Ρώτα με να σε ρωτώ

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Έχω γαλουχηθεί με την ιδέα ότι υπάρχει άνευ όρων, ανιδιοτελής, παντοτινή αγάπη…

ίδια ερώτηση :P
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ δεν πεινάω να άντε να πάρω μια πατατούλα από σένα

ίδια ερώτηση
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
"Δεν λέω ποτέ ψέματα- όλων των ειδών-τα απεχθάνομαι."


Ίδια ερώτηση
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
"Τι έχεις;"
"Τίποτα."


Πώς φαντάζεσαι τη ζωή σου στα 50 σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Τελειωμένη.

Έχεις κλάψει ποτέ για σχέση σου;
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ναι. Εδώ κλαίω για σχέσεις που δεν έχω.

Μια συνηθισμένη ερώτηση που σου κάνουν;
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Τι σκατά είναι ο συμβουλιακός κομμουνισμός;
Θεωρείς οτι μιλάς καλά αγγλικά;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θεωρώ πως ναι γιατί δεν έκανα καμία άλλη ξένη γλώσσα οπότε εστίασα 100% εκεί, αλλά να περάσουν πρώτα 2-3 μέρες μιλώντας με ξένους για να τα ξετρίψω λίγο. Είμαστε και μιας άλφα ηλικίας, πάνε χρόνια απ το προφιτσιτσι.


Ίδια ερώτηση.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι μιας και μιλάω κάθε μέρα. Μπορώ να κάνω και πολλές προφορές, λονδρέζικη, Εδιμβούργου, Οκλαχόμα, Πακιστάν...

Ίδια ερώτηση.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ναι, πιστεύω, αλλά σίγουρα τα γαλλικά τα έχω ένα τσικ πιο πάνω.


Τι θα σε εξίταρε να κανεις (κάτι καινούργιο) αυτή την περίοδο ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,300 μηνύματα.
Να αρχίσω επιτέλους Γερμανικά και μπουζούκι :P

Ίδια ερώτηση
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θέλω επιτέλους να πάρω ακρυλικά χρώματα, καβαλέτο, καμβάδες, πινέλα και πάγκους, να φτιάξω ένα εργαστήρι σε κενό χώρο που έχω και να φτιάξω διακοσμητικά και πίνακες γιατί βαρέθηκα το σκιτσάρισμα και ελπίζω να καταφέρω να το κάνω από Σεπτέμβρη. Αισίως να πουλήσω και κάποια.


Πού σου αρέσει να ξοδεύεις κυρίως χρήματα;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,300 μηνύματα.
Γενικά για να είμαι ειλικρινής δεν μου αρέσει να ξοδεύω πουθενά τα χρήματα μου σε μη άκρως απαραίτητα για την ζωή πράγματα :P

Αλλά αν πρέπει να απαντήσω θα πω ότι τα ξοδεύω σε λογοτεχνικά ή ακαδημαϊκά βιβλία και κυρίως σε συλλεκτικά αντικείμενα ιστορικής σημασίας.

Ίδια ερώτηση.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top