Ρώτα με να σε ρωτώ

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Βασικά η περιήγηση σε διαδικτυακά φόρουμ είναι από μόνη της μια ένδειξη σκατένιας ψυχολογίας δεν είναι;
ΤΙ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΡΟΕΔΡΕ...

του δε ποιντ

θα ετρωγα πρωτα αυτα που ειναι πιο ευπαθη δλδ γαλα και ισως αυγα

αν μπορουσες να γινεις ο γονεας του εαυτο σου στην παιδικη σου ηλικια τι θα αλλαζες ή τι θα εκανες γενικα?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα μου δίδασκα αυτά που ξέρω, δε θα με κατεκρινα και θα με άφηνα να πειραματιστώ. Θα άλλαζαν όλα.


Εσυ και άλλοι εκατό άνθρωποι κλέβετε την αθανασία από τους θεούς. Για να σας τιμωρησουν οι θεοί σας μαζεύουν όλους σε μια φυλακή. Εκεί σαν λένε πως στην φυλακή θα βρίσκεστε συνεχώς στην απομόνωση χωρίς να μπορείτε να επικοινωνείτε μεταξύ σας. Κάθε μήνα ένας από τυχαία θα επιλέγεται και θα μπαίνει σε ένα ειδικό κελί όπου υπάρχει μια λάμπα. Η μόνη περίπτωση να σας ελευθερώσουν οι θεοί θα είναι αν τους πείτε πότε έχετε περάσει σίγουρα όλοι από το ειδικό δωμάτιο. Αν όμως το πείτε λάθος θα μείνετε για πάντα μέσα. Έχετε μια ώρα να συνεννοηθείτε μεταξύ σας πριν αρχίσει ο εγκλεισμός. Τι κανεις;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μα γιατί να δεχτούμε τον εγκλεισμό μας; Αφού πλέον εμείς είμαστε αθάνατοι κι εκείνοι όχι, μπορούμε να τους επιτεθούμε μέχρι τελικής πτώσης, ξέρουμε ότι δεν πρόκειται να πεθάνουμε.


Ποιο απ' τα παρακάτω πρόσωπα σου προκαλεί μεγαλύτερη αποστροφή και φόβο;

Screenshot_2.jpg
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
1/4/5/6 μου βγαζουν κατι το κακό


Θα ετρωγες αβοκαντο?

Ένα από αυτά πρέπει να διαλέξεις για να σου πω τι σημαίνει, είναι απ το ίντερνετ τεστ :Ρ

Ναι τρώω αβοκάντο, ειδικά λιωμένο με σκορδάκι και λεμόνι



Πες μας ένα random όνειρό σου που θυμάσαι
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ένα από αυτά πρέπει να διαλέξεις για να σου πω τι σημαίνει, είναι απ το ίντερνετ τεστ :Ρ

Ναι τρώω αβοκάντο, ειδικά λιωμένο με σκορδάκι και λεμόνι



Πες μας ένα random όνειρό σου που θυμάσαι
το 4
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Screenshot_3.jpg
Screenshot_2.jpg


Ίδια ερώτηση:

Πες μας ένα random όνειρό σου που θυμάσαι
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.


Ίδια ερώτηση:

Πες μας ένα random όνειρό σου που θυμάσαι

οταν διαβασα τι διαλεξα τρομαξα
x factor what GIF
λεω for me?αλλα μετα καταλαβα :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πες μας ένα random όνειρό σου που θυμάσαι

να ειμαι σε ενα απομονωμενο νησι και να προσπαθω να δραπετευσω:laugh:

Ιδια ερωτηση παιδια
Πες μας ένα random όνειρό σου που θυμάσαι
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Κάποτε μετά από thc είχα δει όνειρο με κάτι διακόπτες πλυντηρίου οι οποίοι γυρνούσαν μόνοι τους και αντί για βαθμούς Κελσίου είχαν φάτσες από σκυλάκια Δαλματίας. Ήταν τέλειο.

Ποιο ήταν το τελευταίο ρούχο / παπούτσια / αξεσουάρ που αγόρασες;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω το ζευγάρι μαύρα αθλητικά πούμα που πήρα στις εκπτώσεις του καλοκαιριού... δεν παίζουν πολλές αγορές με κορόνα.

Ποιο είναι το τελευταίο προιόν περιποίησης που αγόρασες;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
4 μανό και 1 body scrub μάνγκο απ' το LIDL :laugh:


Πόση ώρα κάνεις μπάνιο συνήθως;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπό κανονικές συνθήκες γύρω στο ενάμισι λεπτό. Είναι μια συνήθεια που μου έμεινε από το στρατό όπου δεν είχαμε ζεστό νερό και έπρεπε να σφουγγαριστεις και να πλυθείς όσο πιο γρήγορα γινότανε πρώτου πεθάνεις από το χειμωνιάτικο νερό.

Ειδάλλως όταν κάνω με τέρμα καυτό νερό κάθομαι μέσα μέχρι να αδειάσει το θερμοσίφωνο.


Αν επρεοε να ακούς μονο ένα τραγούδι για τη υπόλοιπη ζωή σου ποιο θα επέλεγες και γιατί;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δύσκολη ερώτηση, μου αρέσουν αρκετά τη συγκεκριμένη περίοδο. Θα πω το ''φίλε'' του Γιάννη Πλούταρχου, καθώς είναι το μοναδικό που ακούω για 10 συνεχόμενα χρόνια και δεν το έχω βαρεθεί.

Νοσταλγείς τα μαθητικά χρόνια και γιατί;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δεν τα νοσταλγώ καθόλου, ευτυχώς πέρασαν, το σχολείο όσο περνάνε τα χρόνια μου φαίνεται όλο και πιο άχρηστο και truth is όλα μου τα παιδικά και εφηβικά χρόνια τα πέρασα με ένα τεράστιο "βαριέμαι".

Ίδια ερώτηση: νοσταλγείς τα μαθητικά χρόνια και γιατί;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καθολου :laugh: νομιζω δε θα ηθελα να το ξαναβιωσω,το περασα μια φορα και ηταν αρκετη

Ιδια ερωτηση παιδια
Ίδια ερώτηση: νοσταλγείς τα μαθητικά χρόνια και γιατί;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
νοσταλγω το οτι με ζουσαν οι γονεις μου χωρις ιδιαιτερες υποχρεωσεις και οτι ημουν ηλιθιο (= καπως λιγοτερο καταθλιπτικο) στο δημοτικο, δεν νοσταλγω καθολου γυμνασιο γιατι μαυρα χρονια, νοσταλγω αρκετα το λυκειο γιατι τα παρατησα ολα και κατεστρεψα καθε προσδοκια των γονιων μου

ποια ειναι η γνωμη σου για την κυβερνηση?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
ποια ειναι η γνωμη σου για την κυβερνηση?

Διαχειρίζεται κάποια πράγματα καλύτερα από τους προηγούμενους μόνο και μόνο λόγω εμπειρίας στη διακυβέρνηση μιας χώρας, αλλά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι μου είναι τέρμα αντιπαθείς και τους θεωρώ απίστευτα αναίσθητους σε κοινωνικά θέματα ή/και βαθύτατα εσφαλμένους γενικώς για να το θέσω ευγενικά. Το σακάκι δεν κάνει τον άνθρωπο.

Αλλάζω λίγο την ερώτηση:

Ποιά η γνώμη σου για τη Δημοκρατία όπως αυτη εφαρμόζεται σήμερα σε επίπεδο χώρας.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διαχειρίζεται κάποια πράγματα καλύτερα από τους προηγούμενους μόνο και μόνο λόγω εμπειρίας στη διακυβέρνηση μιας χώρας, αλλά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι μου είναι τέρμα αντιπαθείς και τους θεωρώ απίστευτα αναίσθητους σε κοινωνικά θέματα ή/και βαθύτατα εσφαλμένους γενικώς για να το θέσω ευγενικά. Το σακάκι δεν κάνει τον άνθρωπο.

Αλλάζω λίγο την ερώτηση:

Ποιά η γνώμη σου για τη Δημοκρατία όπως αυτη εφαρμόζεται σήμερα σε επίπεδο χώρας.

Είναι ένα σύστημα που οδηγεί με μαθηματική ακρίβεια στνν τυραννία καθώς προπαγανδιζει την ρητορική πως όλοι άνθρωποι είμαστε ίσοι και συνεπώς θα πρέπει να μετεχουμε όλοι εξίσου το ίδιο στην εξουσία της κοινωνίας. Μια κουβέντα με τον μέσο ψηφοφόρο είναι αρκετή απόδειξη για το παραπάνω.


Αφήνω την ίδια ερώτηση.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Το μη χείρον βέλτιστον, δεν υπάρχει τέλειος τρόπος οργάνωσης μιας πολιτείας και τα ελαττώματα των άλλων πολιτευμάτων τα εκτιμώ ως πολύ σοβαρότερα. Η εξουσία εκ φύσεως δεν μπορεί να είναι απόλυτα δίκαιη. Το ίδιο και η απουσία της. Let's start a cult.

Ποιος στόχος σου πήγε πίσω λόγω της πανδημίας;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ένα ταξίδι...


Πες μας μια κακή σου συνήθεια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top