Ρώτα με να σε ρωτώ

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
όχι, με έχεις παρεξηγήσει. είμαι πολύ καλό παιδί.


είσαι μοναχικός;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
depends, περναω απο το ενα ακρο στο αλλο συνηθως, δλδ θα εχω περιοδο που θα θελω ολη μερα να ειμαι εξω και με κοσμο κλπ και περιοδο που δεν θα θελω να δω ψυχη ουτε καν να μου μιλησουν και αποφευγω τους παντες

ποια ηταν η τελευταια καλη σειρα και ταινια που ειδες?
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποια ηταν η τελευταια καλη σειρα και ταινια που ειδες?
Λοιπόν τελευταία ταινία "Another round" (στα Ελληνικά "΄Ασπρο Πάτο").
Δεν θα τη σύστηνα γενικά σε όλους παρά μόνο σ΄αυτούς που ξέρω το γούστο τους.
Εκπληκτικός ο Mads Mikkelsen, λυτρωτικό το φινάλε και ο Thomas Vinterberg στη σκηνοθεσία με τον Tobias Lindholm στο σενάριο "ζωγραφίζουν" για μια ακόμα φορά.

΄Ιδια ερώτηση.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Λοιπόν τελευταία ταινία "Another round" (στα Ελληνικά "΄Ασπρο Πάτο").
Δεν θα τη σύστηνα γενικά σε όλους παρά μόνο σ΄αυτούς που ξέρω το γούστο τους.
Εκπληκτικός ο Mads Mikkelsen, λυτρωτικό το φινάλε και ο Thomas Vinterberg στη σκηνοθεσία με τον Tobias Lindholm στο σενάριο "ζωγραφίζουν" για μια ακόμα φορά.

΄Ιδια ερώτηση.
πολυ καλη ταινια κατ'εμε επισης

τελευταια σειρα που ειδα ηταν το "modern love" κιουτ σειρουλα, καποια επισοδεια ποοοολυ κλισε αλλα πολυ δυνατα,οπως αυτο με την Ανν Χαθαγουει που γι αυτο και μονο θα προτεινα τη σειρα γιατι κατα τα αλλα ειναι απλα κιουτ και ευχαριστη να περασεις την ωρα σου αλλα ως εκει.
Απο ταινιες τελευταια που ειδα- αν δεν κανω λαθος- ηταν το "Matthias and Maxime", για οσους ειναι φαν του Dolan, οχι απο τις καλυτερες ταινιες του αλλα κλασσικος romanticist Dolan

ποιο ειναι το αγαπημενο σου μπαρ/κλαμπ/τετοια φαση γουατεβερ
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ταβερνούλα με μουσική.

Προτιμάς μια γυναίκα βαμμένη ή άβαφτη;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ανάλογα. Υπάρχουν κοπέλες που με το μακιγιάζ πραγματικά μεταμορφώνονται σε θεές, υπάρχουν και κάποιες με πολύ έντονα χαρακτηριστικά που τους πάει πολύ περισσότερο το φυσικό λουκ και το βάψιμο δείχνει κραυγαλέο πάνω τους (πχ Τόνια Σωτηροπούλου). Επίσης είναι και θέμα χαρακτήρα, πχ έχω φίλη δικηγορίνα που είναι μονίμως σοβαρή και στην τρίχα, έχω και φίλη που σκάει για ποτό με τζιν σορτσάκι κι αθλητικό και είναι χύμα στο κύμα, οπότε δεν ταιριάζουν σε όλες τα ίδια.



Τι σε εξιτάρει πραγματικά και σου ανεβάζει την αδρεναλίνη στα ύψη;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Deep conversations με κάποιον που έχει το ίδιο perception με εμένα.

Ίδια ερώτηση
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
Ντιπ deep conversations και αλκοόλ με κάποιον που έχει το ίδιο perception με εμένα.

Ίδια ερώτησις
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Deep conversations με κάποιον που έχει το ίδιο perception με εμένα.

Ντιπ deep conversations και αλκοόλ με κάποιον που έχει το ίδιο perception με εμένα.
It's a date.
Ίδια ερώτησις

Οταν έχω μια εντελώς νέα ιδέα για κάτι που θέλω να φτιάξω και ξεκινάω να το φτιάξω. Μπορώ να κάτσω όλη μέρα να ασχολούμαι με αυτό χωρίς να με νοιάζει τίποτα άλλο στον κόσμο (αυτό δεν σημαίνει πως το τελειώνω κιόλας ε...).


Αντε ίδια ερώτηση πάλι για είναι πρωί.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τι βαθυστόχαστες απαντήσεις ειν' αυτές ρε παιδιά; Εγώ είχα στο νου μου... τα 4G-5G του λούνα παρκ και αυτό που δεν ξέρω πώς λέγεται

ασσ.jpg


:(




Ποιο είναι το πιο απερίσκεπτο πράγμα που έχεις κάνει ποτέ σου;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ήπια ένα μπουκάλι σαμπούκα και μετά οδήγησα (λίγα χιλιόμετρα βέβαια μέχρι το σπίτι αλλά και πάλι)

Ίδια ερώτηση
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Εχω κρύψει στο δωμάτιο μου για 9 ωρες περιπου μια πρωην κολλητη μου που το ειχε σκάσει απο το σπίτι της μετα απο λογομαχία με τους γονεις της (ημουν μονο 8 τοτε και δεν ήμουν σε θεση να σκεφτώ πως ένιωθαν οι γονεις της που την έξαχναν και δεν την έβρισκαν)

Εισαι ευτυχισμένος/η με τη ζωη σου μέχρι πρότινος;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Σε κάποιο βαθμό ναι. Υπάρχουν τρομερά περιθώρια βελτίωσης 🙂.

Τι σού αρέσει περισσότερο στον εαυτό σου (στοιχεία χαρακτήρα ή συμπεριφορές).
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τ' ότι αγαπάω πάρα πολύ δύσκολα αλλά πολύ αληθινά.

Ίδια ερώτηση.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Η αυτοπειθαρχία που συνεχίζω να εξασκώ και ν' αποκτώ.

Αν μπορούσατε να δώσετε σε ένα παιδί μια και μόνο συμβουλή για την ζωή, ποια θα ήταν αυτή;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Να βασίζεται στον εαυτό του, στις δικές του δυνάμεις.



Μια αγαπημένη φράση;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
" Εκεί που είμαι ήμουν , εδώ που είμαι θα ρθω "


Αναγνωρίζεις τα λάθη που κάνεις χωρίς να στα πει κάποιος;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
όχι πάντα. αλλά το χειρότερο είναι ότι ανακαλύπτω ή φαντάζομαι λάθη εκεί που δεν υπάρχουν. :look:


δίνεις εξηγήσεις, αν κάνεις κάποιο λάθος;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top