Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Περίεργη ερώτηση. Εννοείς με μεγαλύτερου ή μικρότερου του ιδού φύλου με εμένα; Αν ναι αυτό θα πείραζε περισσότερο από το να τη πιάσω με γυναίκα. Τώρα η ηλικία δεν ξέρω πως παίζει ρόλο.


Τι θα σε πείραζε περισσότερο, να σε έχει απατήσει ο σύντροφός σου πολλές φορές με σχέσεις της μιας βραδιάς ή να έχει καιρό παράλληλη σχέση; Και γιατί;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Και τα δυο το ίδιο σκ@τ@. :/:
Μάλλον το δεύτερο, γιατί πιθανότατα εμπλέκεται και συναίσθημα
(αν και επιλέγοντας το πρώτο, ρισκάρεις ΣΜΝ)


Σε έχουν απατήσει ή έχεις απατήσει τις περισσότερες φορές;
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και τα δυο το ίδιο σκ@τ@. :/:
Μάλλον το δεύτερο, γιατί πιθανότατα εμπλέκεται και συναίσθημα
(αν και επιλέγοντας το πρώτο, ρισκάρεις ΣΜΝ)


Σε έχουν απατήσει ή έχεις απατηθεί τις περισσότερες φορές;
το ιδιο δεν ειναι?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και τα δυο το ίδιο σκ@τ@. :/:
Μάλλον το δεύτερο, γιατί πιθανότατα εμπλέκεται και συναίσθημα
(αν και επιλέγοντας το πρώτο, ρισκάρεις ΣΜΝ)


Σε έχουν απατήσει ή έχεις απατήσει τις περισσότερες φορές;
με εχουν απατησει δυστυχως,εγω δεν εχω απατησει κανεναν,οταν κατι μου τελειωσει απλα το λεω και φευγω καταλαβες.

Ιδια ερωτηση παιδια
Σε έχουν απατήσει ή έχεις απατήσει τις περισσότερες φορές;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν έχω απατήσει σίγουρα και νομίζω ούτε έχω απατηθεί.



Αν έγραφες βιβλίο, τι θέμα θα είχε;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
The Heart Is a Lonely Hunter.
Υπαρχει κιολας αλλα μου κανει κλικ inside.

Ίδια ερωτηση παιδια
Αν έγραφες βιβλίο, τι θέμα θα είχε;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
"Απομνημονεύματα μιας συνηθισμένης ζωής"



Ποια είναι η τελευταία σκέψη σου πριν αποκοιμηθείς;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Τώρα πραγματικά χρειάζεται να το απαντήσω; Όλη μέρα τη σκέφτομαι.


Πότε πραγματικά έκανες για τελευταία φορά μια αλτρουιστική πράξη βοήθειας προς τον συνανθρωπο και ποια ηταν αυτη;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χτες το μεσημέρι, βοήθησα μια γιαγιά στη γειτονιά να μαζέψει ένα χαλί, μετά της κατέβασα και μια καρότσα ξύλα και μετά προσπαθούσα επί 10 λεπτά να την εξηγήσω ποιος είμαι. Τα κατάφερα τελικά, αλλά στο τέλος μου ειπε ευχαριστώ Χαράλαμπε.

Πότε έκανες τελευταία φορά μια αλτρουιστικη πράξη για το συνάνθρωπο.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ααα πριν 3 βδομάδες περίπου έτρεχε να προλάβει ένα ταξί που περνούσε μια κυρία και επειδή ήμουν πιο μπροστά έκανα σήμα στον οδηγό να σταματήσει και σταμάτησε. Άκουσα και το ευχαριστώ από την κυρία και όλα πόπα. Εντάξει δεν είναι πολύ αλτρουιστική πράξη αλλά μου άρεσε εμένα.

Σε τι ηλικία έφτιαξες λογαριασμούς στα social media;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ααα πριν 3 βδομάδες περίπου έτρεχε να προλάβει ένα ταξί που περνούσε μια κυρία και επειδή ήμουν πιο μπροστά έκανα σήμα στον οδηγό να σταματήσει και σταμάτησε. Άκουσα και το ευχαριστώ από την κυρία και όλα πόπα. Εντάξει δεν είναι πολύ αλτρουιστική πράξη αλλά μου άρεσε εμένα.

Σε τι ηλικία έφτιαξες λογαριασμούς στα social media;

Στα 18 facebook και στα 14 Instagram

Τι ναι αυτό που σε κάνει να χαμογελάς κάθε φορά που το σκέφτεσαι ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ο γατούλης μου!!!

Ίδια ερωτηση. Τι ναι αυτό που σε κάνει να χαμογελάς κάθε φορά που το σκέφτεσαι ;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Είναι ένα συναίσθημα που κυριαρχεί τον τελευταίο καιρό μέσα μου και μ'αρέσει πολύ.

Πόσο δραστήριος ήσουν/είσαι την σημερινή ημέρα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Είναι ένα συναίσθημα που κυριαρχεί τον τελευταίο καιρό μέσα μου και μ'αρέσει πολύ.

Πόσο δραστήριος ήσουν/είσαι την σημερινή ημέρα;

Όχι όσο θα ήθελα ομολογώ. Μ αυτά και μ αυτά, έχουν πάει πίσω ολα τα υπόλοιπα πλην προσωπικων που ήθελα να κάνω. Εκείνο το κωπηλατικο ακομα το γλυκοκοιταω, και τα Γερμανικά. Τελείως αδρανή με έκανε ολη αυτη η ιστορία.

Τι έφαγες το μεσημέρι;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Κάθε μέρα. Απο τη στενοχώρια μου δεν έχω πλησιάσει την κουζίνα απο κεινη τη μέρα... Και μαγειρευα κάθε μέρα, και ωραία κι όλας.

Ποια είναι η αγαπημένη σου τηλεοπτικη σειρά; Ξένη.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το Orange is the new black προσφατα βασικα,αλλα εχω απειρες σειρες.


Ιδια ερωτηση παιδια
Ποια είναι η αγαπημένη σου τηλεοπτικη σειρά; Ξένη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top