Ρώτα με να σε ρωτώ

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Σε ταξίδια καί πράγματα αξίας που όντως χρειάζομαι καί μου λύνουν τα χέρια (τώρα έχω σκοπό νά πάρω επιτέλους αρβύλες dr martens).

Ποια θα ήταν η αντίδραση σού αν μάθαινες ότι ο/η σύντροφος σου σε απατά;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Χαχααχαχα....πολύ ψύχραιμα, τι εννοείς;:shifty:
Ποιο νοσοκομείο είπαμε θα διανυκτερεύει τότε; Αφήστε τηλεφωνακια απ όλα καλου κακού

Σοκ, κλάμα, απογοήτευση, θυμός, συζήτηση και χωρισμός.
Αν προδώσει κάποιος την εμπιστοσύνη μου (προς το παρόν δεν μου έχει συμβεί ή δεν το έχω μαθει)και συνειδητά με πληγώσει δεν υπάρχει γυρισμός. Δεν έχει να κάνει με το ότι δεν συγχωρώ πάντως αλλά με το ότι δεν μπορώ να εμπιστευτώ ξανά και να μην το χτυπάω ή να μην τρέχει στο μυαλό. Σε σχέση που θα μου βγαίνει να μαι ελεγκτική (με ολα τα παραλειπόμενα) δεν θέλω να μαι. Τον συγχωρώ, να ναι καλά αλλά δεν θα θέλω πια, αυτό θα ταν το mood μου.


ποιο πραγμα σου τη δίνει πιο πολύ στα νεύρα ;
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αχ γενικά νευριάζω εύκολα, λοιπόν ως αγχώδης άνθρωπος μου τη σπάει άπειρα η φράση "μην αγχώνεσαι" , μου τη σπάνε οι έφηβοι που ουρλιάζουν στο λεωφορείο (πλέον έχω γίνει γριά και κάνω παρατηρήσεις), μου τη σπάνε όταν με στήνουν πάνω από 10λεπτο τή στιγμή πού εγώ απολογούμαι αν αργήσω πέντε λεπτά και άλλα πολλά.

Αν έπρεπε να επιλέξεις ένα άτομο για νά ζήσετε το υπόλοιπο της ζωής σάς σε ερημονήσι ποιο θα ήταν αυτό και γιατί;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν έχω τώρα όνομα κι επίθετο κατά νου αλλά σίγουρα κάποιος άντρας που ελκυόμαστε ερωτικά, δεν είμαι ψυχολογικά προετοιμασμένη να μονάσω από τώρα.



Πώς θα ήθελες ιδανικά να περάσεις το υπόλοιπο του καλοκαιριού σου;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,632 μηνύματα.
Βγάζοντας κάποια λογοτεχνικά βιβλία που έχω κατά νου αλλά όσο υπάρχει πρόβλημα οργάνωσης και προγραμματισμού μάλλον δεν θα βγάλω τίποτα.

Ίδια ερώτηση
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Θα ήθελα να αποδράσω από κάποια τοξικά περιβάλλοντα. Αν όλα πάνε καλά, θα συμβεί κι αυτό.

Πες έναν λόγο που αφήνεις κάποιον στο διαβάστηκε
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,632 μηνύματα.
Με έχει πρήξει τα ουμπαλα. Και έχω κάτι φίλες που έχουν πια ειδίκευση σε αυτό το τομέα.

Θα ζούσες χωρίς μουσική;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ναι

Τι δίνεις ως πρώτη εντύπωση στους άλλους ;
 

το κοριτσι του μαη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η το κοριτσι του μαη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
ανάλογα με το άτομο, σήμερα μια κοπέλα που γνώρισα μου είπε οτί είμαι πού ώριμη για την ηλικία μου.

Αγαπημένη γεύση παγωτού;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
πεπόνι.
426212.gif




Πήγες, θα πας , ή είσαι σε διακοπές;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με έχει πρήξει τα ουμπαλα. Και έχω κάτι φίλες που έχουν πια ειδίκευση σε αυτό το τομέα.

Η αμήχανη στιγμή που συνειδητοποιείς ότι ο Γιάννης σ' έχει αφήσει στο διαβάστηκε...

είμαι σε διακοπές.

ίδια ερώτηση

Θα πάω


Ποια η γνώμη σου για το sexting?
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,632 μηνύματα.
Η αμήχανη στιγμή που συνειδητοποιείς ότι ο Γιάννης σ' έχει αφήσει στο διαβάστηκε...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ καμία σχέση όμως χδ.

Ποια η γνώμη σου για το sexting?
Αποκρουστικό.


Θα έπαιρνες ποτέ μηχανή;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάπου με ωραία θάλασσα, ωραίο βουνό και καθόλου κόσμο.


Ποιος είναι το πιο περίεργο πράγμα που κανεις όταν δεν υπάρχει κανείς άλλος στο σπίτι.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μετράω φωναχτά μέχρι το 10 σε 7 γλώσσες, εξασκω διάφορες αγγλικές προφορές και προσπαθώ να πιάσω νότες σοπράνο.



Με τι κοιμάσαι (από ρούχα και σκεπασματα) το καλοκαίρι; Βάζεις air-condition ή ανοιχτά παραθυρα;
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Με το ένα κρυώνω υπερβολικα, με το άλλο δεν κρυώνω αρκετά. Με τίποτα δεν ευχαριστιέμαι πια :cry_x:

Ποια ειναι η άποψη σου για τις γνωριμίες από απόσταση (τύπου ο ένας μένει στο εξωτερικό); Αξίζει να επιδιώξει κανείς μια υπό αυτές τις συνθήκες;

φαντάσου επίσης ότι η απόσταση είναι ο τελευταίος ανασταλτικός παράγοντας, λολ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εκ πείρας μπορώ να πω ότι μάλλον δε θα πετύχει αν επιδιώκετε ερωτική σχέση αλλά παρολ' αυτά αξίζει η προσπάθεια, ναι.



Υπάρχει κάποιο άτομο εδώ με το οποίο θεωρείς ότι θα μπορούσες ενδεχομένως να κάνεις σοβαρή σχέση;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,877 μηνύματα.
ίσως, αλλά με θεωρώ ανάξιο να κάνω σοβαρή σχέση


υπάρχει κάποιο άτομο εδώ με το οποίο θεωρείς ότι θα περνούσες καλά ένα βράδυ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top