Ρώτα με να σε ρωτώ

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σχεδιάστρια μόδας



Ποιο συγγενικό ή φιλικό σου πρόσωπο θαυμάζεις περισσότερο και γιατί;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κανεναν :clapping: :dash1:χαχαχα θαυμαζω ομως γνωστους/φιλους μη συγγενεις που ηταν αυτο που δεν ειναι οι συγγενεις μου ολοι μαζι χαχαχαχα:clapping:
παντα οι οποιες φιλιες μου γνωριμιες σχεσεις ηταν με ατομα που ηθελα να παιρνω πραγματα απο εκεινους,και δεν εννοω υλικα,ποτε δεν ημουν των υλικων,παντα με ελκυαν ανθρωποι που ειχα κατι να μαθαινω,να γινω καλυτερη,να παω λιγο παρακατω ως ατομο.

Αν σου χαριζαν ενα ακινητο θα το επαιρνες?Η΄θα προτιμουσες να το παρει καποιος αλλος?
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.
Εξαρτάται, αν το ακίνητο είναι μικρό τότε θα το έπαιρνα και θα μπορούσα να το συντηρησω οικονομικά αλλιώς αν είναι μεγάλο θα προτιμούσα να το έπαιρνε άλλος

Σε πόσες χώρες έχεις πάει;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σε 2 :D η χωρα καταγωγης πιανεται?:clapping:αν πιανεται ειναι 3 χαχαχαχα

αν σου ελεγε η πρωην σου να τα ξαναβρειτε θα τα ξαναβρισκατε?σημειωτεον δεν επαιξε ουτε απιστια ουτε τιποτα απλα τσακωθηκατε για μια μ@λ@κια και τα σπασατε,και δεν ηταν και κατι ουσιαστικο.Αλλα νιωθετε και οι 2 αισθηματα και εχετε εγωισμο
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι γιατί όχι, δεν είμαι του εγωισμού για χαζομάρες.


Θα πήγαινες διακοπές μονος/η
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι γιατί όχι, δεν είμαι του εγωισμού για χαζομάρες.


Θα πήγαινες διακοπές μονος/η
εχω παει οποτε ναι θα ξαναπηγαινα :clapping:

αν ειχες να επιλεξεις αναμεσα στο να δωσεις το νεφρο σου ή να μη το δωσεις τι θα εκανες?αν θα γινοσουν δωρητης οργανων?
 

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ναι θα γινομουν.

πως περνας τον ελευθερο σου χρονο στην καραντινα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Με indoor και outdoor δραστηριότητες.
Πχ απο γυμναστικη μεχρι περπατημα μεχρι τηλεφωνηματα μεχρι μαγειρεμα μεχρι καθαρισμα και τελευταια ανακαλυψα ενα τελειο γκρουπ σαιτ το στεκι που απορω γιατι δεν ειχα μπει νωριτερα :clapping: :D

Το νερο το χειμωνα σου αρεσει παγωμενο ή οχι?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι και να κάνω μπάνιο με παγωμένο νερό επίσης.


Ποια είναι η μεγαλύτερη ανασφάλεια σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το όνειρό μου είναι να ζήσω έντονα όσο έχω σώας τας φρένας. Η γκρι ζώνη είναι που με τρομάζει.


Πόσες χυλόπιτες έχεις φάει;
 

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
19.


Ποιο ήταν το μεγαλυτερο σου προβλημα σήμερα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η προσωρινη θα ελεγα απουσια ερωτικου συντροφου.

Ποιο ειναι το λαθος που εκανες και μετανιωσες?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα λάθος που θυμάμαι και μετανιώνω μέχρι σήμερα είναι που είχα κάνει ένα παιδί να κλάψει στο σχολείο χωρίς να μου έχει κάνει κάτι.

Ποια είναι η μεγαλύτερη σου ανασφάλεια.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν εχω. Αληθεια.
Ειμαι σε φαση δαλαι λαμα.
Ειχα πριν κατι χρόοονιαααα τωρα δεν εχω.

Ποιο ειναι το ποιο ασχημο φαγητο που εφαγες?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ένα κατασκεύασμα που είχε φτιάξει μια φορά η μάνα μου και νόμιζα ότι με τρόλλαρε...
Νερόβραστες φακές με μακριές χυλοπίτες ολικής άλεσης αλλά από εκείνες με τα φλούδια μέσα.
Α, και παστίτσιο απ' τα χέρια της μάνας ενός πρώην μου.


Ποιο είναι το πιο παράνομο πράγμα που έχεις κάνει;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Theft and blackmail.

Ποια είναι μεγαλύτερη ανασφάλεια σου.
Eva μην ξαναπαντήσεις έλεος, το πήρα το μήνυμα. :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top