Ρώτα με να σε ρωτώ

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σαικς :panwkatw:



Πώς με λένε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εεε... Κώστα???? :D:P

Θα κάνει τπτ ένεκα της ημέρας η μπαααα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αμέεε :yes:




Ποιο τραγούδι ακούς τώρα; :music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
DJ_Khaled_Lil_Wayne_Birdman-So_Fly_(Feat_Chops) !!!

Πού είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σπιτι μου

Τι μουσικη ακους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
τώρα R'n'B!:P
κόλλησα από χθες!
Πόσο εύκολα νευριάζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Υπερβολικά πολύ εύκολα όμως...

Πόσο συχνά κλαις;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
δεν έχω συχνά απλά αν με πιάσει δεν με αφήνει!!!
Πότε στεναχωρέθηκες ποιο πολύ στην ζωή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Στα 12 μου όταν σκέυτηκα ότι η ζωή μου πάει απο το κακό στο χειρότερο(1 βδομάδα ειχα να φάω)


Τι σε κάνει να ξεχνάς τις στεναχόριες σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Η κιθάρα μου και οι φίλοι μου.

Εσένα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ένα χαμόγελο και μια γλυκιά κουβέντα


Πές μου ένα όνειρό σου;(όχι βραδυνό):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Θα σου απαντήσω με μια μικρη ιστορία. Ήταν ο δάσκαλος κι ο μαθητής και κοιμόντουσαν. Κάποια στιγμή ξυπνάει ο δάσκαλος από το κλάμα του μαθητή. "Είδες κανένα κακό όνειρο;" "Όχι ήταν καλό". "Τότε γιατί κλαις;" τον ρωτάει. " Κλαίω διότι ήταν τόσο καλό που ποτέ δεν θα γίνει πραγματικότητα". Λοιπόν ονειρεύομαι έναν καθαρό ορίζοντα...

Αν είχες μια ευχή,τι θα ευχόσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να ξαναζήσω τα παιδικά μου χρόνια διαφορέτικά


Αν είχες μια ευχή,τι θα ευχόσουν; το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Να ξαναζήσω τα παιδικά μου χρόνια διαφορέτικά


Αν είχες μια ευχή,τι θα ευχόσουν; το ίδιο

Άλλο το όνειρο κι άλλο η πραγματικότητα. Χρησιμποιώ φυσικά , μεταφορικά τη λέξη ορίζοντας. Τώρα ίσως τελικά αυτό που εύχομαι να συμπεριλαμβάνει τη έννοια του καθαρού ορίζοντα. Εξαρτάται όπως το πάρει κανείς και ως που φτάνει για τον καθένα η ματιά του. Δηλαδή αν βλέπει κανείς πολύ χαμηλά ή αλλιώς κοντόφθαλμα τότε του φτάνουν και του περισεύουν αυτά που έχει και στη ζωή του δεν πολυψάχνεται και δεν προβλημτίζεται. Τη θα ευχόμουν. Θα ευχόμουν μια γλυκιά γυναικεία συντροφιά που θα την αγαπήσω, θα με αγαπήσει όπως είμαι και θα μου δώσει δύναμη να αντεπεξέλθω σ'αυτή τη ριμάδα τη ζωή. Ίσως έτσι να μάθω κι εγώ να βλέπω πιο ρώδινο τον ορίζοντά μου. Ζητάω πολλά???

Συνεχίζοντας. Τι σου δίνει δύναμη σ'αυτή τη ζωή; (μην ακούσω αειδίες του τύπου οι βιταμίνες ή τα αναβολικά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αυτη τη στιγμη, ΜΟΝΟ οι πολυ δικοι μου ανθρωποι.

ποια στιγμη της ζωης σου θυμασαι να εκλαψες περισσοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Όταν χώρισα. Την τελευταία φορά που την είδα και της είπα ή συνεχίζουμε ή τέρμα δεν με ξαναβλέπεις. (Τότε έκλαψα πιο πολύ, δεν σημαίνει όμως πως ήταν και η μεγαλύτερη στενοχώρια. Πιστεύω πως υπάρχουν και πιο σοβαρά πράγματα στη ζωή, π.χ. όταν έχει σχέση με θέματα υγείας)

Αν ερωτευόσουν ένα καλό σου φίλο/η, ως που θα έφτανες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
τα παντα για να ειμαι μαζι του.



που θα πας αποψε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα μείνω σπίτι μου. :P





Πώς σε λένε; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
βικη...

ποιο ειναι το σημαντικοτερο πραγμα για σενα στη ζωη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 61 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
... η υγεία.....

τα δυο σημαντικότερα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top