Πώς ξύπνησες σήμερα;

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
δεν μπορεί να πιέστηκες από κάτι τελευταία και να αγχώθηκες?
Περαστικούλια σου πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Δεν είναι κοιλόπονος που καταλήγει σε τουαλέτα..... Είναι αρκετά ψηλά, ίσως να είναι και στομάχι...(ακριβώς κάτω από το στήθος) και κάποιες στιγμές είναι τόσο έντονος που με χτυπάει μέχρι την πλάτη....
Πάντως ευχαριστώ για τις συμβουλές......

Άγχος είναι αυτό, καλό είναι όμως να το κοιτάξεις, παίρνεις αντισσυλιπτικά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Άγχος είναι αυτό, καλό είναι όμως να το κοιτάξεις, παίρνεις αντισσυλιπτικά ?

Να σου πω.....Μήπως καλύτερα να τα πούμε σε πμ, διότι σε λίγο θα με ρωτήσεις τις διαστάσεις της μήτρας μου, εεεε και δεν λέει.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Να σου πω.....Μήπως καλύτερα να τα πούμε σε πμ, διότι σε λίγο θα με ρωτήσεις τις διαστάσεις της μήτρας μου, εεεε και δεν λέει.......

Άφού τις έχεις βάλει στο profile στο msn βρε το κοίταξα απο εκεί. Βρε χαζό υπάρχει λόγος που σε ρωτάω αν παίρνεις χάπια και πονάς στην περιοχή του στήθους επιβάλλεται να σε δει παθολόγος έστω και προληπτικά, καθώς και να κάνεις ακτινογραφία θώρακα.
Παιζει βέβαια και να έχεις καπνίσει πολύ η να είναι νευρόπονος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
δεν μπορεί να πιέστηκες από κάτι τελευταία και να αγχώθηκες?
Περαστικούλια σου πάντως!

Δεν είμαι καθόλου, μα καθόλου αγχωμένη αυτόν τον καιρό.....Anyway.....Θα μου περάσει!:)
Ευχαριστώ erodia μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Άρρωστη :| :( αλλά καλύτερα από χθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Περαστικά :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
περαστικούλια :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Φχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Με απίστευτα όμορφη διάθεση!!!! :D (αν και σπάνιο για Δευτέρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χωρίς καφέ και τσιγάρο λόγω γαστρίτιδας (να γιατί πόναγα τις προηγούμενες μέρες!!!). Εν ολίγοις ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Με πονοκέφαλο που τον κουβαλάω ακόμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Περαστικά λενάκι μου!
Καλημέρα σε όλους
χανκ - οβερ σε όλο του το μεγαλείο, παντρέυτηκε το αδερφάκι μου χθες και σήμερα την κάνει για Μαλδίβες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και αντί να πας και εσύ στις μαλδίβες για... να τον προσέχεις(:P), πήγες στη δουλειά? ντροπήσ. :D:D


να ζήσουν ευτυχισμένα τα παιδιά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Περαστικά λενάκι μου!
Καλημέρα σε όλους
χανκ - οβερ σε όλο του το μεγαλείο, παντρέυτηκε το αδερφάκι μου χθες και σήμερα την κάνει για Μαλδίβες!

Σ'ευχαριστώ Ζαν μου.....
Και συ να χαίρεσαι τον αδελφούλη σου..... :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις ευχές, όντως ντουζάκι έπρεπε να πάω και εγώ!:( Θα κάνω να φάω φαγητό κανένα μήνα τώρα, έσκασα χθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Σάπιο ύπνο έκανα, είχα πει θα ξυπνήσω νωρίς να ξυριστώ και να κατέβω στο Πανεπιστήμιο.... ε τώρα ξύπνησα και δε θα παω:( Έβλεπα Battlestar Galactica χτες (τα επισόδεια του 1978 αφού τα καινούρια τα χω δει όλα πραγματικά εκατοντάδες φορές :clapup: ) και μετά έβλεπα άσχημα όνειρα. Άτιμε Kommandat της Eastern Alliance....(Επισόδιο 1x19 και 1χ20 Greetings from Earth για όσους έχουν δει και το παλιό Galactica)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμ...είμαι ακόμα στην προσπάθεια..!:/:
Morgen!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ξεκούραστη, με πολύ όμορφη διάθεση, μετά από 1 μέρα (χθεσινη) άδειας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top