Ρώτα με να σε ρωτώ

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,505 μηνύματα.
Με τους δικους μου ανθρωπους/γονεις..που ειναι μακρια.

Τι θα ήθελες να αλλάξεις στο τρόπο σκέψης σου απέναντι στους αλλους ανθρώπους?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Με τους δικους μου ανθρωπους/γονεις..που ειναι μακρια.

Τι θα ήθελες να αλλάξεις στο τρόπο σκέψης σου απέναντι στους αλλους ανθρώπους?
Τίποτα. Τον βρίσκω μια χαρά.

Τι βρίσκεις πιο εκνευριστικό επάνω μου;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Την (εκτός τόπου και χρόνου συχνάκις) αθυροστομία (λέγε με και βωμολοχία) σου. :bleh:


Πόσα άτομα θα είστε στο αυριανό τραπέζι;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Την (εκτός τόπου και χρόνου συχνάκις) αθυροστομία (λέγε με και βωμολοχία) σου. :bleh:

Δεν σας καταλαβαίνω, εγω μιλάω πολύ αγνά.


Αυριο δουλευω οποτε σιγουρα δεν θα εχω τραπεζι

Ποια η γνωμη σου για ολα οσα συμβαινουν γύρω σου?
Όπως θα τα περάσουν όλοι, έτσι κι εμείς. Δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος για να εχω ιδιαίτερη γνωμη λες και επηρεάστηκε μονο η δική μου ζωή.


Από πότε έχεις να απολαύσεις μια αγκαλιά;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
ου ου ου ου! ....αουτς! (αυτό πόνεσε).:)



Με τι θα παρομοίαζες το ι-στέκι;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Προ Κορωναίου .....#φακκορωνα για εμάς τους αγκαλίτσες

Πόσο καιρό ελεύθερος ?
απο τον Ιούλιο του 2021

ου ου ου ου! ....αουτς! (αυτό πόνεσε).:)



Με τι θα παρομοίαζες το ι-στέκι;
Με τη φάρμα των ζώων του όργουελ

Ποιο τραγούδι θα μου αφιέρωνες τωρα;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.
Ναι

Ποτε είπες σ'αγαπω τελευταία φορά;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,505 μηνύματα.
Προ Κορωναίου .....#φακκορωνα για εμάς τους αγκαλίτσες

Πόσο καιρό ελεύθερος ?
κρατα και την δική μου με πρόλαβε ο valder χαχαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι

Ποτε είπες σ'αγαπω τελευταία φορά;
οταν πηγαινα γυμνασιο στο πρωτο μου ερωτα χαχαχχαχα

λες ευκολα συγνωμη?
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ας απαντήσουν τα αγοράκια.:P Τα κοριτσάκια δεν κάνουν "ξεπέτες". :pfff:



Γιατί πράγμα θα ρίσκαρες και τη ζωή σου ακόμα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Για την οικογένεια (τωρινή, μελλοντική)

Τι body count έχετε :P

Έντιτ:Πως ήταν το χειρότερο ραντεβού σας
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top