Ρώτα με να σε ρωτώ

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Η μητερα μου (ναι, ειμαι μαμακιας :P)

Τακτικοτητα και οργανωση η ανοργανωσια και "χυμα στο κυμα";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Φτου! Μου πήρες την ερώτηση. :p
Όλοι νομίζουν πως είμαι της τάξης και της οργάνωσης. Πως θέλω τα πάντα γύρω μου να είναι τακτοποιημένα. Το θέλω πάρα πολύ αλλά μάλλον θα με χαρακτήριζα "χύμα στο κύμα". :p Βέβαια σε κάποια πράγματα (το γραφείο μου για παράδειγμα) θέλω να υπάρχει πάντοτε τάξη.

Εκνευριστικότερο γνώρισμα σε έναν άνθρωπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Χμ...Υπεροψία,αν και είναι κι άλλα.:xixi:

Είσαι άτομο που όταν βάζει κάποιο στόχο προσπαθεί να τον πετύχει με κάθε δυνατό μέσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ναι. Οι στόχοι που θέτω είναι πολύ σημαντικοί και προσπαθώ να κάνω το καλύτερο δυνατό για την επίτευξή τους.
Είσαι ειλικρινής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
maraki: Οχι παντα, γιατι πολλες φορες πιστευω οτι δεν ειμαι ικανος για να τον πετυχω. Αλλα αν με πιασει το ΠΟΛΥ πεισμα, τοτε ναι, κανω τα παντα (απλα με πιανει πολυ δυσκολα :P).
Βασιλικη: Σχεδον παντα. Ομως εχουν υπαρξει και στιγμες που εχω πει καποια ψεματα, δυστυχως...

Σου τη δινει να μιλας με πανω απο 1 ατομο στο msn στο ιδιο παραθυρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μερικές φορές ναι,μερικές όχι.

Θέλεις τώρα ένα παγωτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Μερικές φορές ναι,μερικές όχι.

Θέλεις τώρα ένα παγωτό.
όχι...
εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Όχι.

Νιώθεις αμήχανα όταν σου κάνουν κάποιο κοπλιμέντο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
πολυ!

κλαις ευκολα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9anos

Νεοφερμένος

Ο 9anos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οχι...
Καπνιζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Όχι.
Αυτή τη στιγμή δε σκας από τη ζέστη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όχι.

Ακους κλασσική μουσική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ναι,αλλά όχι φανατικά.
Πιστεύεις ότι όλα γίνονται για ένα σκοπό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να σου πω και εγω μια???

χαραμι:P:P:P:P

συμπαθεις τα συγκεκριμενα ατομα?(ξερεις εσυ)

με πιάνεις και απροετοίμαστη!!!!!

μμμμ.....

η φασαρία μου τρυπάει τον εγκέφαλοοοοοοοο!!!!!!!
μαμααααααα!!!!


λολλολλολ!!!

αυτό σου κάνει??
:lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ έβγαλα τη χρυσή (ξέρετε εσείς...). :lol::p


Άντε κάντε και καμιά δουλειά, τσάμπα σας πληρώνω; :p:p:p

-----------------------------------------
Ναι,αλλά όχι φανατικά.
Πιστεύεις ότι όλα γίνονται για ένα σκοπό?
Ναι. :hmm:



Θα κοιμηθείς σε λίγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Μπα...Αϋπνίεςςςς...¨
Φοβάσαι ποτέ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
πολλες φορες....ποιο τραγουδι δεν θες να ακους???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόλις έμαθα τι είναι το σπόιλερ και ήθελα να το κάνω πρόβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο είδος τραγουδιών που να με εκφράζει...

Έχεις πάει ποτέ στη Σκωτία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Οχι..

έχεις διαβατήριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ναι....
φοράς νυχτικό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top