Πώς ξύπνησες σήμερα;

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καθυστερημένα..
Και γινόταν και πανικός στους δρόμους.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Νύσταααααααααααααααααααα, θέλω άλλες 2 ώρες ύπνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Α πολύ ωραία!
Ξύπνησα κατά τις 11:30 μια που δεν πήγα στη δουλειά και χουζούρεψα όσο ήθελα στο κρεβατάκι μου! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χαλια! κοιμηθηκα μονο 5 ωρες και 20 λεπτα και θελω ΚΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!! αντε να σχολασω να παω για νανι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Κοιμήθηκα 6 ώρες παρά κάτι... πολύ λίγες σε σχέση με το 10ωρο που κλέινω κάθε μέρα... :P Ήταν και πίχτρα στους δρόμους :( Αγχώθηκα λιγάκι :worry: Αντε να κοιμηθώ, κόλλησα εδώ και δε λέω να πάω για ύπνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ξύπνησα άνετα. Η μέρα όμως δεν συνεχίζεται με την ίδια άνεση. Τα βλέφαρα κλείνουν, κλείνουν, κλείνουν, έκλεισαν. Καλό μου ύπν....ΖΖΖΖΖζζζζζζζζζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Ξύπνησα μέσα στον πανικό! Νόμιζα δεν είχα ακούσει το ξυπνητήρι. Ευτυχώς ήταν λίγο πριν χτυπήσει. Τελικά δεν ξέρω αν υπάρχει πιο βάρβαρο πράγμα από το ξυπνητήρι...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
στεναχωρημένη.. εκανα λιγο γυμναστικη μπας και μου περασει αλλα τιποτις... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παααααααρασκευηηηηη :clapup::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Μωρέ....μια χαρά ξύπνησα σήμερα, πως θα κοιμηθώ δεν γνωρίζω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Μωρέ....μια χαρά ξύπνησα σήμερα, πως θα κοιμηθώ δεν γνωρίζω.....

προτείνω μπρούμυτα:bleh: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Not too good.....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
προτείνω μπρούμυτα:bleh: :D

Χαζούλα!!!!!:P :D Δεν εννοούσα αυτό όμως!!!
Απλά εννοούσα ότι δυστυχώς σήμερα βρίσκομαι σε δύσκολη θέση γιατί θα πρέπει 9 άτομα ενός τμήματος να αποφασίσω ποια θα φύγουν οριστικά από εμάς. Και από το πρωϊ έχω φάει τα νύχια, το στομάχι μου έχει γίνει πέτρα, πως να πάρω ΕΓΩ τέτοια απόφαση για 2 από τους 9;;;;;:/: :/: :/: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Χαζούλα!!!!!:P :D Δεν εννοούσα αυτό όμως!!!
Απλά εννοούσα ότι δυστυχώς σήμερα βρίσκομαι σε δύσκολη θέση γιατί θα πρέπει 9 άτομα ενός τμήματος να αποφασίσω ποια θα φύγουν οριστικά από εμάς. Και από το πρωϊ έχω φάει τα νύχια, το στομάχι μου έχει γίνει πέτρα, πως να πάρω ΕΓΩ τέτοια απόφαση για 2 από τους 9;;;;;:/: :/: :/: :/:

oops, tough call....
τι να ευχηθείς τώρα...μακάρι να βρουν καινούρια δουλειά γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Χαζούλα!!!!!:P :D Δεν εννοούσα αυτό όμως!!!
Απλά εννοούσα ότι δυστυχώς σήμερα βρίσκομαι σε δύσκολη θέση γιατί θα πρέπει 9 άτομα ενός τμήματος να αποφασίσω ποια θα φύγουν οριστικά από εμάς. Και από το πρωϊ έχω φάει τα νύχια, το στομάχι μου έχει γίνει πέτρα, πως να πάρω ΕΓΩ τέτοια απόφαση για 2 από τους 9;;;;;:/: :/: :/: :/:


:( :( :( :(
Γμτ, θυμάμαι όταν διώχναμε εμείς κόσμο την τλτ εργάσιμη του χρόνου, σε κάποιους έλεγα καλή χρονιά και σε άλλους δυστυχώς η συνεργασία μας θα τερματιστεί:( :( :( Ψυχοφθόρο:( :( :(

Δυστυχώς θα πρεπει να επιλέξεις και με βάση καθαρά επαγγελματικά κριτήρια(εντάξει αν παίζει καποιος να έχει τρομερη αναγκη και το γνωρίζεις μην τον επιλέξεις).Ποιοι θεωρείς ότι κολλάνε λιγότερο μέσα σε αυτήν την ομάδα;Ακόμη και αν δεν μπορείς να επιλέξεις τους δύο επέλεξε τους 7 που δεν θα ήθελες να διώξεις(ψυχρά ορθολογιστικό αλλα.....).
****οδουλειά μα κάποιος πρέπει να την κάνει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
:(
Όπως και να το δω δεν μου βγαίνει.
Η ώρα περνάει και εγώ ακόμα δεν έχω στείλει αναφορα στο boss για τα ονόματα αυτών που θα αποχωρίσουν.
Όλοι τους είναι χαρισματικοί άνθρωποι και όλοι τους έχουν υποχρεώσεις.
Δεν ξέρω πως θα μπορέσω να καταφέρω να πάρω τέτοια απόφαση.
Δεν είναι η πρώτη φορά, αλλά όλες τις υπόλοιπες είχα και επιχειρήματα σοβαρά να τους πω, τώρα να τους πω τί; ότι το αφεντικο τρελάθηκε και άρχισε να απολύει κόσμο για να εκτονωθεί;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
:(
Όπως και να το δω δεν μου βγαίνει.
Η ώρα περνάει και εγώ ακόμα δεν έχω στείλει αναφορα στο boss για τα ονόματα αυτών που θα αποχωρίσουν.
Όλοι τους είναι χαρισματικοί άνθρωποι και όλοι τους έχουν υποχρεώσεις.
Δεν ξέρω πως θα μπορέσω να καταφέρω να πάρω τέτοια απόφαση.
Δεν είναι η πρώτη φορά, αλλά όλες τις υπόλοιπες είχα και επιχειρήματα σοβαρά να τους πω, τώρα να τους πω τί; ότι το αφεντικο τρελάθηκε και άρχισε να απολύει κόσμο για να εκτονωθεί;;;;;

Μείωση προσωπικού, αυτη η εκφραση δεν χρειάζεται καμμία επεξήγηση.
Σορρυ που στα γράφω τόσο ψυχρά αλλά καμμιά φορά επιβάλλεται να "κάνουμε την καρδιά μας πέτρα" αλλιώς θα τρελαθούμε απο τύψεις και άγχος, ειδικά εφόσον δεν είναι στο χέρι μας να αλλάξει η απόφαση.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μετά από 3,5 ώρες ύπνου και με το στομάχι μου σε άθλια κατάσταση.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Μετά από 1-2 ώρες ύπνου με πονοκέφαλο, το στομάχι έτοιμο να εκραγεί και 2-3 μέλισσες στο δωμάτιο :(

Bye cruel world i'm gonna die :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Διαφέρουμε στις μέλισσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top