Ρώτα με να σε ρωτώ

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όχι βέβαια.

Σε καίει ο ήλιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
iliaki:ναιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!
------------------------
zedblue:μπα....
τι χρωμα ειναι το μαγιω σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εξαρτάται..έχω πολλά :P:P

Βρέχει έξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
μολις αρχισε...:(
εισαι στη θεσ/νικη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ναι!

Τρως παγωτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
οχι....
νυσταζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Όχι
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Cris@te(-os) με συγκλονίζουν οι ερωτήσεις σου :P. Όχι, πριν λίγο ξύπνησα.

Σου αρέσουν τα μεγάλα βιβλία και οι μεγάλες ιστορίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Eξαρτάται.
Σε συγκλονίζουν οι ερωτήσεις μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Όχι. :p
Δεν έχεις έμπνευση για να θέσεις μια νέα ερώτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Με συγκλονίζουν και οι δικές σου ερωτήσεις Βασιλική :P. Όχι έχω αρκετή έμπνευση, έπειτα από καλή ξεκούραση.

Έστω πως κάνεις ένα μακρύ περίπατο στις πλαγίες κάποιων ψηλών βουνών και στην πορεία συναντάς νερό. Τί θα ήταν αυτό, λίμνη, ρυάκι ή ποτάμι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Με συγκλονίζουν και οι δικές σου ερωτήσεις Βασιλική :P. Όχι έχω αρκετή έμπνευση, έπειτα από καλή ξεκούραση.

Έστω πως κάνεις ένα μακρύ περίπατο στις πλαγίες κάποιων ψηλών βουνών και στην πορεία συναντάς νερό. Τί θα ήταν αυτό, λίμνη, ρυάκι ή ποτάμι;

Το έχουν αυτό οι βαθυστόχαστες ερωτήσεις μου. Προκαλούν τον ευρύ συγκλονισμό .:P
Αυτή η ερώτηση μου θυμίζει ερωτήματα κάποιων ψυχολογικών τεστ που έκανα πριν μια εβδομάδα. :p Ρυάκι.

Τί θα μπορούσε να διακόψει αυτή τη στιγμή, την ηρεμία σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Η αδελφή μου
Ποιο είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημά σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Η αδελφή μου
Ποιο είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημά σου?
Έχω πολλά. :P Θα επέλεγα όμως, την μερικές φορές, απότομη συμπεριφορά μου.
Εσένα (η έμπνευση για την οποία έκανα αναφορά προηγουμένως :P);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Το έχουν αυτό οι βαθυστόχαστες ερωτήσεις μου. Προκαλούν τον ευρύ συγκλονισμό .:P
Αυτή η ερώτηση μου θυμίζει ερωτήματα κάποιων ψυχολογικών τεστ που έκανα πριν μια εβδομάδα. :p Ρυάκι.

Τί θα μπορούσε να διακόψει αυτή τη στιγμή, την ηρεμία σου;

Μπράβο, κάτι σχετικό με ζώο ήταν θαρρώ. Από κει μου 'ρθε. :what:

Η αδελφή μου
Ποιο είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημά σου?

Δε ξέρω. Έχω πολλά, δε μπορώ να ξεχωρίσω το μεγαλύτερο. Θα πω τον εγωισμό μου μιας και συνδέεται με πολλά άλλα.

@ Βασιλική: Όχι.

Σου αρέσουν τα instrumentals ή προτιμάς κάτι πιο ολοκληρωμένο ακουστικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι αρχικά προτιμούσα τα τραγούδια με στίχους,ωστόσο πιστεύω πολύ στην αξία συγκεκριμένων instrumentals.

Θα κάτσεις μέσα το απόγευμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Όχι. :D
Αν σου ζητούνταν να γράψεις για μία προσωπικότητα που θαυμάζεις, ποια θα ήταν αυτή και για ποιους λόγους θα αποτελούσε επιλογή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
indira gandhi για ευνόητους λόγους
τι ήταν το πιο ακριβό πράγμα που εσπασες ποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Όχι. :D
Αν σου ζητούνταν να γράψεις για μία προσωπικότητα που θαυμάζεις, ποια θα ήταν αυτή και για ποιους λόγους θα αποτελούσε επιλογή σου;

Μαργαρίτα Καραπάνου για την ασθένεια και πως αυτή επηρέασε το έργο της.
Ζυράννα Ζατέλη γιατί φαίνεται ιδιόρρυθμη προσωπικότητα και ο λόγος της είναι μεστός.

Πώς φαντάζεσαι τον εαυτό σου στα 45 σου χρόνια;
-----------------------------------------
τι ήταν το πιο ακριβό πράγμα που εσπασες ποτε?

μόνο ένα καλό βάζο έχω σπάσει και αυτό δεν ήταν ακριβό:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
να σώζω υφάλους στην Αυστραλία και ίσως με κανένα παιδί (ιυοθετημένο)
τι θέλεις να σπουδάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top