Ρώτα με να σε ρωτώ

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Όχι.

Σήμερα έκανες μπάνιο στη θάλασσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ναι.:D
Είσαι ενθουσιασμένη που επέστρεψα (βασικά θα μπαίνω αρκετές φορές, κατά τις απογευματινές ώρες :p) και ετοιμάζεσαι να καλέσεις τους φίλους και τις φίλες σου για να το γιορτάσετε; :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ναι.:D
Είσαι ενθουσιασμένη που επέστρεψα (βασικά θα μπαίνω αρκετές φορές, κατά τις απογευματινές ώρες :p) και ετοιμάζεσαι να καλέσεις τους φίλους και τις φίλες σου για να το γιορτάσετε; :P:P:P:P

Αααααααααααααααααααααααααα...:D
Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::P
Βασιλική,πέρνα από το σπίτι μου.Σε μισή ώρα να σαι εδώ.Θα ψήσω στο μπάρμπεκιου.:P

Θα πας σε πάρτυ τώρα;: P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ωχ δεν προλαβαίνω... Θα περάσω όμως μία από αυτές τις μέρες. :p
Υ.Γ. Μπάρμπεκιου τέτοια ώρα; :p
Άρα όχι.

Περιμένεις με ανυπομονησία τη Δευτέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
οχι
εσυ εχεις κανει σεχ?

Όχι, Έχω κάνει Σαχ Ματ αρκετές φορές στο σκάκι.

Τι χάπια παίρνεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ωχ δεν προλαβαίνω... Θα περάσω όμως μία από αυτές τις μέρες. :p
Υ.Γ. Μπάρμπεκιου τέτοια ώρα; :p
Άρα όχι.

Περιμένεις με ανυπομονησία τη Δευτέρα;

Κρίμα.:(Και άναψα τα κάρβουνα...:P
Ναι,μπάρμπεκιου τέτοια ώρα...Why not?:P

Μπα.Δε θα γίνει κάτι ιδιαίτερο για να την περιμένω με ανυπομονησία.

Νιώθεις ότι σου λείπει κάτι;
-----------------------------------------
Όχι, Έχω κάνει Σαχ Ματ αρκετές φορές στο σκάκι.

Τι χάπια παίρνεις ?

Δεν παίρνω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Τι χάπια παίρνεις ?
Δεν παίρνω. Ο γιατρός έκρινε την κατάστασή μου μη αναστρέψιμη οπότε δε θέλησε να με ταλαιπωρήσει.
Γιατί απαντάτε όποιες ερωτήσεις θέλετε;
Νιώθεις ότι σου λείπει κάτι;
Όχι. :P
Ανυπομονείς να ξεκινήσεις το καινούριο βιβλίο που αγόρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
δεν αγορασα κανα βιβλιο
πετας απο τη χαρα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
όχι....
διαβάζεις βιβλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πάντα.

Σ'αρέσει να τραβάς φωτογραφίες ή να τραβάνε εσένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ναι,πολύ!!:D
Ζεσταίνεσαι τώρα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όχι ιδιαίτερα, περιέργως. :emm:

Εσύ και μερικοί φίλοι σου είστε στο βουνό και ακολουθείτε ένα στενό μονοπάτι, αρκετά κακοτράχαλο με λακκούβες, πέτρες και ρίζες ακόμα εδώ κι εκεί. Στην πορεία βγαίνετε σε ένα ξέφωτο και αντικρίζετε ένα μεγάλο δέντρο. Διαφωνείτε όμως ως προς το είδος του. Τι δέντρο είναι, πεύκο, βελανιδιά, σφένδαμος ή κέδρος; :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
σφένδαμος
εχεισ κατι αποριεσ....και πιο ειναι τελικα???


εισαι μονοσ σε ενα δασοσ βραδυ και συγκεκριμενα μεσανυχτα 12,01 και ακουσ την κουκουβαγια...μετα ερχονται κατα πανω σου νυχτεριδεσ αργοτερα πιανει αερακι και τα φυλα δημιουργουν διαφορουσ τρομακτικουσ ηχουσ και πιο καποιο κατω βλεπεισ ενα εκκλησακι και η καμπανα αρχιζει να χτυπαει μονη τησ ισωσ απο τον αερα η απο καποιο πνευμα γτ στην πισω μερια τησ εκκλησιασ βρισκεται ενα νεκροταφειο με αναμενα κααντιλια.....αφου τα εχεισ αντικρισει ολα αυτα τι αισθανεσαι??πωσ νιωθεισ??ζεισ ακομα??ή κανεισ κατι αλλο ??και τι??(λιγα πραγματα εεεε???σορυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν υπάρχει σωστή απάντηση :P. Απλά σκέφτηκα την ερώτηση και την παρέθεσα. Κι εγώ πάντως σφένδαμος θα 'θελα να 'ναι ή έστω κέδρος προς τιμήν των ομώνυμων εκδόσεων. :xixi:

Για την ερώτησή σου τώρα, νιώθω φυσιολογικά. Μου αρέσουν οι κουκουβάγιες και οι νυχτερίδες. Είναι ζώα της νύχτας, και ειδικά το πρώτο είναι και μοναχικό πράγμα που το κάνει ιδιαίτερα συμπαθές σε μένα μιας και μοιραζόμαστε αυτό το στοιχείο. Μου αρέσει επίσης και το θρόισμα των φύλλων, από τους αγαπημένους μου φυσικούς ήχους. Το εκκλησάκι και η καμπάνα με αφήνουν αδιάφορο, αν και μ' αρέσει και ο διαπεραστικός ήχος της τελευταίας. Τέλος το νεκροταφείο δε μου προξένησε ποτέ και ούτε πρόκειται να μου προξενήσει φόβο. Για πολλούς είναι χώρος ''ανάπαυσης''. Για μένα είναι απλά χώρος εναπόθεσης και συσσώρευσης σορών ή ό,τι τέλος πάντων έχει απομείνει από αυτές. Ζω ακόμα, ναι. Δεν κάνω τίποτ' άλλο και γι' αυτό η τελευταία ερώτηση δεν έχει νόημα. Νομίζω σε κάλυψα. :P

Ερώτηση: Εσύ και οι φίλοι σου αποφασίσατε να ξεκουραστείτε στο ξέφωτο, αφού πρώτα λύσατε τη διαφωνία σχετικά με το δέντρο. Ξαφνικά ένας φωνάζει δείχνοντας προς τον ουρανό. Κοιτάζετε και βλέπετε μια λεπτή και κομψή φιγούρα να πετά ψηλά. Προφανώς είναι πουλί και προφανώς ξεκινά πάλι διαφωνία μεταξύ σας (:P) μιας και είχε αρχίσει να βραδιάζει και δε μπορούσε κανείς να διακρίνει εύκολα πράγματα, πόσο μάλλον στον αέρα μακριά. Λοιπόν τι πουλί ήταν, αετός, γεράκι, κόρακας ή κουκουβάγια; :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όχι
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
οχι

εισαι γκε΄ι΄/λεσβια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
όχι

Σου αρέσει κάποιος/α?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
πολλεσ

ποσα κιλα εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
52....
εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
65-67 νομίζω, μακάρι να 'χω φτάσει 68.

Όταν γράφεις αγγλικά, το -w το γράφεις ως ελληνικό -ω ή κανονικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top