Ρώτα με να σε ρωτώ

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Λατρεύω καλαμαράκια, γαριδομακαρονάδα
Δεν μου αρέσουν (χωρίς να σιχαίνομαι) ρεβύθια και μύδια


Πες μια μια τρέλα που έχεις κάνει
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Να ξεκινήσω μία πολύ πολύ αταίριαστη σχέση!

Ιδανικά πού θα ήθελες να σαι τώρα και με ποιον;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σε ένα ήσυχο μέρος εγώ και ο εαυτός μου.

Υπάρχει κάτι που σε γαληνεύει;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ύπνος δίπλα σε κοράσιο της αρεσκείας μου.

Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια?
Ο αλητόγατος που θέλει να μαγαρίσει το Γιουμάκι μου και τής απευθύνει ερωτικό κάλεσμα.

Ποιον έβρισες τελευταία φορά και γιατί;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο αλητόγατος που θέλει να μαγαρίσει το Γιουμάκι μου και τής απευθύνει ερωτικό κάλεσμα.

Ποιον έβρισες τελευταία φορά και γιατί;

Σταμάτα να μπαίνεις εμπόδιο στην ερωτική ζωή της Γιούμι.

Τον αδεφμό μου γιατί έφαγε όλες τις φέτες του τοστ.

Αγαπημένη στάση στο σεξ.
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
στο ποιό;


ποιό σόου του νετφλιξ δεν είναι εντελώς αίσχος κατά τη γνώμη σου;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
το μπλε!

ποιο μέρος της Ελλάδας θα ήθελες να επισκεφτείς αύριο αν μπορούσες; (δεν μετρά το 13033 στη φαντασία) :P
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
έναν άγνωστο στους πολλούς ειδυλλιακό καταρράκτη που λέγεται συντριβάνι ομόνοιας

ποιό είναι το πιό κραυγαλέο σκυλέ-λαϊκοποπ τραγουδι που έχεις σώσει στο πισι σου
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

You're welcome για τις γνώσεις που σας παρέχω.




Πότε βγήκες τελευταία φορά ραντεβού;
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
προ κόβιντ :'(

το μεγαλυτερο χρηματικο ποσο που έχεις ξοδέψει σε μια μέρα ήταν... για το λόγο...
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Νομίζω γύρω στα 350 συνολικά για ψώνια, καφέ και βραδινή έξοδο...



Περίγραψε με λίγα λόγια το σπίτι των ονείρων σου.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε τώρα Αγάπη, καταλαβαίνεις πως θα μου έπαιρνε 10,000+ λέξεις, οπότε θα πω στην επαρχία πέτρινη μονοκατοικία με μεγάλη αυγή να παίζουν τα σκυλιά και πολύ σκούρο ξύλο στο εσωτερικό.

Πες μας ένα σεξουαλικό σου βίτσιο!
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
γαργαλιέμαι πίσω από τα αυτιά

πες το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να θυμώσεις πολύ
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όταν κόπηκα για δεύτερη φορά στο ecpe για 0.25 :mpinelik:

Ποιο βιβλίο διαβάζεις ξανά και ξανά;
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Παρασκευή βράδυ που έκανα μάθημα, νόμιζα ότι η μάνα μου μου φτιάχνει τυροπιτάκια ενώ τελικά έβλεπε ταινία.



Περιγραψε το χειρότερο ραντεβού που έχεις βγει
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ο πρώην μας παρακολουθούσε, με το που γυρίσαμε στο αμάξι ήρθε και έκανε σκηνή με φωνές,
αυτήν την έπιασαν τα κλάμματα, τι να κάνω συγκινούμαι εύκολα :'(, τους πήγα για βρώμικο και μασούσαν οι δύο με ανοιχτό στόμα :stunned:, τελικά τα ξαναβρήκαν και μου ζήτησαν να τους πάω σπίτι του γιατί ήταν αργά :confused:


η καλύτερη ταινία που είδες και γιατί
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ακόμη δεν έχει βρεθεί μια ταινία που να την ξεπερνά, οπότε θα το ξαναπώ. A Clockwork Orange. Γιατί ε; Γιατί έχει φοβερή πλοκή και εικόνα που σε καθηλώνει (σχεδόν υπνωτίζει), είναι πανέξυπνη, φοβερά σκηνοθετημένη (Kubrick at his finest), πολύ καλή ερμηνεία πρωταγωνιστή και γιατί όσο τη σκέφτεσαι, συνεχώς εξάγεις ολοένα και περισσότερα συμπεράσματα και η ταινία αποκτά νέο βάθος, νέα διάσταση. Σίγουρα δεν είναι για όλους, όμως.




Ποια πράγματα που κάνουν/έκαναν οι γονείς σου δε θα ήθελες ποτέ να κάνεις εσύ ως γονέας;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top