Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσένα, θα είχες πολλές χρήσεις.


Με πόσα χρήματα το μήνα θα αισθανόσουν ικανοποιημένος στην ζωή;
 

soul

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
2000€

Τι κάνεις όταν πέφτεις ψυχολογικά για να νιώσεις καλύτερα;
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Τις καλές εποχές μπασκετάκι, τώρα που αφενός ο δήμος έχει ξηλώσει τις μπασκέτες λόγω κόβιντ και αφετέρου έχω τενοντίτιδα στον ώμο, τρέξιμο.

Διαβάζεις κάποιο βιβλίο αυτόν τον καιρό κι αν ναι ποιο?
 

soul

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Χιλιάδες μίλια προς τον τόπο της καρδιάς.

Ταινία που αγάπησες μέσα στο 2020?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Manhunt Unabomber


Ποιο είναι το πιο όμορφο μέρος που έχεις πάει ποτέ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παραδόξως ένα βουνό κοντά στο σπίτι μου που ανακάλυψα πρόσφατα. Ένα μέρος του περιστειχιζεται από βράχια τα οποία το κάνουν απροσιτο και για να πας πρέπει να σκαρφαλώσεις, και άρα παραμένει απάτητο. Βλέπεις από εκεί όλο τον κάμπο και υπάρχει ένα κόμματι που είναι σαν φυσική κρυψώνα περιτρυγιεισμενο από φυλλωσιές, με μια αγριελια για σκιά και μια πέτρα που κάνει ένα φυσικό τραπέζι. Είναι το τέλειο μέρος για βουκολικό ραντεβού.

Ίδια ερώτηση.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε Salzburg και Φολέγανδρο :P


Υπάρχει κάποια ταινία στην οποία έκλαψες; Αν ναι, ποια;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Marriage Story (2019)

Ιδια ερωτηση παιδια
Υπάρχει κάποια ταινία στην οποία έκλαψες; Αν ναι, ποια;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Το έχω ξαναγράψει και σε άλλα θρεντ αλλά θα το γράψω κι εδώ. Έκλαψα σε αρκετές σκηνές από τα πέτρινα χρόνια του Βούλγαρη. Βέβαια έχω κλάψει και στο la la land, μην μ' εμπιστεύεστε.

Ίδια ερώτηση
 

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Το έχω ξαναγράψει και σε άλλα θρεντ αλλά θα το γράψω κι εδώ. Έκλαψα σε αρκετές σκηνές από τα πέτρινα χρόνια του Βούλγαρη. Βέβαια έχω κλάψει και στο la la land, μην μ' εμπιστεύεστε.

Ίδια ερώτηση
Δική μου είσαι εσύ.
Η τελευταία ταινία στην οποία έκλαψα ήταν το the trial of Chicago 7.

ίδια ερώτηση, για σειρά
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εεεεε εεεε εεεεε... Δε θυμάμαι ποια ήταν η τελευταία, πάντως θυμάμαι σίγουρα ότι είχα κλάψει σε μια σκηνή στο atypical


Ποιο είναι το χειρότερο ποτό που έχεις πιει ποτέ σου;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Χμμ γενικά από αλκοολούχα, το ούζο μισώ


Τι θα ήθελες να έχεις στη ζωή σου αυτή την περίοδο ;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ελευθερία
τι θα ήθελες να μην εχεις στην ζωή σου αυτη τη περίοδο;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
αστάθεια/αβεβαιότητα για το μέλλον

ίδια ερώτηση
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Τους μαλάκες από πάνω που κάνουν μερεμέτια και δεν με αφήνουν να κοιμηθώ

Ποια είναι η πρωινή σου ρουτίνα?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ξυπνάω, κάνω μπάνιο, ετοιμάζω τα τάπερ με το φαγητό (πρωϊνό και μεσημεριανό), διαβάζω τα μηνύματα που έχω στα social media (προσωπικά/επαγγελματικά) και πάω δουλειά.



Για ποιον άνθρωπο έχεις πονέσει περισσότερο συναισθηματικά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top