έβγαζε καινούριο καρτουνοειδές η Ντίσνευ μας πήγαινε ο μπαμπάς να το δούμε στο σινεμά. Μετά μας έπαιρνε τη βιντεοκασέτα και τη λιώναμε στην κυριολεξία- τη βλέπαμε κάθε μέρα από τρεις φορές :D
Ε και μετά από μία εβδομάδα την είχαμε βαρεθεί :P

Και άλλη ανάμνηση είναι μία φορά που είχε χιονίσει πολύ και εμείς είχαμε περάσει το σουκου στο σπίτι του μπαμπά, ενώ η μαμά είχε αποκλειστεί στο δικό μας. Και πήγαμε να την ξεθάψουμε :D:D


Ποιος είναι ο πιο αγαπημένος σου άνθρωπος στον κόζμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μαμομπαμπάς. Συνδυασμός γονέων δλδ, δεν μπορώ να αποφασίσω χεχε

Αν είχες όλες τις προοπτικές να μπεις στη Βουλή, για ποιον λόγο θα το απέφευγες ή για ποιον λόγο θα το αποδεχόσουν; Ειλικρινά και υποθετικά μιλώντας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα το απέφευγα γιατί θα μαράζωνα, βλέποντας τη ματαιότητα εκεί μέσα, ή θα κατέρρεα, εάν όντως προσπαθούσα να κάνω εκεί την αλλαγή. Ή θα με σκότωναν, γιατί θα καυτηρίαζα όσα τους έχουν βολέψει...

Τι κάνεις στο ίντερνετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Διαβάζω τις ανακοινώσεις στη σελίδα της σχολής μου, κατεβάζω σημειώσεις από τις σελίδες των καθηγητών και βοηθήματα σχετικά με τα μαθήματα του εξαμήνου, χαζεύω κάμια φώτο στο deviantart, μιλώ με φίλους στο msn όποτε βρω ανοιχτό ασύρματο δίκτυο κοντά (γιατί με pstn ψιλοσέρνεται), μπαίνω σε fora που είμαι μέλος (e-steki included). Αυτά, με την τωρινή μου σύνδεση δεν έχω και πολλές δυνατότητες... :(

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top