Ρώτα με να σε ρωτώ

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
σε μια αμμουδια ξαπλωμενη,να ακουω το κυμα,και να με χτυπαει ηλιος και κυμα,εκει και να μη με σηκωσει κανεις :D

Ιδια ερωτηση
που θα ήθελες να ήσουν ιδανικά αυτή τη στιγμή ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Στο υπόγειο του Ολυμπιον να πίνω ένα ποτήρι κόκκινο κρασί με μια πιατέλα τυριών στις πολυθρονάρες που έχει δίπλα στο τζάκι.


Ποιο είναι το πιο extreme ride σε λούνα παρκ που έχεις μπει;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ας πούμε Extreme είναι η διαδρομή που έχει το Magic Park με το κίτρινο τρενάκι. Εν τέλη αποδείχθηκε πιο δύσκολο και ζαλιζόμουν, η μεγάλη βάρκα που κουνιέται πέρα δώθε :P

Ίδια ερώτηση γιατί όλο και κάποιος άλλος θα έχει μπει σε πραγματικά extreme όπως το 4G κτλ.

Ποιο είναι το πιο extreme ride σε λούνα παρκ που έχεις μπει;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σ ένα τέτοιο στη Θεσσαλονίκη

Και το star flyer στο allou fun park



Οδηγείς; Αν ναι, με πόση ταχύτητα συνήθως;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Έχω να οδηγήσω από το Λύκειο, μια φόρα είχα πιάσει και 120.

Ίδια ερώτηση
Οδηγείς; Αν ναι, με πόση ταχύτητα συνήθως;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Τρεμω και μονο στην σκεψη οτι μπορει να πιασω τιμονι στα χερια μου. Θα μπερδεψω το γκαζι με το φρενο και θα μας γραφουν οι εφημεριδες...

Καπνιζεις; Και αν ναι, ποσο;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από τότε που το ελατωσα 3 πακέτα τη μέρα.


Θα επαιζες ξύλο για μια γκόμενά;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Εξαρτάται για ποιο λόγο και τι είδους γκομενα, ή γυναίκα ήταν.

Αν κάποιος έβλαπτε την λεγάμενη όσο ήμασταν μαζι, για την οποία ένιωθα πολλά, θα έκανα απερίγραπτες θηριωδίες, όχι απλά ξύλο. Αλλά μονο εαν απειλείτο η ζωή της και η ασφάλειά της.



Αλλά ξύλο με άλλον άντρα για διεκδίκηση, για γκόμενα και δη του σωρού, όχι, επ ουδενί.

Για να ήρθαμε στη θεση 2 άντρες να διεκδικησουμε ένα φουστάνι, τότε σημαινει ότι δεν είναι γυναίκα αλλά ακριβώς μόνο αυτό, ένα φουστάνι που ανακάτεψε 2 άντρες για να τονώσει τον εγωισμό της ή όποιον άλλο λόγο μας έφερε σε αντιδικία με τον άλλο άντρα.

Την ίδια ερώτηση
Θα έπαιζες ξύλο για μια γκόμενα;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ακριβως αυτο που ειπε ο Valder.

Αγαπημενο ειδος μουσικης (ροκ, μεταλ, ποπ κλπ);
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτο
akis-petretzikis-mprizoles-lemonates-site.jpg



Ιδια ερωτηση παιδια
Ποιό είναι το αγαπημένο σου φαγητό.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρνάκι με πατάτες στο φούρνο.


Υπό ποιες προϋποθέσεις θα απατουσες;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καταρχάς συγχαρητήρια για το αρνάκι με τις πατάτες.
Κατά δεύτερον, μπορεί να απατούσα αν με εκβίαζε κάποιος και έπρεπε να το κάνω, ή αν αυτός που είμαστε μαζί μ' εκβίαζε με κάποιο τρόπο για να με κρατήσει κοντά του και δεν μπορούσα να τον χωρίσω τη δεδομένη στιγμή. Δε βρίσκω κάποιον άλλο λόγο να καταφύγω εκεί, τουλάχιστον με τις δεδομένες εμπειρίες μου.


Ποιο είναι το πιο άσχημο πράγμα που έχεις πει ποτέ σε άνθρωπο;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Απαντώ στην ερώτηση του χάκερ καθώς αγνοώ και εγω πλέον εν γνώση μου την κυρία από πάνω.

Παλιότερα απατουσα υπο την προυπόθεση ότι η άλλη έχει ατζέντα δική της και με τραβολογάει χωρίς λόγο απλά για να πηδιόμαστε και παίζει με το χρόνο μου και τα αισθήματά μου.

Τώρα δεν ξέρω εαν θα ξανα-απατουσα ποτέ. Ήδη ειχα αρχισει να το σιχαινομαι σαν λύση αρκετό καιρό τώρα. Όξω απο την πόρτα και αντε γεια, δείχνει να ειναι η καλύτερη λύση, και την είπα οταν έπρεπε αλλά ενδόμυχα δεν την πίστεψα ποτέ.

Επόμενη ερωτηση:

Ποιές είναι 3 εως 5 red flags σου στο αλλο φύλο; (λόγοι για τους οποίους δε θα τα έφτιαχνες καν μαζί του/της)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιο είναι το πιο άσχημο πράγμα που έχεις πει ποτέ σε άνθρωπο;
Δεν έχω πει τρομερά πράγματα, σε αυτό ειδικεύονται οι γυναίκες. Μάλλον κάτι σε στυλ "ψοφα ρε πουστη" συνοδευόμενο με χτυπήματα στο κεφάλι.

Απαντώ στην ερώτηση του χάκερ καθώς αγνοώ και εγω πλέον εν γνώση μου την κυρία από πάνω.

Παλιότερα απατουσα υπο την προυπόθεση ότι η άλλη έχει ατζέντα δική της και με τραβολογάει χωρίς λόγο απλά για να πηδιόμαστε και παίζει με το χρόνο μου και τα αισθήματά μου.

Τώρα δεν ξέρω εαν θα ξανα-απατουσα ποτέ. Ήδη ειχα αρχισει να το σιχαινομαι σαν λύση αρκετό καιρό τώρα. Όξω απο την πόρτα και αντε γεια, δείχνει να ειναι η καλύτερη λύση, και την είπα οταν έπρεπε αλλά ενδόμυχα δεν την πίστεψα ποτέ.

Επόμενη ερωτηση:

Ποιές είναι 3 εως 5 red flags σου στο αλλο φύλο; (λόγοι για τους οποίους δε θα τα έφτιαχνες καν μαζί του/της)

Ειρωνική συμπεριφορά.
Προσβλητική συμπεριφορά.
Attention whoring.
Κακη συμπεριφορά προς άτομα που δεν έχει ανάγκη.
Ανεδαφικες απαιτήσεις και entitlement.

Ποιες είναι οι αξίες σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ξεκινώντας απ' το πιο σημαντικό, 1. Ερωτική σχέση, 2. Οικογένεια (παιδιά δηλαδή γιατί και το 1 μακροπρόθεσμα οικογένεια είναι), 3. Φίλοι, 4. Εργασία, 5. Ελεύθερος χρόνος


πες μας 1 θετικό του χαρακτήρα κάθε μέλους της οικογένειάς σου (μαμά, μπαμπάς, αδέρφια)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο πατέρας μου είναι δυναμικός
Η μάνα μου είναι περιποιητικη
Η αδερφή μου είναι επιμελής.
Ο αδερφός μου είναι chill.

Ίδια ερώτηση.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top