Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γύπας. Πάντα ένιωθα μια ταύτιση.


Ποιος είναι ο χειρότερος σου φόβος;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Οι άνθρωποι


Τι θα θεωρούσες ως κόλαση ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τη ζωή μου μακρυά σου.

Τι εννοείς οι άνθρωποι; Αγοραφοβία;


Τι σκέφτεσαι τα βράδυα πριν κοιμηθείς;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αν ξυπνήσω μόνη μου, "τι ώρα να ναι άραγε" και κάνω τρεις προσευχές μέσα μου να έχω ακόμη ώρα μέχρι το ξυπνητήρι. Αν ξυπνήσω με το ξυπνητήρι, αναρωτιέμαι πόσα λεπτά ύπνο μπορώ να ξεκλέψω ακόμη μέχρι να σηκωθώ υποχρεωτικά.



Αν έκανες παιδιά, τι αρχές θα ήθελες να τους περάσεις;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να ειναι ανεξαρτητα και να μη σταματανε τα ονειρα τους :thumbup:

Ιδια ερωτηση γιατι ειναι ωραια
Αν έκανες παιδιά, τι αρχές θα ήθελες να τους περάσεις;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλα όσα ανακάλυψα στην πορεία της ζωής μου.

Υπευθυνότητα.
Στην ζωή πρέπει πάντα να αναλαμβάνουμε τις ευθύνες των πράξεων μας. Αυτό διαμορφώνει έναν εαυτό που αισθάνεται δυνατός επειδή ειναι αυτός που ελέγχει την ζωή του καθώς και έναν εαυτό που κανει ενδοσκόπηση όταν δεν έχει κάνει τη σωστή επιλογή.

Εγκράτεια.
Ένας άνθρωπος που μπορεί να θέσει όρια στις επιθυμίες του είναι ένας άνθρωπος που είναι ελεύθερος. Η συχνότερη σκλαβιά είναι η σκλαβιά στις απολαύσεις, οι οποίες είναι παντού σήμερα. Αυτό οδηγεί πολύ γρήγορα στην εξάρτηση από αυτές και την πνευματική υποδούλωση.

Γενναιότητα.
Όλα τα σημαντικά πράγματα στην ζωή βρίσκονται πίσω από έναν φόβο. Οταν μαθαίνουμε να αντιμετωπίζουμε τους φόβους μας ξεκινώντας από τους μικρούς τότε μαθαίνουμε πως να διωχνουμε τις σκιές από το δωμάτιο για να δούμε αυτό που πραγματικά ψάχνουμε.

Ειλικρίνεια.
Η ειλικρίνεια προκύπτει από την υπευθυνότητα και την γενναιότητα. Για να μη λες ψέματα στον εαυτό σου πρέπει να αναλαμβάνεις τις ευθύνες σου και για να μην λες ψεμματα στους άλλους πρέπει να μην φοβάσαι την κρίση τους. Η ειλικρίνεια είναι προϋπόθεση για την εμπιστοσύνη γι αυτό είναι σημαντική.

Συνέπεια.
Οταν υποσχεσαι κάτι πρέπει να το τηρείς. Αυτό βοηθά στο να χτίσεις σχέσεις με ανθρωπους καθώς ξέρουν πως μπορούν να βασιστούν πάνω σου και πως ο λόγος σου μέτρα.

Υπερηφάνεια.
Κάθε άνθρωπος που θέλει τον σεβασμό των άλλων πρέπει να σέβεται πρώτα τον εαυτό του, να έχει υψηλά στάνταρ για εκείνον και να μην καταδέχεται να υποπέσει σε συμπεριφορές κατώτερες από αυτές του επιπέδου του.

Εργατικότητα.
Στην ζωή όλα τα καλά πράγματα έρχονται μέσω από την εργασία και τον πόνο. Αν μάθεις από μικρός αυτήν την αλήθεια και την κανεις κτήμα σου όλα τα άλλα είναι θέμα χρόνου.

Φιλοδοξία.
Στη ζωή πρέπει να προσπαθήσεις να βρεις το όραμα σου και να το πραγματοποιήσεις. Αν δεν το κανεις αυτό καταλήγεις να χάνεις την ζωή σου και να αρμενιζεις ακυβέρνητος στο πέλαγος.


Πως θα ήθελες να πεθάνεις;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Κατά τη διάρκεια του ύπνου, στο κρεβάτι μου.


Προσκαλείς σε γεύμα στο σπίτι σου για πρώτη φορά τον καλό/ή σου.
Τι φαγητό θα του/της ετοιμάσεις;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κατά τη διάρκεια του ύπνου, στο κρεβάτι μου.


Προσκαλείς σε γεύμα στο σπίτι σου για πρώτη φορά τον καλό/ή σου.
Τι φαγητό θα του/της ετοιμάσεις;

Μπορείς μόνο μια φορά να πεθάνεις στην ζωή σου και θα επιλέξεις να κοιμάσαι?!?!?!


Μοσχαρίσια μπριζόλα με γλυκόξινη σάλτσα μουστάρδας.


Πως θα ήθελες να πεθάνεις αν δεν ήσουν φλώρος.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να με φάει λάχανο ένας μελλοντικός σίριαλ κιλλερ (να είμαι το πρώτο του θύμα δηλαδή) και μετά να προσπαθούν όλοι να εξιχνιάσουν το έγκλημα και να γυρίσουν ντοκιμαντέρ για τον φόνο μου. Αυτό αν δεν ήμουν φλώρος. Τώρα που είμαι φλώρος κι εγώ το ίδιο με την Aleksa θα απαντούσα.



Τι ώρα ξυπνάς συνήθως;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μέχρι και στον θάνατο είσαι ψωνάρα και θες όλοι να ασχολούνται μαζί σου και να ψάχνουν να βρουν που είναι η υπόλοιπη Αγάπη;


Συνήθως 6 το πρωί.

Όταν κοιμάμαι με κορασιο 6 το απόγευμα.


Ποια είναι η χειρότερη αποτυχία σου στην κουζίνα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Βεβαίως, θέλω το άτομό μου να απασχολεί την ανθρωπότητα για αιώνες. Για να μην πω ο δολοφόνος να είναι Αιγύπτιος και να κάνει το πτώμα μου μούμια και να καταλήξω μια μέρα στο Λούβρο. Ας μην το τραβήξω τόσο το σχοινί.


Μεγάλη αποτυχία στην κουζίνα δεν είχα ποτέ αλλά ας πούμε ότι η χειρότερη έμπνευσή μου ήταν να φτιάξω μακαρονάδα με σολομό και πιπεριές, πολύ περίεργος συνδυασμός, I don't know what I was thinking.



Η μεγαλύτερη ποσότητα αλκοόλ που έχεις καταναλώσει σε μια μέρα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βεβαίως, θέλω το άτομό μου να απασχολεί την ανθρωπότητα για αιώνες. Για να μην πω ο δολοφόνος να είναι Αιγύπτιος και να κάνει το πτώμα μου μούμια και να καταλήξω μια μέρα στο Λούβρο. Ας μην το τραβήξω τόσο το σχοινί.


Μεγάλη αποτυχία στην κουζίνα δεν είχα ποτέ αλλά ας πούμε ότι η χειρότερη έμπνευσή μου ήταν να φτιάξω μακαρονάδα με σολομό και πιπεριές, πολύ περίεργος συνδυασμός, I don't know what I was thinking.



Η μεγαλύτερη ποσότητα αλκοόλ που έχεις καταναλώσει σε μια μέρα;
Πρεπει να ηταν 3 ή 4 ποτήρια βοτκα, αληθεια τι σκεφτομουν?

Ποσο πολυ φαγητο εχεις φαει σε μια μερα?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η αμήχανη στιγμή που τα 3-4 ποτά είναι το νορμάλ μου όταν βγαίνω έξω και περίμενα κάτι του στυλ "μισό μπουκάλι τζιν" ή "3 λίτρα ρετσίνα" :look:

Συνεχίστε για να μην παίζουμε μόνο εμείς οι 2...


Πόσο πολύ φαγητό έχεις φάει σε μια μέρα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η αμήχανη στιγμή που τα 3-4 ποτά είναι το νορμάλ μου όταν βγαίνω έξω και περίμενα κάτι του στυλ "μισό μπουκάλι τζιν" ή "3 λίτρα ρετσίνα" :look:

Συνεχίστε για να μην παίζουμε μόνο εμείς οι 2...


Πόσο πολύ φαγητό έχεις φάει σε μια μέρα;
εχουμε κι ενα συκωτι thats the reason baby το ξερεις απλα να προσεχεις👍😘

Ιδια ερωτηση παιδια
Πόσο πολύ φαγητό έχεις φάει σε μια μέρα;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
3 κιλα σύνολο. 2 κιλά κρέας, μισό κιλό φράουλες και μισό κιλό μπουγιουρντι, αλοιφές και άλλα πέριξ.

Έχεις κλασει ποτέ μπροστά σε γκόμενάκι;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
3 κιλα σύνολο. 2 κιλά κρέας, μισό κιλό φράουλες και μισό κιλό μπουγιουρντι, αλοιφές και άλλα πέριξ.

Έχεις κλασει ποτέ μπροστά σε γκόμενάκι;
Ναι
στη διαρκεια της ερωτικης πραξης και απλα σκασαμε στα γελια και οι 2 :clapping:
,γενικα οχι,δεν ειμαι φαν.

Εχεις παει σε τουαλετα μαζι με αλλον/ην?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ναι



Πόσες ώρες έχεις μείνει αυπνος; (το max)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
24 ωρες γιατι μετα δεν επικοινωνουσα καθολου και αναγκαστικα ξεκουραστηκα :D

Ποσες μερες εχεις μεινει χωρις να φας σουβλακια ?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top