Ρώτα με να σε ρωτώ

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Να κανονίσω για καφέ με την παρέα. Αλλά επειδή αυτό μπορεί να αργήσει θα πω το να πάρω το λάπτοπ και να πάω στην κυριλάτη βιβλιοθήκη του ΠαΜακ και να αράξω.

Σε κλίμακα 1-10 πόσο ενδοσκόπηση έχεις κάνει τον τελευταίο χρόνο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
100
:clapping:

Ιδια ερωτηση παιδια
Σε κλίμακα 1-10 πόσο ενδοσκόπηση έχεις κάνει τον τελευταίο χρόνο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ας πούμε ένα τίμιο 6.5, έχουν υπάρξει και χρονιές που ήμουν πολύ πιο προβληματισμένη για τον εαυτό μου.

@Giannoutas
ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΥΥΥΚΑΑΑΑ;;;
hKm2MuLdDLubD6rgeYLeDM-1200-80.jpg



Αγαπημένος χαρακτήρας από σειρά ή ταινία;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ας πούμε ένα τίμιο 6.5, έχουν υπάρξει και χρονιές που ήμουν πολύ πιο προβληματισμένη για τον εαυτό μου.

@Giannoutas
ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΥΥΥΚΑΑΑΑ;;;
View attachment 74396



Αγαπημένος χαρακτήρας από σειρά ή ταινία;
Γαμάτο είναι ρε όντως !!! Να έχεις ένα τέτοιο στο σπίτι να το βλέπεις :happy:

Simon Adebisi από την σειρά Oz (1997)


Τελευταίος χαρακτήρας από σειρά ή ταινία που ταυτίστηκες.
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ματινα Μανταρινακη.

Θα ετρωγες ποτε σου ασιατικο φαγητο (του στυλ κατσαριδες, ακριδες κλπ);
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Cao Cao

Romance of the Three Kingdoms.



Τι σου τη σπάει περισσότερο στην καραντίνα?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το να μη μπορώ να παω κάπου μακρυα.


Ιδια ερώτηση παιδια
Τι σου τη σπάει περισσότερο στην καραντίνα?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Οτι πρεπει να γραφω συνεχεια και απο μια αιτηση για να βγω εξω απο ο σπιτι μου. Κοντευω να βγαλω φουσκαλες στα δαχτυλα μου...


Εχεις αμολησει ποτε πορδη που αθελα σου εγινε αντιληπτη απο αλλους;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Οτι πρεπει να γραφω συνεχεια και απο μια αιτηση για να βγω εξω απο ο σπιτι μου. Κοντευω να βγαλω φουσκαλες στα δαχτυλα μου...


Εχεις αμολησει ποτε πορδη που αθελα σου εγινε αντιληπτη απο αλλους;
Ναι στο σεξ😂😂😂
Σε κοσμο οχι ποτέ😊

Εχεις κλεψει ποτέ χρηματα?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Α Λυκείου στο μάθημα των Γαλλικών, προφανώς και έγινε αντιληπτή αφού ακούστηκε κανονικά :P !!!! Είχε πολύ γέλιο η προφορά των Γαλλικών του συμμαθητή που δεν μπορούσα να κρατηθώ από τα γέλια. Μεγάλη ντροπή μετά και δεν νιώθω και ωραία τώρα που το σκέφτομαι για τον συμμαθητή που γελούσα αλλά με είχε πιάσει νευρικό.

Δεν θυμάμαι πότε σταμάτησα να πιστεύω οπότε θα πω όχι.

Τι σχέση είχες/έχεις με τους νονούς σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ναι και οι γονείς μου προσπαθούσαν επί τρία χρόνια να με πείσουν ότι δεν υπάρχει, αλλά εγώ δεν τους πίστευα και νόμιζα ότι μου κάνουν πλάκα. Μέχρι που ήρθε εκείνη η καταραμένη χρονιά που κατάλαβα ότι μου μιλούσαν σοβαρά τόσο καιρό και είχα πλαντάξει στο κλάμα. Τρίτη δημοτικού; Τετάρτη; Θα σας γελάσω, αλλά αγαπούσα πάρα πολύ τον Αι Βασίλη και του έγραφα 2-3 σελίδες γράμμα εξηγώντας του τι έκανα όλο τον χρόνο, εστιάζοντας στους λόγους που είμαι καλό κορίτσι και του έγραφα μια λίστα με εναλλακτικές δώρων για να πάρει αυτό που βρει πιο φτηνά και να μην τον επιβαρύνω.

Α είδα έγραψε κι ο Γιαννού. Εεε καμία απολύτως



Ποια είναι/ήταν η σχέση σου με τη μητέρα σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλη, συμπονοια thats all👍😊

Ιδια ερώτηση παιδια
Ποια είναι η σχέση σου με τη μητέρα σου;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αυτοκόλλητη, αλλά προφανώς είχε την νουμοσύνη να μου αφήνει χώρο για να αναπτύξω τον χαρακτήρα μου. Και από την μεριά της με ανοχή. Ήμουν σκανταλιάρης μικρός :P

Το καλύτερο δώρο που σου έχουν φέρει; (από άποψη πρακτικής αξίας)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποδηλατο (γυρνουσα τον κοσμο ολο με αυτο και ενιωθα ανεξάρτητη) 😂😂😂


Το χειροτερο δωρο που πηρες?
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ποδηλατο (γυρνουσα τον κοσμο ολο με αυτο και ενιωθα ανεξάρτητη) 😂😂😂


Το χειροτερο δωρο που πηρες?
Παντόφλες , νομίζω από τα στανταρ ξενέρωτα δώρα των γιαγιάδων..

μια επιθυμία σου που δεν έχεις πραγματοποιήσει;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παντόφλες , νομίζω από τα στανταρ ξενέρωτα δώρα των γιαγιάδων..

μια επιθυμία σου που δεν έχεις πραγματοποιήσει;
Οικογενεια νομιζω😊

Ιδια ερωτηση παιδια, μια επιθυμια σου που δεν εχεις πραγματοποιησει?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Να κανω εκπομπη στην τηλεοραση η στο YouTube οπου θα αναλυω καποιο συγκεκριμενο θεμα (πχ ιστορια η αρχαια ελληνικη γραμματεια κλπ).
Τι θα σε πειραζε πιο πολυ; Να επιανες την σχεση σου με ατομο του ιδιου φυλου, με μικροτερο/η η με μεγαλυτερο/η;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top