Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μέτρια.

Υπάρχουν ακόμη αρκετά περιθώρια βελτίωσης.



Πόσο ευχαριστημένος αισθάνεσαι με τον χαρακτήρα σου.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Την παιδικότητα που με διακρίνει ώρες ώρες, να εξαφανίσω εντελώς την αναβλητικότητά μου και να παίρνω περισσότερες πρωτοβουλίες χωρίς να αισθάνομαι την ανάγκη να δώσω λογαριασμό.



Ποιον άνθρωπο δε θα ξεχάσεις ποτέ (ακόμη κι αν χωρίσουν οι δρόμοι σας) και γιατί;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τον πατέρα μου, γιατί διαμόρφωσε τα μεγαλύτερα θετικά κομμάτια του χαρακτήρα μου.


Τι δεν σ'αρεσει πάνω σου. (Eva μη χάλασεις πάλι την ερώτηση απαντώντας τίποτα...)
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε μ' αρεσει που οι ωμοι μου ειναι απο μονοι τους στενοι και πρεπει να κανω πολυ μονοζυγο για να το αντισταθμισω

Σε ποια καθημερινή κοινωνική κατάσταση ντρέπεσαι ή νιώθεις αμήχανα;(π.χ. στο κλαμπ)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όταν με εξετάζει γιατρός


Ποιο θεωρείς το πιο όμορφο εμφανισιακά μέλος της οικογένειάς σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τον ξαδερφο μου ξανθος με γαλανα ματια,πως βγηκε ετσι αυτο το παιδι?:D

Ιδια ερωτηση γιατι ειναι ωραια
Ποιο θεωρείς το πιο όμορφο εμφανισιακά μέλος της οικογένειάς σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω κάτι ξαδερφες... Λουκούμια.


Αν μπορουσες να κανεις ένα μεγάλο καλό σε έναν δικό σου άνθρωπο αλλά έπρεπε ταυτόχρονα να του κανεις και ένα μεγάλο κακό τι θα επέλεγες;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το καλό. Για δικη μου ησυχια😊

Τι θα ηθελες να γινεις οταν μεγαλωσεις? Τι απαντουσες οταν ησουν μικρη/ος?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Συγγραφεας απο τοτε που πηγαινα τριτη δημοτικου και διαβαζα βιβλια του Ευγενιου Τριβιζα.

Ποια θεωρεις την πιο ασχημη πολη στην Ελλαδα;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τη Καρδίτσα.

Αν μπορουσες να κανεις ένα μεγάλο καλό σε έναν δικό σου άνθρωπο αλλά έπρεπε ταυτόχρονα να του κανεις και ένα μεγάλο κακό τι θα επέλεγες;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δε θα το έκανα γιατί μπροστά στο κακό θα ξεχνουσε και το καλό. Αν και εσένα κανονικά σου άξιζε απάντηση "τι σΗμΑινΕι κΑλΟ ΚαΙ Τι κΑΚο;"


Πόσο συχνά πηγαίνεις τουαλέτα μες στη μέρα; :laugh: (σορρυ ρε παιδιά, ξεμεινα από ερωτήσεις)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
5 μαξ αναλογα αν εχω πιει πολλα υγρα

Ποσες σοκολατες μπορεις να φας σε 2 μερες?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
οσες, ειναι απο τα πραγματα που αρκετα σιγουρα και αρκετα περηφανα μπορω να πω οτι μπορω να φερω εις περας

ποια ηταν η τελευταια φορα που ξερασες απο αλκοολ?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν και εσένα κανονικά σου άξιζε απάντηση "τι σΗμΑινΕι κΑλΟ ΚαΙ Τι κΑΚο;"
Άναψα καλοριφέρ.
οσες, ειναι απο τα πραγματα που αρκετα σιγουρα και αρκετα περηφανα μπορω να πω οτι μπορω να φερω εις περας

ποια ηταν η τελευταια φορα που ξερασες απο αλκοολ?
Στα 25 μου.

Πόση ώρα μπορείς να τρέξεις;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Για να ζεστάνεις την κρύα σου καρδιά; It won't work.


Ντρέπομαι να απαντήσω στην ερώτησή σου αλλά στο τρέξιμο είμαι πάρα πολύ σκράπας από μικρό παιδί, δε φταίω :(

... 5 γύρους στο στάδιο και νομίζω ότι θα μου βγει ο πνεύμονας, εντάξει; Αφήκετέ με :cry_x:




Με 1 το φουλ τσιγκούνης και 10 το φουλ σπάταλος, πού κατατάσσεις τον εαυτό σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να ζεστάνεις την κρύα σου καρδιά; It won't work.
Takes one to know one.
Με 1 το φουλ τσιγκούνης και 10 το φουλ σπάταλος, πού κατατάσσεις τον εαυτό σου;

Υπό νορμάλ συνθήκες κάπου στο 6,5.
Μπορώ να φτάσω πολύ κοντά στο 1 όμως αν έχω κάποιο σκοπό στο νου μου για τα χρήματα.


Ποιο είναι το αγαπημενο σου ζώο;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σκυλια και αλογα

ποιο ονομα θα διαλεγες να εχεις αν μπορουσες?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top