Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, μια φορά γύρω στα 14 είχα μείνει στο σπίτι ενός φίλου μου και την άλλη μέρα η μάνα του μας έφτιαξε τα πιο αηδιαστικά μπιφτέκια που έχω φάει. Το ωραίο είναι πως όλοι στο σπίτι τα τρώγανε μια χαρά και δεν ήξερα αν εγώ είμαι ο τρελός της υπόθεσης. Τα έφαγα εν τέλει για να μην προσβάλλω την οικοδέσποινα. Δεν θα το ξανάκανα.

Έχεις κάνει ποτέ/σου έχουν κάνει πρόταση γάμου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι, μια φορά γύρω στα 14 είχα μείνει στο σπίτι ενός φίλου μου και την άλλη μέρα η μάνα του μας έφτιαξε τα πιο αηδιαστικά μπιφτέκια που έχω φάει. Το ωραίο είναι πως όλοι στο σπίτι τα τρώγανε μια χαρά και δεν ήξερα αν εγώ είμαι ο τρελός της υπόθεσης. Τα έφαγα εν τέλει για να μην προσβάλλω την οικοδέσποινα. Δεν θα το ξανάκανα.

Έχεις κάνει ποτέ/σου έχουν κάνει πρόταση γάμου;
χαχαχαχα ναι μεθυσμενοι και οι 2 :D

εχεις φυγει ξημερωματα να μη σε νοιαζει που πας?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι όταν ήμουνα 8 χρόνων και η μάνα μου με κλείδωσε έξω από το σπίτι για να με φοβίσει που δεν καθόμουν καλά και σηκώθηκα και έφυγα και πήγα σε ένα κοντινό ρέμα και με ψάχνανε όλο το βράδυ και η μάνα μου επαθε τρία εγκεφαλικά και έμαθε με τον δύσκολο τρόπο να μην με κλειδώνει έξω από το σπίτι.


Ποια πράξη έχεις κάνει που δε σε τιμάει καθόλου.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
εχω καθαρο το κουτελο μου αν αυτο λεει κατι
οποτε καμια

τι εχεις κανει και εχεις μετανιωσει?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Το ότι ήμουν στα παιδικά και τα εφηβικά χρόνια πολύ κλειστός και αντικοινωνικός με αποτέλεσμα να έχω ελάχιστους φίλους στην ζωή μου. Επίσης, το ότι δεν διάβασα όσο θα έπρεπε στην σχολή μου.

Κάτι για το οποίο είσαι περήφανος/-η;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Τις στιγμες ερωτα που περασα με μια κοπελα.

Εχεις ποτε καβαλικεψει αλογο;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Όχι δεν έχω οδηγήσει μηχανή

Έχεις κάνει ωτοστόπ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι

Έχω κάνει κι εγω οτοστόπ. Ούτε λεοφωριο δεν σταματούσε να με πάρει :(

Έχεις πάθει οδηγήσει πιωμένος;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ποτέ και ούτε σκοπεύω



Πόσο είναι το πιο πολύ αλκοόλ που έχεις καταναλώσει σε μια έξοδο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Προχτές το αγόρι μου μου είπε ότι πάχυνε και συμφώνησα.

Τι αγόρασες τελευταία φορά;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ενα μπλουζακι😂


Ποιο ηταν το πρωτο πραγμα που θα έκανες αν ησουν τερμα μονος?
Αυτο που κανω και τωρα. Θα εγραφα. Ειναι φανταστικο το ποσο ωραια νιωθεις οταν φανταζεσαι ενα δικο σου συμπαν, μερικιυς δικιυς σου φαναστικους χαρακτηρες να σε συντροφευουν κλπ.


Σου αρεσουν τα ξινα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
δεν είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνω απολύτως την ερώτηση. αλλά θα απαντήσω όχι, δεν τον έχω φρενάρει ποτέ απότομα.

πιο awkward στιγμή στην διάρκεια του σεξ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top