Ρώτα με να σε ρωτώ

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Αναρχοκομουνια σαν και του λόγου επιτρέπεται μόνο να φαντάζονται.

Βασικά ηταν referrence στην ελληνική πολιτική ειδησεογραφία. Δεν το επιασε κανεις, η δεν αρεσε σε κανεναν, δεν πειράζει το χάρηκα μόνος μου.



Τι θα μπορούσες να κάνεις όλη μέρα χωρίς να βαρεθείς;

Κρίμα να ξαναχαλάσω το θρεντ. Λογικά να κοιμάμαι, γιατι δεν θα έχω επίγνωση κι επομένως δε θα βαριεμαι.

Πρώτο ταξίδι που θα ηθελες να κανεις στην μετα-κοβιντ εποχή?
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,813 μηνύματα.
Θέλω να γυρίσω την Ισλανδία αλλά είναι πανάκριβα οπότε με βλέπω σε κανένα νησί στις Κυκλάδες.

Πότε πήρες το πρώτο κινητό σου;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Το 2011 ήταν πιστεύω, ήμουν έκτη δημοτικού.




Πότε και πού βγήκες πρώτη φορά μέχρι το πρωί;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
στο πανηγυρι στο χωριο οταν ημουν 12 που γυρισαμε σπιτια μας στις 7 και ειχαμε παθει σοκ που βλεπαμε τον ηλιο να ανατελει , σαδ, φλωρικη αλητεια οσο δεν παει,ALTHOUGH! το ποσο μου λειπει εκεινη η μερα με τρομαζει

ειχες ερωτευτει ποτε δασκαλο/α στο δημοτικο,νηπιο, οταν ησουν μικρο και αθωο τελως παντω ?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, στην πρώτη δημοτικού μια αναπληρώτρια δασκάλα που είχε έρθει, αλλά δεν θυμάμαι τίποτα γι αυτη, ούτε φυσιογνωμία, ούτε όνομα.


Ποιο είναι το πιο περίεργο μέρος που έχεις κάνει σεξ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με τον Jake Gyllenhaal :playboy:



Ποιο είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχεις πει;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ότι είμαι ερωτευμένος ενώ δεν ήμουν.


Ιδανικός προορισμός για μήνα του μέλιτος.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Υπό ορισμένες συνθήκες, ναι.



Ποιο είναι το παρακμιακό τραγούδι που σου αρέσει κρυφά; (έλα, όλοι έχουμε τουλάχιστον ένα).
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πάρτυ σε σπίτι/πολυχώρο


1 πράγμα που θες να κάνεις πριν πεθάνεις (με εξαίρεση δουλειά, οικογενεια κλπ κλπ.)
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
να βγω με τα μελη απο μια απο τις αγαπημενες μου μπαντες μετα απο λαιβ ( i m a g i n a t i o n, it's called)

αν δεν υπηρχε το ολο θεμα της κοινωνικης αποδοχης (σε εργασια κυριως αλλα και γενικα) θα κανες κατι εξτριμ στην εμφανιση σου και αν ναι τι?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα δοκίμαζα τουλάχιστον μια φορά αυτό το μαλλί
Screenshot_23.png
, θα φορούσα πολύ πιο τολμηρά - χρωματιστά ρούχα, πχ:
gettyimages-519288674jpg.jpg
425428.jpg
317390_10151481211174681_65452006_n.jpg
και γενικώς θα άφηνα ελεύθερο το κιτσαριό που κρύβω μέσα μου.



αν δεν είχες το πρόσωπο που έχεις, πώς θα ήθελες να είσαι; (φωτο)
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1oν

κιτς δεν το λες ντααξει
το δεξια μ αρεσει, πολυ θα λεγα

του δε ποιντ

και το υψος της θα θελα επισης, αλλα παμε παρακατω

αν μπορουσες να εχεις μια ηλικια για ολη σου τη ζωη -σαν τα καρτουν- ποια θα ηταν?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
31, πιστεύω η πιο γοητευτική ηλικία της γυναίκας.



ίδια ερώτηση γιατί ξέμεινα από ερωτήσεις και πεινάω
 

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
23.

Τι κάνεις όταν βαριέσαι πολύ στην καραντίνα;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
μέσα στην μίρλα, το κλάμα και την κλάψα σε φίλους ώσπου να νιώσω καλύτερα.

πόσο εύκολα ενθουσιάζεσαι με μια νέα σχέση;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top