Ρώτα με να σε ρωτώ

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
δεν ξέρω. Το άγχος μου το διαχειρίζομαι πλέον. δεν με εμποδιζει πια απ το να κυνηγάω όσα θελω…

Τι τρως συνήθως για πρωινό; :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κορνφλεξ μη γελασετε :D

Τι τρως για βραδυνο?Πληρες ή τσιμπας κατι μικρο οπως σαντουιτς?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
Πλήρες

Κοιμάσαι φορώντας κάλτσες;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Με τίποτα, τσιμπιέμαι.

Πόσο βαθιά κοιμάστε;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
Πολύ, παρά πολύ

Πόσες ώρες κοιμάστε κατά μέσο ορο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αμέ να μη συγχωρώ να κόβω χαρακίρι επιτόπου. Δεν το έχω εξελίξει ακόμη😂

Ίδια ερώτηση
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Τη ματαιοδοξία μου. :P

Πώς θα ήθελες να μπει η νέα χρονιά;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τη ματαιοδοξία μου. :P

Πώς θα ήθελες να μπει η νέα χρονιά;
Τι εννοείς? Όπως μπαίνει η άνοιξη?😂

Αν είναι δυνατόν με αγαπημένα προσωπα που δεν το περιμένω γιατί θα μας βάλουν μέτρα.

Ίδια ερωτηση
 

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Με lockdown!!

Εάν ήξερες εκ των προτέρων ότι με κάποιον θα γινόσουν καλός φίλος, τι θα ήθελες να γνωρίζει ότι είναι πολύ σημαντικό για σένα;
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
ότι δεν πρέπει ποτέ με κανένα τρόπο να προδώσει την εμπιστοσύνη που του δείχνω :’)

ίδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ετσι και κανει καμια λαδια δεν ξερει δε με ειδε ποτε του :D

εαν ηξερες οτι με καποιον θα ησουν εχθρος τι θα του ελεγες?
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
«Ανακωχή;» 🤝

Ποιό είναι το καλύτερο δώρο που έχεις κάνει σε κάποιον/α;
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
τον έχω απαλλάξει από την σειρά προτεραιότητας… :P

Τι δώρο θα ήθελες σου φέρει ο Βασιλης ιδανικά;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top