Ρώτα με να σε ρωτώ

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Εξαρτάται τι πράγμα. Γενικά είμαι άνθρωπος που δεν κρατάει κακία και συγχωρώ εύκολα αν ο άλλος δείξει όντως μεταμέλεια. Αλλά εξαρτάται τι μου έκανε πάντα. Είναι αρκετά γενική ερώτηση.

Ποίος θα το πάρει το πρωτάθλημα του χρόνου;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιστεύω ο Islam Makachev θα πάρει τη ζώνη στην κατηγορία και μου βγαλε και 7ε προχθές.

Θα χόρευες αισθησιακά στο ταίρι σου;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Όχι, αν και χορεύω γενικά ως χόμπι, θα ντρεπόμουν σε 1v1 lvl.

Πότε και πού χόρεψες τελευταία φορά;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
προχθες σπίτι μου όταν μπήκε στο playlist το " Εγώ μάγκας φαινόμουνα να γίνω από μικράκι " δεν άντεξα και έριξα μία ζεμπεκιά ( ο Θεός να το κάνει :P ). Σε δημόσιο χώρο δεν έχει τέτοια :P

Ίδια ερώτηση
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Πριν αρκετά χρόνια σε ένα γάμο. Ναι, ναι. Το έχω κάνει και αυτό, με την αγάπη μου, εγώ που δεν χόρευα ποτέ, που δεν έτρωγα μπρόκολο και δεν έκανα ποτέ τσίσα καθιστός. :girl_angel:

ίδια ερώτηση :shifty:
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Σε κάτι γενέθλια, πρόσφατα. :P

Έχεις ρίξει ποτέ άκυρο σε κάποιον για τον όποιον στη συνέχεια ενδιαφέρθηκες;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όχι.


Πιστεύεις σε κάτι που δεν μπορείς να αποδείξεις; (πχ θρησκεία, Θεό, μάτι, ζώδια, θεωρίες συνωμοσίας, προλήψεις κλπ). Αν ναι, σε τι;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Σε οιωνούς.




Είσαι αθυρόστομος/η;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Μόνο όταν παίζω lol ( @Memetchi ) γενικά όχι.

Ίδια ερώτηση.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Story of my life...
Η σωστή ερώτηση θα ήταν αν έχω ερωτευτεί κάποιον "που πρέπει":P







Τι φοβάσαι περισσότερο;
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τη φαντασία μου.

Είσαι μεγαλύτερος από όσο δείχνεις ή το αντίστροφο;
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
οοπς λαθπς διατύπωση. Ήθελα να ρωτήσω αν δείχνεις μεγαλύτερος από όσο είσαι,
το αντίστροφο λοιππν

Υπάρχει κάποιος λόγος για τον οποίον θα διακινδύνευες να χάσεις έναν αγαπητό σε σένα άνθρωπο;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Μόνο αν έπαυε να είναι αγαπητός.




Ποια θυμάσαι ως την πιο ωραία (ως τώρα) χρονιά της ζωής σου;
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μόνο αν έπαυε να είναι αγαπητός.
Υποτίθεται ότι αυτό δεν ισχύει, επομένως τι εξήγηση θα μπορούσε να δικαιολογήσει αυτήν την κατάσταση; Ως προς αυτο προβληματίζομαι.
Ποια θυμάσαι ως την πιο ωραία (ως τώρα) χρονιά της ζωής σου;
..
Αισιοδοξώ ότι θα υπάρξει στο μέλλον. ☺️

Τι τρόπο δράσης αναλαμβάνεις όταν έχεις πολλές αμφιβολίες για κάποια επιλογή σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανοίγω μια Αμστελ, γεμίζω ένα μπολ ξηρούς καρπούς, και κάθομαι στο μπαλκόνι σκεπτόμενος ποια είναι η επόμενη μαλάκια που πρόκειται να κάνω και γιατί.


Ίδια ερώτηση.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ανοίγω μια Βεργίνα γιατί έχω γούστο στις μπύρες και δεν είμαι μπετατζής, γεμίζω μια γαβάθα ποπκορν και κάθομαι στο κρεβάτι περιμένοντας να μου τα σκάσει το άγχος. Κοιμάμαι και την επόμενη μέρα απλώς πάω να κάνω αυτό που σκόπευα εξαρχής.



Ποιο είναι το φαγητό που σιχαίνεσαι περισσότερο από οτιδήποτε;
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Σιχαίνομαι τα περισσότερα κρεατικά, το χταπόδι (δεν είναι απλά σιχαμερό, μου προκαλεί εφιάλτες) και φυσικά τις μπάμιες.


Ποιο είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχεις ακούσει...;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το χταπόδι (δεν είναι απλά σιχαμερό, μου προκαλεί εφιάλτες)

Νομίζω όλοι το παθαίνουν μετα τα hentai :(

Ποιο είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχεις ακούσει...;
Πιστεύω το μεγαλύτερο ψέμα που έχω ακούσει δεν έμαθα ποτέ πως ήταν ψέμα.

ίδια ερώτηση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top