Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακούω τι έχει να πει και αν μου το ζητήσει προσπαθώ να αναλύσω το πρόβλημα του και να δώσω κάποια λύση.


Τι κανεις όταν είσαι χάλια;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πρήζω όλους τους υπόλοιπους με το hype μου



Πού θα ήθελες να πας φέτος το καλοκαίρι διακοπές αν δεν υπήρχε κοβιντ και είχες απεριόριστο μπάτζετ;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Νέα Υόρκη, στον αδελφό μου.

Σου αρέσουν τα Beach Bar; Αν ναι τι είδους;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μ' αρέσουν πάρα πολύ τα πολυτελή beach bar...

Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό με μανιτάρια;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ριζότο μανιταριών με λάδι τρούφας


Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό με κοτόπουλο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κλασικό κοτοπουλο με πατατες φουρνου δεν το χορταινω ποτέ.


Ποιοι ειναι οι φοβοι σου?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν ξέρω πώς να το περιγράψω γιατί μ αρέσουν αρκετά διαφορετικά αλλά θα βάλω κάποιες εικόνες
e56a37f16c6c83799fb81a4978480420.jpg
7e881d5df238bc961f58aa53d9d443e4.jpg
dce75a58465e59f4bc71a9976b076dfa.jpg
20607e6bf51bb0ce3ef7cf9c2ec60f8a.jpg



Πού θα ήθελες να πας για ραντεβού που δεν έχεις πάει ακόμη;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ραντεβού στο εξωτερικό. Δεν ξέρω, τα vibes είναι ακόμα καλύτερα όταν είσαι ταξίδι, οπότε θα πω αυτό.

Πως θα ήθελες να σε λένε αλλιώς;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το άλλο όνομα γιαγιάς που θα μπορούσα να έχω είναι το Αθανασία, που μου αρέσει επίσης πολύ, αλλά νομίζω αν επέλεγα ελεύθερα θα ήθελα να με λένε Λυδία. Γραφική έχω καταντήσει μ' αυτό το όνομα πχια.


Ποιος είναι ο χειρότερος σωματικός πόνος που έχεις νιώσει ποτέ;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το άλλο όνομα γιαγιάς που θα μπορούσα να έχω είναι το Αθανασία, που μου αρέσει επίσης πολύ, αλλά νομίζω αν επέλεγα ελεύθερα θα ήθελα να με λένε Λυδία. Γραφική έχω καταντήσει μ' αυτό το όνομα πχια.


Ποιος είναι ο χειρότερος σωματικός πόνος που έχεις νιώσει ποτέ;
Λυδία θα πει ο φίλος μου την κόρη του !!

Όταν με τσίμπησε δράκαινα κάπου στην πρώτη δημοτικού. Πολύ κλάμα ...

Πόσοι φίλοι σου έχουν παντρευτεί ή και έχουν και παιδί;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
φιλοι μου μονο 1 που εκανε παιδι και παντρευτηκε απο τα 19 αν και εχουμε χαθει τελειως με αυτον πλεον, κανενας αλλος απο φιλους μου, απο συμμαθητες κατι εχει παρει το αυτι μου κατα καιρους αλλα δεν ξερω και πολλα

εχεις υποτιμησει ποτε καποιον και γιατι?
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι απ'όσο μπορώ να θυμηθώ. Δηλαδή, αν απλά κρίνω ότι κάποιος είναι ακατάλληλος για συναναστροφή δεν τον υποτιμώ έτσι; lol.



Τι θα θυμάσαι περισσότερο απ'την καραντίνα;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το live των slipknot (που δεν εγινε)

τι χορο θα αρχιζες?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βachata και tango


Σε ποια ηλικία θα ήθελες να παντρευτείς αν ήθελες;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
27-28



Πώς είναι σένα ο ιδανικός καιρός;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Λιακάδα, 24 βαθμούς. Άνοιξη.

Ποιά εποχή σ'αρεσει περισσότερο και γιατί;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το καλοκαίρι γιατί δεν έχουμε πολλή δουλειά, πηγαίνω τακτικά στη θάλασσα που λ α τ ρ ε υ ω, μαυριζω και γενικά η Λακωνία είναι πολύ πιο όμορφη τότε. Γεμίζει κόσμο, φοιτητές, τουρίστες και τα βράδια μαζευόμαστε σ ένα ωραίο ροκαδικο και τα λέμε όλοι μαζί, πάμε κάμπινγκ, γενικά πολύ καλή φάση.



Πες μας τι φοράς αυτή τη στιγμή με όσο το δυνατόν πιο λεπτομερή περιγραφή.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
  • Γυαλιά μυωπίας από τα κλασσικά, αυτά σε στυλ Matrix.
  • FunkyBuddha μακρυμάνικο Polo σε χρώμα λαδί.
  • Tommy Hilfiger μπλε σκούρο Jean.
  • Μποξεράκι δεν θα δείξω για να βάλεις την φαντασία σου να δουλέψει. :P . Ένα Nike είναι.
  • Tommy Hilfiger μπλε σκούρες με ρίγες κάλτσες.
  • Parex σπιτικές γκρι παντόφλες.
Ελπίζω να ήταν λεπτομερής η περιγραφή μου, θα μπορούσα να βάλω και νούμερα :P

Ψωνίζεις ρούχα από e-shops; Έχεις κάνει επιστροφές;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top