Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κυρίως κρεβατωμένη λόγω ιώσης! :P
Οπότε ήταν πολύ πολύ χαλαρόοοοοοοοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σάπισμα, αλλά γούσταρα. Και φαγητό στο αγαπημένο μου κουτούκι στον Πειραιά με ΠΟΛΥ χταπόδι.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σάπισμα όσο δεν πήγαινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!!!
Το Σάββατο παντρευόταν μια φιλη μου και ηταν ενας υπεροχος γαμος, στο πάρτι μετα περασαμε φανταστικα και μολις φυγαμε απο εκει πηγαμε μπουζουκια στον Πλούταρχο (μεγάλη αδυναμία)!!!!
Και την Κυριακή μόλις ξυπνήσαμε πήγαμε Μόλυβο για φαγητάκι με παρέα και μετά για καφεδάκι στην Κρήνη!! Το βράδυ γυρίσαμε, τα παιδιά ήταν πάνω και πήγα και τους έδειξα φωτογραφίες που είχα βγάλει στο γάμο τους και μετά πήγα σπιτι και την επεσα για υπνο..
Φανταστικό Σαββατοκύριακο!!!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
επιτέλους βάλαμε μπρος τη μετακόμιση, μπας και νοικιαστεί το σπίτι μέσα στον Οκτώβριο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οδηγώντας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά! Πολλή κούραση, αλλα είχε πολλή πλακα!
Παρασκευή πήγαμε Μοναχο με το τρένο, εγώ ήμουν πτώμα και στεναχωρημένοι... Αλλα με το που φτάσαμε και χαλαρώσαμε στον καναπέ τους, άλλαξε η διάθεση!
Κοιμηθήκαμε 2 και εγώ ξύπνησα 4.30, οι άλλοι 5 και 5.30. Ναι, τα ξημερώματα. Ντυθήκαμε, οι hosts μας με παραδοσιακές στολές, και πήγαμε OKTOBERFEST!
Μείναμε όλη μέρα εκεί, μέχρι τις 8 το βραδυ. Χθες χαλαρά, με brunch και βόλτες στην ηλιόλουστη πόλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Με πολλή ξεκούραση και ύπνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το σαββατο χαλαρα εμεινα σπιτακι και αραξα στον καναπε και στην τιβι.
την κυριακη πηγα για φαγητο σε μια φιλη μου το μεσημερι και μετα πηγαμε για καφε και γυρισα βραδακι σπιτι οπου επιασα να μαγειρεψω για σημερα:/: και τελειωσα 11 τη νυχτα...ε μετα νανι γιατι ημουν πτωμα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πολύ ωραία!!!!!!!!
σάββατο -->απόγευμα πήγα σε μία γιορτή και μετά ήμουν καλεσμένη σε τραπέζι
κυριακή -->το απόγευμα πήγα σπίτι της κολλητής μου και κάναμε πολύ μπλα μπλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τίποτα ιδιαίτερο, αλλά ξεκουνήθηκα από το σπίτι, καθώς λόγω μιζέριας έβγαινα μόνο όταν έπρεπε.

Σάββατο πήγα με μια φίλη στο μπαρ που δουλεύει μια άλλη φίλη κι έγινα κουρούμπελο. Στην συνέχεια κόντεψα να πέσω από το μηχανάκι λόγω μεθυσιού, έπειτα με έκλεψε ο ταρίφας, ο οποίος επέμενε ότι η Σκωτία είναι το βόρειο μέρος της Ουαλίας κι ότι οι Ουαλοί είναι αποβράσματα. Επίσης είχε άποψη για ΟΛΑ.

Κυριακή καφεδάκι με κολλητή σε 1 από τα αγαπημένα μου καφέ και μετά internet και περιοδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
:clapup::jumpy::yahoo::thumbsup::smoke::alljumpy:
:drunk::galliko::beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τα ίδια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ωραία! Μείναμε στην πόλη, και οι δύο, μετά από καιρό... Παρασκευή δεν πήγα δουλειά, μισο-άρρωστη γαρ... Οπότε αναπλήρωσα πολύυυ χαμένο ύπνο...!
Το βράδυ προπόνηση και μετά ποτάκι με ιχλίμπεντιχ και κάτι φίλους!
Σάββατο βόλτα στην πόλη, μικρά χαζά ψώνια... νάνι πάλι το απόγευμα... και το βράδυ μετά από πολύυυ καιρό Bowling!! (οι άλλοι έπαιξαν και μπιλιάρδο αλλά εγώ έμεινα στο Trivial pursuit)...
Κυριακή χαΛΛΛαρά, σπίτι με Brunch, από total γιαούρτι μέχρι ελβετικά βρωμερά τυριά, μετά μεσημεριανό σινεμά (έχουμε φεστιβάλ εδώ), λίγο κανονικό Trivial με παρέα, και Bladerunner dvd! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Απάντηση: Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο;;;


Δεν ξέρω, κοιμόμουν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πολυ ωραια.. το σαββατο πηγαμε σε ενα γαμο ενος φιλου και την κυριακη πηγαμε για ουζακι και ψαρακι παραλια με παρεα και μετα για γλυκο στο σπιτι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Μετρια το σαββατο για κατι τσιπουρα με ενα φίλο μου....και thats all κακοκεφια κατα ταλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κυριακη εδινα μάθημα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ΕΦΙΑΛΤΙΚΑ

:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top