Ρώτα με να σε ρωτώ

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το δέρμα μου που για κάποιο λόγο βγάζει σπυράκια τα τελευταία 11 χρόνια... Δηλαδή έλεος. (Ε, και λίγο η μυτούλα μου αλλά αυτό το ξεπερνάω σιγά σιγά).




Τι πρέπει να κάνεις σύντομα αλλά βαριέσαι αφόρητα;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Θα το εξερευνουσα καταρχας σπιθαμη προς σπιθαμη με την ελπιδα να εντοπισω καποια ψυχη επανω του. Αμα δεν εβρισκα κανεναν, θα εγραφα ενα γραμμα, θ:α το εβαζα σε μπουκαλι και θα το πεταγα στην θαλασσα οπως κανουν οι ναυαγοι.

Τι θα εκανες αν σου ελεγαν οτι εχεις μια μερα ζωη;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ότι κάνω κάθε μέρα. Κάθε μέρα μια μέρα ζωής έχεις. Δεν σου εγγυάται κάνεις την επόμενη.


Τι θα έκανες αν ξαφνικά έμπαινε ένας άγνωστος στο αμαξι σου και καθότανε χωρίς να μιλάει.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα του εκανα κεφαλοκλειδωμα να βγει εξω:D


τι θα εκανες αν ειχε πιασει πυρκαγια το σπιτι?Θα πηδουσες απο τον δευτερο?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Πιθανότατα! Δεν ξέρω αν έχεις δει την διάσημη φωτογραφία με τίτλο "The Falling Man" που δείχνει έναν άντρα να πηδάει από την κορυφή των Δίδυμων Πύργων την στιγμή που γινόταν το τρομοκρατικό χτύπημα της 9/11. Σε συνθήκες κινδύνου ο ανθρώπινος εγκέφαλος λειτουργεί κάπως αλλόκοτα και ψάχνει κάθε τρόπο για να επιβιώσει ακόμη και με φαινομενικά παράλογο τρόπο.

Αν μάθαινες ότι ο/η πρώην σου είχε κρύψει μια κάμερα στο υπνοδωμάτιο του/της και κατέγραψε με αυτήν ερωτικές σας περιπτύξεις, τι θα έκανες;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
χωρις να μου το εχει πει,θα του την εβγαζα θα του ζητουσα να τα σβησει ολα,και θα τον πεταγα εξω απο το σπιτι,αν δεν ηθελε να φυγει θα κινομουν οπως με προστατευε ο νομος.


Αν σου χαριζαν μια αιωνιοτητα χωρις αυτο ή μια στιγμη με αυτο που αγαπας πιο πολυ τι θα διαλεγες?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Την στιγμή. Δεν με ενδιαφέρει έτσι και αλλιώς η αιωνιότητα γιατί δεν θεωρώ ότι η μακροζωία είναι ταυτόσημη με την ευτυχία.

Θα επέλεγες να ανέβεις σε ένα αεροπλάνο που ξέρεις ότι θα πέσει ή σε ένα υπερωκεάνιο που ξέρεις ότι θα βυθιστεί; (έστω ότι πρέπει να επιλέξεις οπωσδήποτε)
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
θα επέλεγα να μην επιλέξω τίποτα

ποια θεωρείς την χειρότερη ηλικιακή φάση ενός ανθρώπου και γιατί;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
το γηρας γιατι δεν ερχεται μονο

αν επρεπε να διαλεξεις απο το να σωσεις ενα συγγενη ή φιλο ποιον θα διαλεγες?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Συγγενή γιατί φίλους δεν έχω...:/:

Επιβάτης στον Τιτανικό στο τελευταίο του ταξίδι ή υπάλληλος σε γραφείο του Παγκόσμιου Κέντρου Εμπορίου στις 11/9/2001;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τιτανικος καποιοι σωθηκαν

Αν σου χαλουσε το αμαξι στην εθνικη οδο θα εκανες ωτοστοπ?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Μόνο αν δεν μπορούσα να καλέσω την οδική βοήθεια.

Ποιον θεωρείς ως τον πιο γελοίο θάνατο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γελοιος ειναι της αυτοκτονιας για ερωτα.Για ιατρικο αλυτο προβλημα δεχομαι την ευθανασια.Αλλα για εναν Μ@λ@κ@ να παω να θυσιαστω ε οχι αυτο παει πολυ

Τι θεωρεις τη μεγαλυτερη απατη?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να προσποιείσαι τον ερωτευμένο για να ρίξεις κάποιον στο κρεβάτι.


Τι μπορεί να σε εξοργισει σε βαθμό που να ασκήσεις σωματική βία;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Να μαθαινα οτι ειμαι υιοθετημενος.
Τι σου αρεσει σε αυτον/αυτην που αγαπας;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το χιουμορ του το απιστευτο.

Τι θα εκανες αν ειχες μόνο 5ευρω για να παρεις φαγητό? Τι θα επελεγες?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Καμια πιτσα η κανενα πιτογυρο και ειμαι κομπλε (αλλα δεν ξερω αν θα μου περισσευαν και για μια κοκα κολα)

Εχεις γνωριστει ποτε με ατομο απο φορουμ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top